Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
17. únor 2008

lor: já mám 20..ne 24...a s poštovným a pojištěním to bylo 720..chce to hleda na ebay... 😉 a zrovna v tu chvíli nikdo nedražil..atrichoke potvrdila jenom vyvolávačku 20 doláčů 😉

zanett
17. únor 2008

Paneboze, lendy, ty jsi uplne jako ja 😉 😀 Ja taky nemam slabost pro obleceni, kabelky, boty atd (to, na cem ulitavaji mnohy ostatni zensky), ja mam proste strasnou slabost pro kosmetiku...Potrebovala bych si koupit novy kostym do prace, ale rikam si, ze mi ten stary jeste vydrzi, potrebuju totiz novy telovy mliko (teda, chci zkusit jedno novy a to stary mi stejne dochazi, takze ho proste 'musim' mit 😀 )

sisstin
autor
17. únor 2008

holky...já mám i na hadrech a kabelkách a botech a kosmetice..a nehtech 😅

lendy1
17. únor 2008

jj, zanett to znám, já si koupím jedny botky, kabelku a džíny na sezónu a v nich chodím pořád, ale kosmetiku bych mohla prodávat, kolik toho mám doma a hlavně co ještě NUTNĚ 😀 musím mít...

sisstin
autor
17. únor 2008

ale vždycky jsem opovrhovala sekáčema...ale ted na netu se dá najít super nový značkový zboží..co je outlet..ale to je mi fuk..takže nakupuju jak divá nový hadry, co jsou třeba z lonský kolekce 😉

lor
17. únor 2008

siss:tak tos měla super!! 🙂 já na ebay neumím a mám celkem strach...a zrovna sháním plavky Victoria's Secret a tam by mě určitě vyšly fajn ☹ V USA je mají v přepočtu kol.500kč a u nás za ně chtějí holky 1500kč 🙄

sisstin
autor
17. únor 2008

lor: ono v USA je všechno levný..kosmetika, hadry, dětský potřeby atd, tady nás ždímou 🤐

lendy1
17. únor 2008

lor, já myslím, že na e-bay to asi nebude tak strašný. Necháš si udělat paypal a pak to chce akorát si vždy zjistit, jestli prodávající zasílá do ČR a kolik to bude stát a je dobré si dávat pozor na hodnocení. Myslím, že je to stejné jako na Aukru, jen to není v češtině, no-což je pro mě největší problém-bych musela s každou blbinou otravovat manžela. Ale když jsem zvládla sama Jahodu, tak e-bay by měl být taky hračka...no, ale zase jak se znám, tak by mi někdo musel pak věnovat nějakýho oslíčka otřes se, abych na to vše měla 😀

sisstin
autor
17. únor 2008

jo..teda k pigmentům...jsem strašně nadšená z odstínu sky pink pearl..a k tomu nějaká tmavější..nejlépe černá kombinace 😀

lendy1
17. únor 2008

siss, no to je fakt, tam se vyplatí jet s kreditkou, kufr koupit až tam (vychází tam taky cenově super 😀 ) a narvat ho hadrama a kosmetikou 😀

sisstin
autor
17. únor 2008

lendy: mi jaksi nestačí finanční potřeby na letenku 😅 z mé mateřské 7600 😅

lendy1
17. únor 2008

mě právě hodně oblečení vozí manžel z celého světa, jelikož ty ceny třeba v USA nebo Austrálii se s našimi nedají srovnat a taky mají jiné kolekce a větší výběr-no jo, holt velká kupní síla, ne jako tady 😒

lendy1
17. únor 2008

siss, ale byla by to paráda, ne? takhle se sebrat, mít zlatou kreditku a jet na nákupy 😀 -to bych fakt jednou chtěla zažít 😀

sisstin
autor
17. únor 2008

lendy: no jo...to máš dobrý 😉 MP se taky snaží...má vkus.. a kupuje pěkný věci...ale tolik, kolik bych chtěla to není 😔 😅

lor
17. únor 2008

lendy:tak na jahodě jsem to kupodivu taky zvladla 🙂 a kdyby ebay byl to stejné tak fajn,ale takhle jsou rizika a jak říkáš tak hlavně jazyk a v tom mi ani neporadí manžel neporadí ☹ ☹ -chtělo by to tam mít nějaké známé-to by byly nákupy! 😀 😀

