Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
16. únor 2008

zanett: čéče..mě nějak to stárnutí vůbec nepřipadá na mysl 😅 navíc se utěšuju, že mastná plet netrpí na vrásky 😅

yenn
16. únor 2008

siss, to sice netrpi, ale kdo s tim v mladi ma zit ☹

sisstin
autor
16. únor 2008

yenn: já to taky přežila 😅 😅 a mastnou ji mám furt...akorát ted po HA aspon bez bedarů 😀

zanett
16. únor 2008

sis, mne bude letos 25. O nic nejde a ani by me zadny starnuti nestrasilo, ale podle me mamy zacina v petadvaceti to 'opravdovy' starnuti....Ona je schopna jit do detailu, aby popsala, co presne se s pleti deje a jak to probiha a petadvacaty narozky jsou pro ni vstupenka do sveta starnoucich 😠 ☹

A je fakt, ze mastnejsi plet netrpi na vrasky, ale ty rozsireny pory, komedony ci obcasnej jebak, to taky na sebevedomi moc neprida.... 😝 No ale nechci nikomu lichotit, ale vsimla jsem si v albu lendy, ze je to sikovna holcina a pry se ji blizi 30...ty brdo, lendy, tak bych chtela za pet let vypadat 😉

yenn
16. únor 2008

ssis, ja nemyslim mladi jako pubertu, myslim jako ted...je fajn se uklidnovat tim, ze mi nebude starnout tak rychle, ale ted je to proste otravneeeee. no a HA uz brat nechci a na plet mi stejne nepomohla....jedine tehotenstvi bylo super, ale to se nejak neda praktikovat dlopuhodobe 😅

lendy1
16. únor 2008

jééé, holky, vy jste se tu nějak rozjely 😀
zanett, díky 😵
no já jsem dřív jednu dobu jezdila do Prahy do Laserestetik, ale už je to pár let, dělali mi chemický peeling, no dost to štípalo a těch peněz-hrůza, červená jsem nebyla, jen pak s tím sluncem byla potíž, musela jsem se mazat nějakým ÚV úplně neskutečně vysokým (naštěstí to bylo v zimě, tak to šlo) a je fakt, že účinek byl super, pak když jsem chodila i na samotný laser ke kosmetičce, tak to bylo velmi fajn-ta pleť potom byla úplně jiná-nádhera...
HA mi nějak nepomáhá a od těhu ji už vůbec neberu, nejlepší by bylo být fakt permanentně těhule, ale to by mě zase švihlo z jiných věcí 😀

yenn, určitě ti odepíšu na IP - večer to určitě zvládnu 😀

ale jinak můžu porovnat pleť mé stejně staré kámošky a moji a je to neskutečný rozdíl. Ona se patlá Ryorem a Avonem (nic proti, ale nějak těmto značkám a celkově kosmetice v drogérkách nemůžu přijít na chuť), má suchou pleť a už má dost viditelné vrásky kolem očí a já s tou hroznou smíšenkou nic 😀 -takže nějaké výhody to má... 😀

sisstin
autor
16. únor 2008

lendy: kurna..jak jsi fotila ty oči? Mně to prostě nejde 😠 😠 😠

lendy1
16. únor 2008

jo siss, no celý oko si nemaluji, jen tak nějak, aby to líčení bylo trochu vidět - jinak celý oko si maluji třeba večer a většinou jen když použiju výraznější barvy (většinou nějakou šedou nebo hodně tmavou), tak pak si dám pod obočí nějakou lehoučkou růžovou barvičku (ono to úplně rozsvítí očko) a ten rush jsem myslím kombinovala s oro (mám tuhle barvičku moc ráda-je taková přirozená a jemná)

sisstin
autor
16. únor 2008

lendy: já to ještě nemám moc vyzkoušený..ony ty barvičky vypadaj jinak ve skleničce a jinak pak na oku 😕

lendy1
16. únor 2008

siss, no fotila jsem to ve dne u okna, aby mi sluníčko šlo do obličeje, večer mi to nešlo vůbec-denní světlo je lepší 😉

sisstin
autor
16. únor 2008

lendy: já zas když na sebe nepustim lampičku..tak to nejde vůbec vidět 😕

sisstin
autor
16. únor 2008

lendy: jinak ty máš dobrý oči..já mám pidi víčka a velkej oblouk..tam se moc nevyřádim 😖

jana06
16. únor 2008

Děkuju vám holky za radu. Už jsem si nějaký odstíny objednala přes MMB. Budu to mít sice dražší než vy, ale já se na eby neorientuji ☹ , tak jsem volila tuhle možnost.

sisstin
autor
16. únor 2008

jana: i přes ten MMB to jde..nejhorší je to na aukru 😠

lendy1
16. únor 2008

zanett, tak jsem to našla:
http://www.drhauschka.cz/www/index.php?page=cla...
a tady se dá objednávat:
http://www.yinyang.cz/dr-hauschka/pece-o-plet/
a koukala jsem, že se dá objednat i malé balení na zkoušku 😉 tak to jdu prozkoumat...

