Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
19. led 2009

yenn, no úplně tam vydím hnědou gelovou linku a bylo by to dokonalý 😵

sisstin
autor
19. led 2009

yenn: vždyt je to pěkný bez tý linky 🙂 akorát tu oro tam zas nák moc nevidim 😔 😅

lucenek
19. led 2009

yenn taky jsem kdysi linkovala a bez linek jak vyblitá, je to fakt o zvyku

lendy1
19. led 2009

tak dneska přišlo:
MAC Golden Olive-no je nádherný 😵
pak OPI laky-veru, jsou kráááásný
jeden balíček z Cherry
pro yenn z Lush ten ztracený krém (pokud je v balíku z Cherry štěteček, tak ti pošlu odsypek MAC, štěteček a ten krém od Lush, jo?)
a pak si jedna holčina u mě objednala Vánoční litivovanou edici mini MAC pigmentů - no nádhera fakt, škoda, že si to nemůžu nechat 😀

veruli2
19. led 2009

no tedy leni aspon nejaka pozitivni zprava🙂 to jsem rada, že jsou barvičky krásný, už se těšíme

yasmina
19. led 2009

kocky mam podkladovu bazu Clinique ale je taka strieborna...nie NUDE odtien...akej farby mate podkladove bazy pod tiene...nebute to nejako prerazat? ta strieborna ked si dam nato pigmenty...?este mi nedosli tak nemozem vyskusat...dufam ze som nekupila blbu podkladovu bazu

minda
19. led 2009

No tak ty barvy MAC to je mazec . Holky, mě se ta royal blu líbí, ale ještě by se musela nějakou šikovně doplnit.

veruli2
19. led 2009

tak leni si představ, že ten tvůj balíček je furt přepravován k dodací poště ☹ není mi přáno, se toho nedočkám.

lendy1
19. led 2009

veru, taky jsem koukala, myslím, že dnes dojde balík jen yenn.
To je prostě ta buz....Česká pošta-když nemají stanovený termín, do kdy mají balíky dojít 😠 . Kdyby to bylo možný poslat doporučeně, tak to tam máš 2.den.

yasmine, nekupila jsis podkladouvou bázi pod make-up? Clinique myslím nedělá pod oční stíny, ale nejsem si 100% jistá.

veruli2
19. led 2009

jo leni co se dá dělat... uvidim večer co tam bude napsaný a jestli to ani zitra nedojde, tak už budu pěkně naštvaná 🙂

yasmina
19. led 2009

lendy nie je tam napisane CLINIQUE touch base for eyes - touche ombree pour les yeux...
ale je to akoby strieborny mastny tien na oci...asi to take ma byt 😒

lucenek
19. led 2009

jo mě taky nedošel ku.vy jedny 😠 😠 😠

sisstin
autor
19. led 2009

len: mně už si něco poslala? Asi ne co, to asi ještě nedošlo 😕

minda
19. led 2009

Holky, ta pošta je opravdu k vzteku. Já jsem měla balíček ve fázi "přepravován na dodací poštu" 2 dny.

sisstin
autor
19. led 2009
https://www.youtube.com/watch?v=K05pH9ZLmiM

tohle už byste daly ne? 😵

sisstin
autor
19. led 2009

to zítra zkusim s violet a cosmopolitanem..když zatim nemám tu CS paletku 😢

sisstin
autor
19. led 2009
sisstin
autor
19. led 2009
https://www.youtube.com/watch?v=01gDgGB_2FI

jak ji někdo nemůže nechtít 😀

sisstin
autor
19. led 2009
sisstin
autor
19. led 2009
makelka
19. led 2009

Siss, to je boží, co je to za paletka???? Hoď mi link please 😉

sisstin
autor
19. led 2009

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.c...

lendy nám ji bude v únoru objednávat, jdu do ni..a lucenek určitě taky 😉

minda
19. led 2009

Ta modrá kombinace nemá chybu !

sisstin
autor
19. led 2009

že...vypada to super, sice jsem byla k modré skeptická..ale nikdy jsem to neuměla pořádně zkombinovat... 😔

yenn
19. led 2009

Tak ja balicek mam, musela jsem hodinu chodit kolem baraku a pak jeste dalsi pul hodinu cucet z okna, neb nam nezvoni zvonek, ale vyplatilo se 😵 😵 😵
Hned jak maly usnul jsem se sla kochat, uz se tesim co dneska vsechno vyzkousim 😵 😵 😵

Leni, moc diky za vsechno! Musim na netu dohledat ty darecky

lucenek
19. led 2009

yenn já ti tak zááávidím 😵

lendy1
19. led 2009

siss, ty jsi pokušitelka 😀

já jsem ty paletky moc nestudovala, ale nemají to v matové a lesklé verzi? Že mají totiž 2 stejné v nabídce...jsem líná si to přeložit, co tam píšou 😝

yenn, ty dárky asi nedohledáš-už nejsou na netu, ale když mi to popíšeš, co jak vypadá, tak ti písnu na co to je, nebo to někde najdu v historii Lushe 😉

lucenek
19. led 2009

leni prozrad co tam mám za dárky já...když už tak dlouho čekám sím 😵

lendy1
19. led 2009

yasmina, už jsem to našla, ale nebudou to spíš oční stíny? Viděla jsem je někde i v béžové barvě.

Ale jestli to vypadá takto, tak to je to pravé:
http://www.clinique.com/templates/products/sp_s...

yenn
19. led 2009

Luci, vydrrrrz, aspon budes mit prekvapko 😵

Ja uz ani nevedela poradne co si objednala, tak to bylo prekvapeni dvojnasobne 😵