Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

yenn
16. led 2009

lendy, zda se mi ze maji trosku jiny kartacek, ale nevim...

veruli2
16. led 2009

jo a lorealku jsem měla tu bílo-zlatou, ta taky šla.. doma mám už jen zbytek tý bourjois, diorku a zadarmo mě poslali dermacol obsesion nebo jak to je.. tak tu mám teď jen na doma na víkend... bourjoisku jsem doted používala asi dva roky

leni lesk moc hezký, cena ještě lepší

lucenek
17. led 2009

veru krásný jsi taky úchyl na lila co? 😀

veruli2
17. led 2009

luci a fakt mega 🙂 tu barvu prostě zbožňuju, jen sehnat na oči takovou dokonalou je fakt těžký

lucenek
17. led 2009

jj to jo min míchat ze tří

veruli2
17. led 2009

asi to budu muset vyzkoušet, řeknu si Lenči o kalíšky až bude mít

lendy1
17. led 2009

Tak já si tam asi 3 štětečky vyberu, jestli se někdo přidá, tak písněte.

Veru, kalíšků jsem vzala snad 130ks a téměř vše mám už zamluvený, kolik by jsi jich potřebovala?

Dnes jsem měla v mailu několik zpráv potvrzující odeslání všeho, co jsem objednala, tak snad to brzy dorazí.

A jsem maximálně nadšená z MAC Melon-kráááásná barvička, poprvé jsem vyzkoušela i ty černé linky MAC Fluidline a jsou dokonalý

pekkra
17. led 2009

Leni já se určitě přidám 🙂

veruli2
17. led 2009

Leni tak štetec taky vyberu 🙂

Jé Leni já tak ten tři kalíšky víc ne 🙂 jen co bych zkusila namíchat fialovou.

veruli2
17. led 2009

ta melon je nějaká světlá či co?

pekkra
17. led 2009

Leni tak mám štětečky vybraný,tak ti to hodím do IP?

veruli2
17. led 2009

Leni mamča taky koukne jestli by nějakej nechtěla 🙂 pisnu ti IP

yasmina
17. led 2009

ahojte...
lendy prave som nakupila nejake veci na cherry culture...
postovne bolo 9.95 dol.
ako dlho priemerne ide balik?
uz mi prisiel vypis z banky ze mi sthlo 45dol. aj do mailu potvrdenie ...

lucenek
17. led 2009

kurnik nefunguje track na čp...sakra doufám že v pondělí budu skákat radostí do stropu

lendy1
17. led 2009

veru, tak mi pak písni ty štětečky, jo?
ta Melon je taková zvláštní barvička, těžko se popisuje (možná tak meruňkovo-růžovo-zlatá) je strašně pěkná na očích, asi si koupím celé velké balení
3 kalíšky jsou v pohodě 😉

yasmine, ještě ti přijde od nich mail tak cca za 2dny a tam budeš mít Tracking nr. a od této doby, co to vyexpedují to přijde do 14dní, možná dřív 😉

lucenek
17. led 2009

leni se na tu melon v odsypku těším..ještě víc jsi mě navnadila

lendy1
17. led 2009

luci, jediná potíž u těch MAC je, že jsou hrubší a třeba ten Melon má tu zlatou barvičku jemnější, takže se to musí fakt hodně rozšmrdlat, aby se to spojilo a dobře nanášelo. No, stejně to mám všude kolem očí, takže make-up to pak jistí 😀
A jestli takové zlaté odlesky bude mít i Golden Olive, tak to bude nádhera 🙂

lucenek
17. led 2009

myslím že bude ten golden vypadá fakt luxusně moje barvička 😵

veruli2
17. led 2009

Leni golden má opravdu nádherné zlatavé odlesky 🙂
Jdeme ted s mamkou na to kouknout pisnu ti IP 🙂

lendy1
17. led 2009

Veru, objednám to asi až v pondělí, nějak jsem tento týden překročila limit pro platby kartou 😅 a už mi to nic nevezme. A to ho mám teď nastavený na opravdu hodně (to ani nebudu psát na kolik 😔)

Už aby všechno od MAC dorazilo...nakonec zjišťuji, že ty mini odsypky fakt bohatě stačí a asi i těch 20 použití je reálných.

lendy1
17. led 2009

jo a taky tam mají gelové linky:
http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.c...

veruli2
17. led 2009

Jéééé Leni ta turqoise je super 🙂

lucenek
18. led 2009

bré ráno

sisstin
autor
18. led 2009

verul: čéče..ta je jako hustá..a 25doláčů není zas tak moc 😵 to je mega super cena 😲

sisstin
autor
18. led 2009

tý jo..já ji chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

lucenek
18. led 2009

tak ta je teda mga luxusní 😲

sisstin
autor
18. led 2009

lucenek: jdeme do ni? 😀

lucenek
18. led 2009

sis..týjo já sem vycinkaná navíc nedosatnu rodičák za porinec takže nehrozí momentálně...ale dala bych si říct.....cena 500 mno...leka mi hídá holografy do 500i s poštou kdyby to nevyšlo.....