Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

yenn
12. led 2009

ted se divam, jak levne jsou na tech strankach ty NYX v lahvickach 😕 Ze bych si jeste nejake vzala? 😅

lendy1
12. led 2009

yenn, já jsem tu už asi 2x psala, že mám kelímky doma (teď teda ne...). Beru je pokaždé po 100ks a to pak vychází cana na málo.

lendy1
12. led 2009

yenn, no právě já chci taky netřpytivý, tenhle vypadá, že nebude tak moc nebo vůbec

veru, 14,5dolarů-to je za hubičku 😀 ale je to mini verze

yenn
12. led 2009

ja vim, ze to prave beres velevkem, tak me zajima ten cenovy rozdil.....tady je 10 ks za 3,5 dolaru

yenn
12. led 2009

ve velkem 😅

veruli2
12. led 2009

Leni néééé to fakt nejde 😀 cena je bezva, ale mám už dva nyxy a to mi musí stačit 🙂

lendy1
12. led 2009

no, vychází to cca stejně. Já beru s černým víčkem a se sítkem-no, možná jsou praktičtější průhledné a bez sítka 😀

lendy1
12. led 2009

veru, jen 2 lesky? Neblázni...to bych do tebe neřekla 😀

janulle22
12. led 2009

ahojky holky muzete mi prosim rict jestli ty stiny cerne barva jsou opravdu cerne...?moooc dekuji...

veruli2
12. led 2009

Chachacha 🙄

No dva 🙂 ty ostatní ,,šmejdy,,nepočítam 🙂 Mě to stačí, opravdu..se s tím stejně namažu ráno a pak v práci už na to nemám čas.Takže bych to neuživila?? I když takovej pěkněj na diskošku 🙂 bééé fakt ńo nevím nějakej jinej odstín co by mě víc přinutil?

veruli2
12. led 2009

Janulle22 - ahoj, co mám nyx chrome black - jsou černošedý - takže klasická černá to není a docela mě to mrzí ☹ ostatní nevím

yenn
12. led 2009

NYX black cerny neni ani omylem, naneseny je stribrny 🙄 Taky hledam nejake uhli

veruli2
12. led 2009

Janulle22: zdravím Brno 🙂

veruli2
12. led 2009

Jen yenn nevím kde to sehnat... no vlastně jo normální stín od MACu!! A ten nyx mě fakt naštval - je to stejný totiž jak charcoal

janulle22
12. led 2009

veri moc dekuji nebylo to pro mne ale kamosku... zdravim viskov...ale nebranila by jsem se jim... jen nevim komu rict a kde vybrat... 😅 😀

yenn
12. led 2009

veru, ja mela taky black i charcoal a pak jsem je nemohla ani rozeznao, oba sva byly uplne stejne! Jeden uz jsem darovala a ten druhy stejne nepouzivam, ja to mam na ocich proste stribrne a to nechci

lendy1
12. led 2009

černo-černou jsem marně hledala i po všech drogérkách 😖

yenn a moc hezký lesk (barevně byl tento):
http://cz.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...

veru, tak 2 by mi nestačili -teď mám 5 a to jsem jich ještě pár vyházela 😅

veruli2
12. led 2009

Leni, neprovokuj 🙂

Janulle: kdyz poprosíš lendy a vrátíš se zpět na pár odkazů tak ti je i objedná 🙂 že Leni, ona je taková hodná duše naše

lucenek
12. led 2009

tak černo černou mám rimmel mono stín klasika, ale s bází vypoadá černějic než bez

veruli2
12. led 2009

yenn: bylo to zklamání, tedy na očích je nemám vyloženě černé ale takové stříbrné tmavší..

yenn
12. led 2009

Oriflame ma taky cerny mono stin a nekdo rikal, ze je fakt jak uhli...ale zatim jsem nezkousela

Leni, ten je hezky 😵 Ja prave taky prubezne vyhazuju, vetsinou ho pouziju jen parkrat a pak se mi uz nelibi a po case to vyhodim...ale porad hledam to prave a nenachazim, zacinam si myslet ze mi zadna barva na puse neslusi 😅

lucenek
12. led 2009

yenn a co tak průhledný lesk, nechat si svou barvičku

janulle22
12. led 2009

ty vole... ja napsala vyskov s mekym I to je ostuda...se omlouvam...jasne ze vim ze je s tvrdym Y... 😕 😀 ... jak moc zpet mam jit... 😅

yenn
12. led 2009

Luci, tak nejak to vzdycky dopadne 😅 Ono i kdyz me licila kosmeticka na svatbu, tak jsem mela uz makeup, oci a ted zkousela rtenky a lesky a nic......vsechno jsme zavrhly a nechaly jen lesk 😅

Super je Lip injektion, sice ma nejakou barvu, ale aspon v mem pripade je uplne jedno jakou, prootze rty mi pak uplne zcervenaji tim prokrvenim a to vypada uplne nejlip 😀

minda
12. led 2009

Já mám taky černé klasické stíny Manhattan a pěnové Dermacol, ty jsou ještě navíc se třpytkama.

veruli2
12. led 2009

jsem zjistila, že manhattan má i bázi na lesky 🙂

lucenek
12. led 2009

Holky pádím do lože mějte se krásně pá 😔

lendy1
12. led 2009

luci, dobrou 🙂

veruli2
12. led 2009

Jdu taky 🙂 dobrou noc

lendy1
12. led 2009

ty jo, tak teď mi Lush strhnul prašule za páteční objednávku a přepočítali to kurzem skoro 32,-Kč 😲 Hajzlové 😠