Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
12. zář 2008

jé holky, já chci ty štětce takyyyy 😀

lucenek
12. zář 2008

čau sis,
mám dotaz..ostatně jak jinak že,
Kolupila jsem od mahattanu tu oční bázi či co to je, ale měli tam dva kelímky jeden bílý má 8g a je v něm takové tělové blátíčko, druhý černž ta, bylo taky tělové blátíčko ale takové třpytivé....
koupila jsem tu bílou bázi je to správně??Ono jedinej stojan s manhatanem v Ostravě je snad v centru tak počítám, že to je nedostatkový zboží

sisstin
autor
12. zář 2008

lucenek: ja mám to černý, ale to je asi fuk podle mě 😉

lucenek
12. zář 2008

ahá já si když tak nechala účtenku že to vyměním cena stejná a na obou nápis oční báze tak asi je to fakt fuk ještě aby došly pigmenty a jdu to prubnout a šteteček stačí obyč?

sisstin
autor
12. zář 2008

lucenek: já mám zatim obyč, ale musí bejt malej a chlupatej 😉 ale chci si koupit origoš Nyx 😉

lucenek
12. zář 2008

a kolik stojí a kde se kupuje? 😲

sisstin
autor
12. zář 2008

lucenek: ten štětec? To zas musíš bud objednat přímo od zdroje nebo z ebay, aukra atd. 😉 já mám nějakej obyč za pár korun a taky to jde 😉

lucenek
12. zář 2008

ahá tak to mi bude stačit ten obyč 😉

sisstin
autor
12. zář 2008

lucenek: hlavně, at je malej, jinak dobře neuděláš ty barevný přechody 😉

lendy1
12. zář 2008

siss, prašule stačí, až to dorazí, pak to rozpočítám a podklady k platbě hodím do IP 😉
Ty štetečky ti můžu vzít s další objednávkou, ale fakt nevím, jestli to bude za týden nebo za 14dní...
cena je kolem 5-6 dolarů záleží jak který, kdyžtak si vyber a písni, poštovné je stejné (10dolarů), ale zase ho rozpůlím.

sisstin
autor
12. zář 2008

lendy: tenhle měsíc budu už out of money..takže další objednávka zatim nehrozí 😒

lucenek
12. zář 2008

no budu se sem chodit radit....a mě ta báze přijde mastná to mám nanést hned nebo čekat ono to asi není jako klasický stín že? myslím ta aplikace? já vím blbé otázky no.... 😅

sisstin
autor
12. zář 2008

lucenek: to mastný na oku není vůbec 😉 rozetřeš a je to matný..a suchý 😉 nyxáče dávám hned, nečekam na nic 😉 ono se to sype..ten Nyx..tak prostě naberu trošku do víčka..a šudlám, aby na tom štětečku zůstalo jen potřebný množství..ale poprvý jsem to taky měla po celým ksichtu 😅

lucenek
12. zář 2008

sis 😀 😀 😀
tak já tu první fotku hodím do alba 😀 😀 😀 taky budu mít pošudlanej ciferník 😀

sisstin
autor
12. zář 2008

lucenek: a tý báze stačí fakt trošku..ne, aby sis tam toho dala kilo 😅

lucenek
12. zář 2008

ok bázi mám i na gesicht od dermacolu pod make up

sisstin
autor
15. zář 2008

lendy: už se těším na chromíky 😵

lendy1
15. zář 2008

siss, no snad brzy dorazí, už je to od pátku vyexpedovaný někde na cestě. Ale málem mě omývali, když jsem tam koukala na svůj účet a měla jsem tam jednu objednávku 3x i s 3 platbami 😕 ale oni to nějak nemohli spárovat, takže nakonec je to o.k.
Doufám, že to projde bez cla a dph. Minule jsem objednávala z e-bay za stejnou částku a taky od firmy s fakturou a neplatila jsem nic, tak uvidíme, jaký budou mít celníci zrovna den... 😖

sisstin
autor
15. zář 2008

lendy: s tim clem je to fakt na hovno 😠

lacherka
15. zář 2008

jestli máte zájem, dnes mi dorazily mac pigmenty, a nějaké nyx glitter

lendy1
15. zář 2008

lacherka, tak mě by zajímali ty MAC, co máš přesně za odstíny (momentálně mám vyhlédnuté asi 3-4), a taky i když je mi to blbý 😔 , tak bych chtěla detailní fotky všech náležitostí pigmentů MAC, kvůli posouzení pravosti. Jestli by to nebyl problém, tak ti pak písnu e-mail do IP. Moc díky.
jinak jsem koukala i na tvoji nabídku na MMB a asi ti příští měsíc pošlu objednávku na 2x Idealist a odličovač Bi-facil 😀

ještě všem, jak poznat fake MAC, které se běžně prodávají za nízkou cenu na e-bay posílám odkaz na diskuzi i s fotodokumentací:
http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=314&i=278...

