Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

maja26
26. lis 2008

no lucenek taky říkala že to je uplně jiné než ty obyč ,tak to budu muset obědnat já jsem teď koupila takové levné tak ještě nevím jaké budou na pohled docela dobré,ale ta cena je tak nízká až se nedá věřit že by byly dobré

maja26
26. lis 2008

tak už jsem si vyskoušela nové stíny i na mamce 😀 první říkala že si to umyje jak půjde domů,ale teď se ji to líbí tak v tom jde domů 🙂 moc jsem to nepřeháněla přece jen už má vrásčité očka tak musí mít jen decentní stíny tak dám fotku do albíčka ať můžete chválit 😀 😀 😀

sisstin
autor
26. lis 2008

nj..na vrásky už třptivý nejde 😖

maja26
26. lis 2008

tak foto už 🙂

sisstin
autor
26. lis 2008

lendy: tak ta čokoládová mi vůbec nesluší 🤐

lendy1
26. lis 2008

maja, koukám, že tě nyx baví 😀

siss, no já to zase s těmi tmavými moc neumím, už jsem ji dala na prodej... 😖

veru, tak BarryM: psala jsem na všechny e-maily co kde mají i přez net a nikdo mi není schopen odpovědět, co se s moji objednávkou děje 😠 a kde je problém, proč to pořád je jako, že to čeká na odeslání. Takže zítra mi tam do UK cinkne manžel a z.... je na dvě doby 😠 Já se svojí anglinou bych jim tak řekla: hallo 😀
Jsem zvědavá co mu řeknou 😝

sisstin
autor
26. lis 2008

lendy: to má TM fakt radost z tvých obchodů 😅 😅 😅 ta čokoládová je fakt tmavá..a tak divně...v kelímku teda vypadala líp 😔

maja26
26. lis 2008

lendy jo baví 🙂 už jsem se docela dlouho nemalovala vlastně od té doby co se malá narodila už jen málokdy tak teď už je na čase to zase změnit a dostat se spátky do toho 😀 akurát musím nakoupit,protože je už všechno staré tak ještě pár stínů chtěla bych ještě tu paletku nyx amuse flower palette-pinkprinsess ta se mi zamlouvá na pohled 🙂 a aspoň tři štětce do začátku a budu šťastná 🙂

sisstin
autor
26. lis 2008

tý jo..já nejdu nenamalovaná nikam 😅 ale pokud jsem doma, tak na to teda taky peču..dřív jsem se malovala i na doma 😅

lucenek
26. lis 2008

teri i na doma? to snad ne...já ted jen extra ale dnešní srazík byl fajn

lucenek
26. lis 2008

ohromila jsem očima 😀

maja26
26. lis 2008

sis já taky nešla bych s košem aniž bych se nenamalovala,ale pak se narodila malá a já sem o ni nechtěla otírat make-up když se sní budu mazlit,teď už je velká a já chodím ven myslím večer s manželem nebo na různé srazy 🙂 tak chci být zase kóča 😀

maja26
26. lis 2008

lucenku škoda že to nšlo nafotit já bych to chtěla vydět 🙂

lucenek
26. lis 2008

si to namaluju na čtvrtek asi to neumí náš foták fakt krása

maja26
26. lis 2008

tak jo namaluj to bude super a já budu zas jen závidět 🙄 😀

maja26
26. lis 2008

luc už ti došla ta paletka cos mi ukazovala
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_... tyhle bronze goddes

lucenek
26. lis 2008

maji jo došla mám ji je sqělá 😀 a v další objednávce bude ta queen ice stříbrná to je základ, zaltá se stříbrnou
tak až někam půjdeš dojdi tě namaluju jo?

sisstin
autor
26. lis 2008

já bych fakt nevylezla ven bez make-upu..zabere mi to tak 20minut..to není nic strašnýho... 😕 já bych si nenamalovaná připadala jak idiot 😅

maja26
26. lis 2008

no já už jdu 6.12. ale to je nic moc sraz a je to na Mikuláše já ju chci taky právě se mi to moc líbí ty barvičky tak počítám po vánocích až bude klid tak si ji obědnám a i ty štětce obědnám pak budu mít zas na chvilku klid 😀 (možná)

maja26
26. lis 2008

já si taky tak připadám,ale nějak mi to bylo jedno až teď mě to zas chytá ještějak jdu po Hypernově všude samé krásky a já taková matka 🙄 ,ono je fakt asi pravda že se ženské malujou kvůli jiným ženským a né kvůli chlapům 😀

lucenek
26. lis 2008

teri zvykla by sis 😉
maji jak chceš pro mě to není problém

sisstin
autor
26. lis 2008

lucenek: nezvykla 😅 jsem nešla ven nenamalovaná asi tak 12let 😅

sisstin
autor
26. lis 2008

tudíž od 12 😅 já jsem na tom fakt závislá...jako make-up ted moc nenosim..resp.vůbec..ale oční stíny, řasenka a obočí musí bejt 😅

lucenek
26. lis 2008

teri já se malovala denně..ale co jsem s hanym tak ne nejdřív to byl šok..ale postupem ř¨času se mi plet zlepšila...chtělo to pauzu....jako moje laciný šminky a vrstvy ...béééééé chybma se člověk učí

sisstin
autor
26. lis 2008

lucenek: mně se zlepšila plet po HA..takže základ nosit nemusim 🙂 MP je to šumák, před ním jsem klidně nenamalovaná..já to nedávám před cizejma lidma hlavně 😅

sisstin
autor
26. lis 2008

jo..a ještě mi to bylo šumák v porodce..tam vypadal děsně každej 😅 ale na cestu domů už jsem se namalovala 😅

sisstin
autor
26. lis 2008

holky..to si pamatuju, že když mi praskla voda..tak první jsem balila šminky 😅

lucenek
26. lis 2008

terčuch si vážně číslo šminky 😀 😀 😀
hodím foto do alba ze srazu možná ty oči uvidíte

lucenek
26. lis 2008

no tak to fakt vidět nejde tak nic

lendy1
27. lis 2008

holky fungují vám stránky Cherry nebo se tam nemůžu od rána dostat jen já 😒

http://www.cherryculture.com