Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
13. led 2009

ty jo, dolar je už přez 20 😲
a libra jde trošku dolů...

dneska jsem platila skoro vše přez paypal a měli kurz: dolar: 21,-Kč a libra 30,50 😝

jo a vzala jsem dneska velký MAC Golden Olive 🙂

veruli2
13. led 2009

ty jo leni fakt, to byl ještě dopoledne pod dvacet

lendy1
13. led 2009

veru, štěteček je už skoro za 300,-Kč, tak z dnešního přihazování nic nebude, ale mám jich spoustu ve sledování 😉

veruli2
13. led 2009

jasný leni, nespěchám na něj jsi moc hodná, že mě to vůbec sleduješ

simour1
13. led 2009

Leni,peníze odeslaný.Víš co jsem se rozhodla?Že ty odsypky zruším.Hrozně se omlouvám,že Ti v tom dělám takovej guláš,ale opravdu nejsem na tom finančně nejlíp.Poslala jsem Ti peníze i za ně,ptž mně to zrušení docvaklo až teď.Prostě těch 360,- mi přidej za ten doplatek Lush.Pokud budu ještě dlužná,tak mi písni.Zbytek máš na kafe. 🙂

simour1
13. led 2009

Leni,a šlo by to objednat příští měsíc?Myslím ty odsypky MAC.

lendy1
13. led 2009

simi, díky
určitě je objednám i jindy, třeba nebudou ani teď všechny barvičky, tak se objednají příště 😉

veruli2
13. led 2009

Leni uvidim jak všechno napočítáš.... a možná pak ten lesk ještě bude ? 🙂

simour1
13. led 2009

veru 😀 😀 😀

mihapiha
13. led 2009

ty brdo, ženské, vy jste se zase rozjely! já mám jen nyxy a zatím mi stačí,ale když se dívám na ty barvy urban decay, tak už bych měla minimálně troje, co se mi líbí.ale ne, ne, ne...žádné objednávky 😀

sisstin
autor
14. led 2009

len: odesláno 😉 já bych radši z tý bodyneeds, tam maj ty moje odstíny...na tamtom měli jenom old gold..ale kdybys někomu brala i z tamtý, tak to old gold chci odtamtud 😉

lendy1
14. led 2009

siss, díky, udělám objednávky na obou stránkách.
Mě nepřišel rodičák ani dneska 😠

Dneska jsem vyzkoušela cooper sparkle a je to podobná barva jako rust od NYX. Ty MAC mi přijdou hrubší než jiné pigmenty, musím je hodně rozšmrdlat. Ale zase toho stačí fakt maličko-dneska mi na líčení stačilo to, co se zachytilo ve víčku, takže i ty odsypky asi vydrží nějakou dobu.

yasmina
14. led 2009

Ahojte...
Lendy prosim ta nevies poradit kde by sa dala kupit podkladova baza Urban Decay?
V Sephore?alebo niekde na nete?

veruli2
14. led 2009

yasmina: ano v sephoře 🙂 jestli ji tam ještě mají

sisstin
autor
14. led 2009

yasmina: ale u nás ji měli právě jenom s těma stínama 😠

lucenek
14. led 2009

číhám na poštačku a dneska má skluz .... 😠

lendy1
14. led 2009

luci, se z toho Lush po*eru, fakt. Jsem vytočená, kde to je 😠
Manžel mi tam zavolá (mě na mail nejsou schopni odpovědět), co s tím je a jakého přepravce využívají v ČR protože tohle fakt už není možný 😝

yasmina, nebo na Looku:
http://www.lookfantastic.com/beauty/urban-decay...

simour1
14. led 2009

Leni,a pro koho krom Luci jsi měla ještě zboží v tom Lush?Myslím jak velkej a cennej balík to byl?Asi dost,viď? 😒 To dorazí,nebojte.

lendy1
14. led 2009

simi za víc jak 5litrů 😝 a jen to blbý poštovný stálo 600,-Kč 😠

jako jo, musí to být obří balík a někde je, nemyslím si, že by se ztratil, maximálně jim přijde zpět, ale nechápu, proč je někde ve skladu a nemůžou ho doručit. Kdybych alespoň věděla v kterým skladu a u jakého přepravce je, tak si tam cinknu a z*ebu je na dvě doby, protože jsem fakt už hodně naštvaná 😠

simour1
14. led 2009

Leni,já jsem těsně před Vánoci kupovala kámošce chodítko pro prcka na Aukru.Prodávající ještě týž den,co dostal ode mě na účet prachy,zboží poslal.Já na něho ale čekala skoro 14 dnů,ptž ta debilní dopravní společnost ho měla někde u sebe v depu z nepochopitelných důvodů.Měla jsem v tom svoje prachy,kámoška mi denně vyvolávala,kde jako to vázne a mně tekly těžce nervy.Ale dopadlo to dobře.Takže u vás to taky dobře dopadne. 🙂

lucenek
14. led 2009

leni mě to taky mrzí..hlavnběže ty se s tím tak nervuješ a provoláváš prachy a interesuješ do toho manžu..... ☹

lendy1
14. led 2009

Holky Hurá!!!! Balíček je na světě 😵 Zlatej manžel, fakt...všechno mi vytelefonoval.

Takže: nejprve telefon do UK, tam ho prý přepojovali zase od čerta k ďáblu, nakonec mu řekli, že balíček předali přepravní službě GLS (co to je 😕 ) a jelikož tam byla nečitelná adresa, tak mi to nemohli doručit. Hodili to do skladu a žádali prý několikrát anglány o správné znění adresy a nikdo jim nebyl schopen odpovědět 😠
Takže jim manžel nadiktoval správnou adresu + jim dal můj mobil a slíbili, že balíček zítra dopraví 🙂

Tak hurá, jsem si odechla...

lucenek
14. led 2009

ufffffffffffffff mi spadl šutr ze srdce 🙂

lendy1
14. led 2009

luci, to mě taky..ještě napíšu Hardymu, ať se tam naučí psát 😠 protože ten balíček už mohl být u mě 9.1.
No, hlavně, že je na světě, zítra to vše přepošlu.

minda
14. led 2009

Teda Leni, musíte mít s manželem opravdu pevné nervy.
U nás zase sněží ! Už mě to počasí pěkně kaká.

yasmina
14. led 2009

Vdaka

simour1
14. led 2009

Leni,GLS je přesně ta samá firma,kterí mi doručovala to chodítko!!!!!!!!!!! To je fajn,že Ti TM tak ve všem vypomůže plynulou anglinou. 🙂

veruli2
14. led 2009

Leni to došel i ten můj lush? 🙂

sisstin
autor
14. led 2009

GLS jsou s prominutím čůráci, jeden neschopák vedle druhýho...mám s tim zkušenosti..třeba ta adresa ani není nečitelná..tam fakt dělaj snad samý vemena 😅

lendy1
14. led 2009

veru, jo, ten tam je taky, takže ti pošlu Lush a MAC violet a platinum.

siss, no jsem na to zvědavá, jak hodně to bude nečitelný

objednala jsem ty odsypky skoro všechny z toho Body...neměli 2 barvy pro lucenek (vanila a vintage gold-ty by měli být na tom druhém e-shopu), jednu pro veruli (mutiny, skariš tu chci i já) a jednu pro sisstin (museum bronze).

Poštovné vyšlo rozpočítané na 3,5 na osobu, ještě to teda nemám zaplacené, protože mi to pyapyl nemá z čeho strhnout 😅 , ale dle toho, kolik tam napsali celkovou částku, vychází dolar na 20,8, tak to zaokrouhlím na 21,-Kč 😉