Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
17. únor 2008

no, tak já jsem tam nakonec té diskuze něco napsala a naivně jsem si myslela, že se někde objeví a ono nic, tak nevím...

puna
17. únor 2008

Holky, ta diskuze se objevila na beremku ve Volné diskuzi, taky jsem koukala 😉

sisstin
autor
18. únor 2008

no holky..tak už mi to vymazali 😠

kacerka
18. únor 2008

Holky, kolik gramů má to jedno baleníčko pigmentů. Jsem si je tedy taky objednala přes MMB 😝 😉 Mám doma něco podobného, ale méně výrazného od Bourjois a těch je 2,6 gramů a mám je už skoro dva roky - teda nepoužívám je denně, ale docela často 🙂

aponchie
18. únor 2008

tak jsem mela v ip poste od kupinky nejake zmatecne psani okrem toho ze ja bych mela byt nejaka aponchie na ebay?!viz 21.ve 12.40 od sisstin vzkaz.vubec to nechapu a ja opravdu nejsem zadna aponchie na ebay takze jen pro poradek 😉 asi je tech nicku vic

sisstin
autor
18. únor 2008

aponchie: to mělo být artichoke víííš 😅

kacerka: 5g 😉

lendy1
18. únor 2008

kacerka 5ml

aponchie, to asi došlu k mýlce, ta holčina je artichoke 😉

jinak holky, přemýšlím, že bych se odhodlala k paypal a pár vám jich vzala a nechala bych to za nějakou cenu jako na e-bay + poštovné po ČR...ale teda jen nad tím přemýšlím.

aponchie
18. únor 2008

no jo artichoke a aponchie to je skoro stejne

malok
18. únor 2008

Takže nejlépe to jde sehnat na ebay...Zrovna jedny dražím (24 ks), co mi nebude pasovat, prodám na aukru. Jinak i s poštovným a pojištěním to vyjde na 700 - 1000 Kč. (dle toho, za kolik to vydražíte). Myslím, že by bylo fajn, kdyby to někdo dovážel 😉 mě to tam draží kamarád a je s tím práce, celý den to sleduje a furt tam musí přihazovat...

malok
18. únor 2008

Nevyšlo by levněji objednat to přímo z toho obchodu??

lendy1
18. únor 2008

siss, koukám, že píšeme stejné odpovědi ve stejný čas 😀

malok, na nyx chtějí dost za poštovné a myslím, že se to nevyplatí. V USA to prý mají běžně v drogérce a je to levnější než na ofiko stránkách...

malok
18. únor 2008

Chápete někdo, proč je to jen v USA??? a proč to z evropy dováží zrovna do Řecka?? kdyby to bylo v UK tak vám toho vozím plné kufry...

malok
18. únor 2008

Lendy1 jaký sis na ty stíny objednala štěteček?

sisstin
autor
18. únor 2008

jj...z ofik stránek je to poštovný 75 doláčů 😲

malok
18. únor 2008

tak z ebay ,,jen" 20

sisstin
autor
18. únor 2008

malok: no mě to vyšlo za 720.. 😉

lendy1
18. únor 2008

malok, objednala (štěteček + 2 lesky na rty) a už pár dnů čekám a balíček nikde, jestli zítra nedorazí balíček tak už budu naštvaná 😠

malok
18. únor 2008

sisstin takže 720 za stíny,poštovné a balné jo?

a máš kolik kusů? 20 nebo 24??

sisstin
autor
18. únor 2008

malok: jj..ale já mám těch 20 ks 😉 a na tu dražbu zrovna nikdo nepřihazoval 😉

malok
18. únor 2008

já zatím teda dražím....budu mít 24 ks a i s poštovným a balným a pojištěním mě to vyjde tak na 800 až 1000...což je podle mě ještě dobrá cena...Ale je trochu ujeté že vlastně zaplatím za to poštovné jak za ty stíny 😀

sisstin
autor
18. únor 2008

malok: jj..to je fakt ujetý 😅 😅 😅

bihan
18. únor 2008

poštovné je úmerné množstvu.. ja som pozerala set 8 pigmentov.. s poštovným za 20dolkov, pričom poštovné je polovica, ale to je na eBay často 😠

kacerka
18. únor 2008

holky, díky za odpověď - tak to je budu mít do smrti 😀 😀 😀 Jinak dneska jsem je zaplatila, tak snad do konce týdne dorazí 😉

sisstin
autor
18. únor 2008

kacerka: mně se to zdá děsně malý..z toho odstínu moca už mám třetinu pryč 😠

kacerka
18. únor 2008

siss - u těch bourjois je skvělé balení - že se ti obalí jen štěteček a nic se nevysype vedle 😉

sisstin
autor
18. únor 2008

kaci: jj..to mě na těch nyxáčích štve 😠 🙄

lendy1
18. únor 2008

siss, já jsem si objednala ještě takové ty kalíšky s víčkem jako jsou normálně na stíny s takovým tím sypátkem. Jeden ten kalíšek vyjde na 10,-Kč.
http://cgi.ebay.com/100-5-GRAM-BLK-CAP-SIFTER-J...

lendy1
20. únor 2008

Tak hlásím nové poznatky 😀
přišel mi balíček s novými serepetičkami: štěteček NYX č.2 - ještě jsem ho nezkoušela, ale od pohledu je stejný jako mám od Avonu, takže dle mého by byl lepší 1., jelikož je o něco menší.
Báze pod oční stíny: Artdeco-úžasný, lepší než vazelína, jelikož tato báze není tak mastná jako vazelína a lépe se pak s nyx pracuje a vlastně se dá použít pod všechny stíny ne jen NYX, které pak lépe drží a jsou intenzivnější.
A nakonec lesky na pusu, přišli mi 2 - oba naprosto úžasný-jsem z nich nadšená. Jsou hodně lesklé, ale zase nijak přehnaně, barva jsou takové jemnější (mám růžovou a takovou dofialova), nelepí!!!!, ale chce to během dne ještě párkrát přejet. Jsou takové lehké, ani nevím, že mám lesk na sobě-takže doporučuji.

malok
20. únor 2008

Takže jsem získala NYX na ebay.com....s poštovným to vyjde na cca 800 Kč (24 ks stínů). ALe byl to boj 😉

malok
20. únor 2008

Lendy1 a od koho to nakupuješ? taky tam mám omrklé nějaké lesky.