sisstin:a máš to nafocené?ta kombinace by mě zajímala 😉

sisstin
autor
17. únor 2008

mně vadí na ebay..že musíte mít ten účet na paypal..a kreditky, co berou...je to na prdlačku 🤐

lor: nemám..a na mých očích to bohužel nevyzní tak jako třeba na lendy..která má hodně prostoru na malování.. 😀

lor
17. únor 2008

siss:jo přesně a porád vyřizovat ty nesmysly mě taky neba 😢 😝

lendy:jak píšeš-nejlépe se sbalit a odfrčet na nákupy!!to bych brala!! 🙂 ale nebezpečí je že bych se asi nevrátila!!! 😀
a jen jestli se můzu zeptat co manžel dělá že frká po celém světe-se máš-bych se mu přibalila do zavazadla 😀

sisstin
autor
17. únor 2008

lor: a ty jsi těhu..nebo snažilka nebo maminka..nebo ani jedno? 😀

lendy1
17. únor 2008

lor, no to bych mu někdy taky nejraději vlezla do kufru, když pak slyším, kde všude byl, no jo, ale já musím trčet doma, no...jinak dělá v obchodě a cestuje za svými zákazníky, co má po celým světě-práce super, ale zase na druhou stranu je každou chvíli fuč...a je to děsný stres a tak-já bych to dělat nechtěla ani za nic.

lor
17. únor 2008

siss:já půl roku manželka a teď asi snažilka-ale to hlavně z manželovy strany 😀 😀 Já mám pocit že mám ještě čááás 😀

lor
17. únor 2008

lendy:aspoň máte penízky-to je taky zepotřebí 😒 Ten můj je taky věčně pryč a to nelítá po světě...přijde z práce a hned maká na jiné práci-kšefty a pak aby se nenudil tak maká na bydlení 🙂 ale čekám kdy sebou sekne a to nemluvím o tom,že ho skoro nevidím ☹ ☹

sisstin
autor
17. únor 2008

hm..my spolu ani nebydlíme 😔

lendy1
17. únor 2008

lor, no penízky jsou fajn, to jo, ale zase bych to vše dala za to, aby byl malej v pořádku a to se bohužel za penízky koupit nedá 😔 ale tak třeba všechno nakonec dopadne dobře...

no ale jinak mimčo je fakt totální změna života, to si ještě užívej ten klídek a pohodu, že jo siss 😀 ? Ale zase je to krásný 😵

sisstin
autor
17. únor 2008

lendy: tak já pohodu mám..bydlim s rodičema..takže hlídaj, kdykoliv potřebuju...ale stejně jsem občas grogy 😅

lendy1
17. únor 2008

siss, tiše závidím 😀

lor
17. únor 2008

siss:jakto?jestli se můžu ptát 😕 My zatím taky ne....ale rekonstrukce...takže on za mnou tak 3-4x týdně jezdí a buď jsme u mě doma,nebo restauračky a když není moc unavený tak nákupy 😀 ale unavený bývá často 😒 A pak se budu stěhovat k němu a mám z toho strach-pořád sama,nikoho tam nemám.. ☹ A tady aspoň rodiče,tak je s kým pokecat,dát kafčo atd...ale jednou ☹ 😒 ☹

lendy1
17. únor 2008

a už musím jít na tělocvik s malým, ale já zase přijdu... 😀

sisstin
autor
17. únor 2008

lor: on je Slovák..já Češka..dělí nás 292 km..on nikdy nepůjde do Ćech, protože má skvělou práci a závazky na Slovensku..a...já zas nepůjdu na SK, dokud nebudeme mít vlastní byt..pže bydlet s tchyni odmítám 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 takže se vidíme tak jednou za 14 dní na víkend 😉

zanett
17. únor 2008

Ty brdo, holky, to ted vidim, jak jsem rozmazlena 😅 , ja bych bez MP asi nevydrzela, kdyz jede obcas na par dni na sluzebku, tak z toho mam stres (je to taky castecne proto, ze pak zustanu doma s jeho dvema detma sama...), ale bydlet u rodicu bych teda rozhodne nechtela...uff, to teda ne...to by byla nejrychlejsi cesta do blazince 😝

sisstin
autor
17. únor 2008

zanett: já mám skvělý rodiče..do ničeho mi nekecaj..pomáhaj...můžu jít ven i bez malýho večer..pohoda 😎