sisstin
autor
15. zář 2008

lacher: ty MAC by šly..ale ty NYX glitry jsou k prdu 😒

lacherka
15. zář 2008

já je zatím vůbec nestačila ještě vyzkoušet, ani ty pigmenty

lendy1
16. zář 2008

lacherka, tak jaké barvičky od MAC máš? 😉

sisstin
autor
16. zář 2008

mně se líbí ty růžové..ty jsou bomba 😵 ale 300Kč za kus..na to ted fakt nemám 😖

lendy1
16. zář 2008

siss, ale ono to balení MAC je tak pro 3 lidi určitě-já bych si odsypala a ten zbytek bych hned věděla kde udat, takže pak to vychází cenově super 🙂

veru, na Aukru je zase v aukci MAC Fuchsia 😉

já mám zase potíž s těmi mými balíčky z USA-jeden je někde na cestě, jenže jsem se koukala na fakturu, co mi poslali a oni tam mají správně moji fakturační adresu, ale u dodací adresy mají místo mého celého jména a příjmení jen jméno 😅 -což jestli napsali i na balík, tak to asi nedojde 😝 . Navíc mi poslali tracking nr. a to zase na USPS (přepravní firma) neznají a nic pod tím neevidují, tak nevím, kde ten 1.balík je. Psala jsem jim, co se teda jako děje a jestli je ten balík odeslaný nebo ne a čekám na odpověď. No, maximálně ten balík dorazí na celnici a jestli ho rozbalí, tak by tam to mé jméno mohli doplnit celé, aby to došlo až ke mě domů a nezůstalo jim to tam viset. No, nebo jim tam pak můžu na tu celnici ještě cinknout, jestli to tam už je...Ten druhý balík pro změnu ještě pořád není vyexpedovaný, tak doufám, že po mém e-mailu ty adresy opraví a dojde v pořádku.

Já mám prostě dneska den, no...jsem vytočená, venku je hnusně a zima a ještě samé komplikace...dneska mi vrátili kočár s neuznanaou reklamaci, takže kočár za 17 litrů můžu hodit tak z mostu 😝

sisstin
autor
16. zář 2008

lendy: co máte za kočár a co s ním je? 😲 jinak já nevim, já u některých odstínů NYX už mám jen tak třetinu..mně to nějak mizí víc jak tobě 😅

lendy1
16. zář 2008

siss, no Cortina 😝 krám jeden-skřípe a vrže tak, že to jde slyšet na několik metrů, lidi co jdou přede mnou se otáčí, co to je za rámus a na reklamaci mi tvrdí, že je to běžný stav kočárku a nic s tím udělat nejde. Já jsem docala prudící člověk, když mi někdo tvrdí nějaké blbosti, takže jsem udělala halo, kde se dá, už jsem vyzkoušela se obrátit na kde koho, na reklamaci byl 2x, byla bych ochotná tu opravu i zaplatit, ale oni mi pořád tvrdí, že je to v pořádku a že se jim závada neprojevila. A já abych se s takovou rachotinou studem propadla, když někam jdu, jak po mě všichni koukaj, dokonce mi nějaký chytrák na ulici poradil, ať si to namažu, že to nebude dělat takový rámus. A to ho mám rok, bydlíme v centru města, takže ho používám jen ve městě na pár hodin.
Asi zavolám na Novu 😀

mě fakt ty nyx vůbec neubývají, já nemám od začátku roku vypotřebovanou ani tu přesypanou třetinu co mám v kelímkách 😅

sisstin
autor
16. zář 2008

lendy: asi tě moc nepotěšim, ale mám víc kamarádek s Cortinama..a podle mě je to docela krám 😒 vržou snad všechny, jsou tvrdé a těžké 😒

lendy1
16. zář 2008

no právě, to už jsem taky poslední dobou slyšela, já ho asi dneska vzteky rozkopu a hned mi bude líp 😀 Já na to nemám nervy s tím jezdit a prodat ho v takovém stavu taky nemůžu ☹