Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
27. srp 2008

no já dneska zkusim do vnitřního sky pink, a do vnějšího ten penny..a zkusim na to apple glitry, když to nějak bude vypadat normálně, tak to zkusim blejsknout 😉

veruli2
27. srp 2008

🙂 budu držet palce ať se to povede 🙂 stíny jsou teď pro mě fakt droga

sisstin
autor
27. srp 2008

tak já jdu na to 😉

veruli2
27. srp 2008

hodně štěstí. začínam makat 😉

sisstin
autor
27. srp 2008

verul: tak můžeš mrknout..no žádnej zázrak..ten penny vypadá skoro stejně jako rust 😕

veruli2
27. srp 2008

sisstin: vypadá to taky dobře je to takový do oranžova, že?

sisstin
autor
27. srp 2008

veruli: no spíš červeno-růžová...a ty glitry..ona drží jenom ta třpytka, která je tam nejvíc výrazná..tudíž u toho aplle žlutá ..jinak ta barva vůbec není vidět..takže nif mof 😔

veruli2
27. srp 2008

takže rust je tomu taky podobný. nevím jak by me ta farba slušela. takže glitry jen na večírky 🙂

sisstin
autor
27. srp 2008

jinak lesk nic moc též, je to natural odstín..teda krásně voní, ale já jsem na víc třpytivý..tohle se moc netřpytí 😖

sisstin
autor
27. srp 2008

veruli: rust je můj oblíbenej..všechny tyhle červeno-růžový...ty jdou k blond vlasům...k tmavým nevim 😕

veruli2
27. srp 2008

veruli: k tmavým jde právě ta modrá co ti nesluší 🙂 i když některým blondýnám ta modrá sluší..nevím.tu červenou nebudu pokoušet.

veruli2
27. srp 2008

už jsem tak zmatená že místo sisstin píšu vzkaz sama sobě 😀

lendy1
27. srp 2008

veru, tak bílou nemá, černou a tu růžovou (to je sky pink, řekla bych, že nej...růžová od nyx) bych ti prodala za 20,-Kč/ks + pošta. Není to teda plné, řekla bych, že je toho tak 1/2.

sisstin
autor
27. srp 2008

tak baby blue nevypadá zas tak špatně..tu bych možná zkusila 😕

veruli2
27. srp 2008

lendy: tak to by jsi byla moc hodna. Pošli mi číslo účtu a kolik přesně ti mám převést na mailika kadlecovav@seznam.cz pošli ti pak moji adresu. Děkuji, děkuji.

sisstin: no a ta modra od Barry M je taky úžasná 🙂 vyfoť se potom v té modré

lendy1
27. srp 2008

veru, písnu ti IP, teď hodím ještě nějakou fotku do alba s nyxama, ale stejně to neumím pořádně vyfotit 😝

sisstin
autor
27. srp 2008

já to taky neumim 😖

veruli2
27. srp 2008

moc vám to oběma sluší, umíte se krásně namalovat

sisstin
autor
28. srp 2008

tak jsem si koupila tu bázi od Manhatanu 😕

sisstin
autor
28. srp 2008

lendy: na tý fotce je rust a? 😕

veruli2
28. srp 2008

sisstin: jsem s tou bází max. spokojená, doufám, že i ty budeš 🙂

lendy1
28. srp 2008

siss, tak to už nevím, co je to druhý, ale předpokládám, že Mink nebo Oro - ty používám pořád k něčemu 😉

sisstin
autor
28. srp 2008

no to spíš mink, oro jsou výraznější 😕

sisstin
autor
28. srp 2008

veruli: a má to být takové nahnědlé? Tam měli poslední kus 😕

veruli2
28. srp 2008

sisstin: jj je to taková tmavší béžová až světlě hnědá barva.

sisstin
autor
28. srp 2008

zkusim dneska tu baby blue s černou, dneska nikam nemusim jít, tak kdyžtak můžu vypadat blbě 😅 😅 😅 😅

lendy1
28. srp 2008

veru, penízky jsou na účtu, odpoledne ti to pošlu, jo?

veruli2
28. srp 2008

lendy: tak tomu říkám mega rychlost 🙂 tak mockrát děkuji, budu se těšit až to dorazí 🙂

sisstin
autor
28. srp 2008

holky..tak juk..nadšená z toho nejsem teda 😕

veruli2
28. srp 2008

no mě se to líbí, ale záleží jak se v tom cítíš 🙂 takhle na fotce to vypadá moc hezky