za chvilku jdu na Jahodu, nakonec prubnu asi na noc: Helena Rubenstein - Pore Genious Treatment

jj, a úplně asi nejhůř vyjde to objednávat po 1ks a každý od někoho jiného (jsem vystavila pár kousků na net a říkala jsem si, že si je za tu malou cenu třeba někdo vezme všechny a ono ne, prodala jsem je po jednom pokaždé někomu jinému)...na Aukro už ani na nyx nekoukám 😠

sisstin
autor
16. únor 2008

lendy: používáš super kosmetiku..já na to nemám prašule..takže bud Loreal nebo Garnier 😔

lor
16. únor 2008

lendy: ahojky tak už jsem se spojila s All, je super, ale jak naschvál její dodavatel už NYX nemá a já se tak těšila!!! ☹ ☹

sisstin: náhodou moje manikérka je s Lorealem maximálně spokojená-hlavně řasenka architect a krémy bere jen z Garnier-hlavně ten Nutriskin to je?s magnesiem?-prý noční a ten jí tak vyhovuje že ho používá i jako denní 😉

sisstin
autor
16. únor 2008

lor: tak tu řasenku jsem dostala od přítele..a je fakt bomba!!! JJ..Nutriskin..ten zelenej...mám celou řadu 😉 ten noční je super..ale pod make-up by nešel..páč je dost mastnej a hutnej 😕

lor
16. únor 2008

sisstin: aha a já jak četla o té YSL tak neodolala a objednala si ji a před tím ani nevyzkoušela tu lorealku 😒 třeba bude na stejno jen s rozdilnou cenou (o dost vyšší) ☹ Jedině že bych si koupila i tu lorealku 😀 -já už jsem fakt pako a v mém okolí nikdo takový není, takže po parfumérkách atd.sama ☹

A pod ten make-up mám ráda i Garnier ale Pure (omezuje lesk a hydratuje)-je moc fajn a cena taky 😉 -hlavně na mou smíšenou pleť (ten G.obsahuje myslím i jíl).

sisstin
autor
16. únor 2008

lor: ten jsem měla..ale dělal mi cucky na obličeji 🤐 🤐 🤐

lor
16. únor 2008

sis: tak to mi vůbec a taky mi jen tak něco nesedne 😨 😨
A jaký make-up používáš? A máš z toho G.Nutriskin...i oční? Jaký je? Už o nějakém začínám uvažovat 😅

makelka
16. únor 2008

ahoj, tak vidím že se to tu docela rozmohlo 🙂 holky tak kde se dají sehnat?? A třeba jen pár barev?? poradíte, co je lepší MMB nebo aukro, ebay??

malok
17. únor 2008

HOlky tyhle stíny mám ráda, bohužel mám jen jednu barvu, kterou jsem dostala od kamarádky...vaše diskuze mě nadchla, tak jsem si chtěla koupit další....kontaktovala jsem jednu paní na MMB..ale kdybyste viděly ty ceny 😲 😲 (kdo by chtěl, zašlu mu je do IP prodává 24 ks, 16 ks, 8 ks, i jednotlivě).....nejde to nějak levněji? vyzná se někdo na ebay???

lor
17. únor 2008

malok: a za kolik je tam mají? Prosím pošli mi ty ceny....dík 😉

lor
17. únor 2008

malok:díky moc,to je opravdu moc drahé, já měla šanci sehnat těch 24ks za poloviční cenu!! 😨 ale ten dodavatel už prý žadné nemá-vše doprodal ☹ ☹ Tak kdybys něco našla tak písni-dík 😉

sisstin
autor
17. únor 2008

lor: mně tyhle matující krémy nedělaj dobře..jako bez make-upu super...ale maj nějaký složky, který mi nevyhovujou..a když si na to dám make-up..tak se mi to drolí..nebo jak bych to popsala 😕

oční nemám..já se furt považuju za mladici 😅 navíc fakt ta mastná plet netrpí na vrásky..takže tohle zatim neřešim 😉

holky..a co jsou šílený cen? Já bych to brala do těch 1500 😕

lor
17. únor 2008

sisstin: no za 24ks-tj.celá sada chtějí 1900kč A já měla možnost za to dát "jen"1000kč, ale už nejsou ☹ A tak teď vychází 1ks na 100kč a to se mi taky zdá dost ☹ ☹

sisstin
autor
17. únor 2008

lor: mně to dost nepřijde..si vem, kolik stojí obyč stíny např. od Rimmelu 😉

lendy1
17. únor 2008

lor, no to je škoda 😒 za 100,-Kč je to fakt moc, to bych raději zkusila ten e-bay a když by jsi toho třeba vzala víc a zbytek prodala, tak tě to vyjde na pár korun.

siss, no nebýt manžela, tak si chodím do drogérky tak max. pro Indulonu 😀
Ale je fakt, že poslední dobou dost přemýšlím nad tím, co si koupím za kosmetiku a co ne a raději si odpustím nějaké hadříky nebo botky a koupím si kvalitní krém, hadříky mám tak na jednu sezónu, ale kvalitní krémy mě třeba udělají ještě pár let zachovalou 😀 takže teď investuji do kosmetiky.

Jinak e-bay:
mrkla jsem třeba na toto:
http://cgi.ebay.com/LOT-of-16-NYX-Cosmetics-Loo...

16pigmentů za 18dolarů (je teda možné, že pokud někdo přihodí, tak to bude víc), poštovné do ČR dalších 12dolarů, ale pořád je to za super cenu...a myslím, že to je ta samá prodávající, přez kterou to bere ta paní na MMB

a ta samá prodávající na e-bay má i štětečky a ostatní věci od NYX:
http://search.ebay.com/_W0QQfrppZ50QQfrtsZ0QQsa...

lor
17. únor 2008

sisstin: jasně,ale když vím že jsem 1 mohla mít za 40kč tak za tu stovku se mi do toho moc nechce 😒
Ale ty už přece celou sadu máš, nebo ne?? A za kolik to bylo u tebe? 😕