Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
5. pro 2008

Leni símtě mě napadlo mám zálusk na parfém coco madmosielle ten miluju tady stojí edp 50ml přes dva tácy jak si stojí jinde ? nevíš?

lendy1
5. pro 2008

luci, na Jahodě 50ml: 2.049,-Kč parfém
e-bay jsem sjela jen UK a 51liber + 6 pošta...1710,-Kč...spíš mají samé 100ml
ještě mrknu na US e-bay

lucenek
5. pro 2008

hm z Uk 100ml je za dobrou cenu pokud to je parfém a ne toaletka 😲

lendy1
5. pro 2008

jj, koukala jsem jen na parfémy, těch 1710 je teda za 50ml, ale ty 100ml jsou jen o pár liber dražší.
Na US e-bay nic moc nemají...a ceny vyšší než na UK.
Na obou servrech je spousta Coco parfémů v aukcích, ale ty mě na e-bay moc nebaví, bo končí kolikrát ve 3 ráno 😝

veruli2
5. pro 2008

čauec děvčata, hlásím, že mě letos nikdo neodnesl ☹ fňuk

leni, ještě jsem je nezkoušela. mám teď nějakou krizi nebo co, ale v neděli se tím máznu. Vypadjí moc dobře,hlavně ta modrá. Jelikož zítra pečeme cukroví, tak se ani ničem malovat nebudu 🙂

jakoubka
5. pro 2008

Ahojte.
My byli včera na Mikulášské ,čerta se nebál,Kubík dostal balíček a igelitku jogurtů. 🙂

Lendy-K tomu líčení,dnes jak jsem byla na líčení toho Chanelu,tak mě taky líčila do fialkova 😉 .
Mamce jsem na vánoce rovnou koupila parfém Chanel chance.

simour1
5. pro 2008

Tak k nám přijel Mikuláš,anděl a 2 čerti na koňském povozu,bylo to moc krásný.Malá třeštila oči,ale neplakala. 🙂
Holky,co je to UK,jak píšete...jsem asi debil,ale nechápu to. ☹

lucenek
5. pro 2008

leni ahá však jasne..jo asi tě budu v lednu otravovat uvidíme kolik bude libra.....

lendy1
5. pro 2008

simi, UK=United Kingdom=Spojené Království=Velká Británie 😉

luci, o.k. 🙂

jakoubka
5. pro 2008

Tý jo Simi,myslím United Kingdom-Spojené království,Anglie-Myslím 😒

simour1
5. pro 2008

ttj,jsem si říkala,co to může být za zkratku 🙂

lucenek
6. pro 2008

Leni možná ty praky co chtěl manža z UK z toho ryb. shopu mu doveze kolega, tak snad je doveze abychom tě nemusely otravovat

simour1
6. pro 2008

lucenek: Tvůj manžel je taky vášnivej rybář? 🙂 Ten můj by mohl u vody trávit 24 hod. denně-někdy je to výhoda,někdy mě to se..! 😒
Dneska se "podařilo" dceři vysypat celý Glitter on the go! Nemáte pocit,že ty víčka špatně drží? Balení je teda překrásný,ale i já sama jsem je párkrát už málem vysypala. 😨

lucenek
6. pro 2008

sim jo je on i závodí plavanou 😅
sim no já sem tak občas gramlavá ale celé se mi vysypat nepodařilo

olise69
6. pro 2008

tak to je náhoda- MM práve sa opýtal, či už mám preňho darček pod stromček 😎 😎 A zamrmlal- keď nevieš čo, na udicu dom vždy pripravený 😢 Kupujete ich z Uk? - to len tak mimo témy 😎 😎

lucenek
6. pro 2008

oli manža ne jen nemohl douho sehnat prak ten maj ted aktuálně v UK

olise69
6. pro 2008

pardon- som, nie dom ! To by ešte chýbalo!!

lucenek
6. pro 2008

jinak se teda těším na ty beanie...zatím vede antique v kombinaci s panic....tak prubnu pak embelish s beanie to bude taky pajada 😵

lendy1
6. pro 2008

ta benie je opravdu bezva 😵 Ta fialová z Barry je krásná, ale musím s ní opatrně, je dost tmavá a s tmavými barvičkami mi to moc nejde, většinou to přeženu a to není to pravé.

Jinak všechny balíčky z Nyx už jsou na cestě i ty z kraje týdne.

Já mám dneska totální depinu z Davídka 😔 , tak si jdu dát vínko a snad to bude lepší 🙂

lucenek
6. pro 2008

leni zrovna jsem kukala na barry m mám tam tři favoritky..ale to jistí až leden ne li únor 😀
a depinu vyžeň 😉

simour1
6. pro 2008

Leni,nejsi sama,já jsem si musela dát Cinzano 🙂
tak to jsme se teda sesly,manzelky vasnivych rybaru 😀
Leni,doufám,že koncem týdne už Ti pošlu penízky,hrozně nerada jsem někomu dlužná. 😒
lucenek: už jsem zase mimo o čem to píšeš,myslím ty odstíny,to jsou Barry M?

veruli2
7. pro 2008

ahojec, hodím na chvíli do alba vyfoceny barry m

simour1
7. pro 2008

veru,tak to jsem asi nestihla,nic jsem krom jedné fotky nenašla. ☹

veruli2
7. pro 2008

sim dávám znovu

lendy1
7. pro 2008

veru, ten Tan od Mac vypadá fakt pěkně a duhové očka nádhera-nemáš foto, jak ty barvička vypadají na otevřeném oku?

veruli2
7. pro 2008

leni nemám ☹ slo to spatně fotit, tak jsem ráda aspoň za tuto jednu fotku. Už to bylo pozdě foceny a náš starší foťák to už nějak nezvládá

Tan budu zkoušet zítra.

lucenek
7. pro 2008

http://www.barrym.com/products/product.asp?id=7...

sim to jsou ty barry M
veruli sím ještě jednou i pro mě 😅

veruli2
7. pro 2008

lucenek: me to smazli tak jeste davam jednou

lucenek
7. pro 2008

jé to jsou ty macy že????

veruli2
7. pro 2008

jo jo to hnědý je mac 🙂