Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
19. led 2009

jj leni super.....
sis 😀 😀 😀
ještě tak zlatou kartu 😅

lendy1
19. led 2009

siss, s tím helium máš pravdu-je to ta samá barvička, měla jsem helium doma 😉

sisstin
autor
19. led 2009

len: jsem objednávala next na únor 😀 z týhle jarní kolekce toho mam teda o dost mín, nějak mě tam zas tolik věcí neuchvátilo 😕

ty zeleno-zlatý MAC jsou fakt úžasný, brousim si zuby na normoš balení toho old gold..i když to teda vyjde draho..ale nejdřív počkám, jak to bude vypadat na mně...a vlastně ještě budu chtít v únoru tu paletku 😕 ty voe...luc..to by fakt chtělo zlatou kartu..ale v září mi tohle končí..jestli teda nezačnu chodit do práce 😔

veruli2
19. led 2009

sis: jo mac šílenství 🙂

sisstin
autor
19. led 2009

no některý barvy jsou fakt úžasný..ještě se mi líbí ten blue brown, takový ty s různými odlesky..ty jednobarevný bych už asi nebrala, pže to je stejný jako NYX 😝

lucenek
19. led 2009

sis já teda semzam jezdím teda jako v lednu jsem měla 2 šichty , únor nic, březen možná tak uvidíme..podle služeb

sisstin
autor
19. led 2009

no jdu zkusit namalovat tu platinum a beanie, kdyžtak hodim foto..se mi to nejlíp fotí tim novým mobilem 😕

lucenek
19. led 2009

jdi jdi a hod fotos a jakej máš mobil?????že bych to taky prubla mobilem skor než foťákem

yasmina
19. led 2009

kocky chcem sa opytat je na tie odsypky z MAC nejaka paletka kde by som si ich poukladala?ako to doma skladujete?

lucenek
19. led 2009

yas já to mám v tom pytličkus tím zipem plastovýma v etuy zvlášť na nyxy 😀

yasmina
19. led 2009

lucenek dik...a da sa kupit niekde nieco specialne nato?
mam na ceste 15 odsypkov MAC a 14 NYX...no teda uz som asi strelena...nemam sancu to vyuzit...ale ked sa to tak krasne trbliece... 😉
ale vidim ze zavislakov to je viac...

sisstin
autor
19. led 2009

tak urvaná z toho nejsem, ale jde to..tak juk 😉

bihan
19. led 2009

Koľko je zhruba v tých odsypkách? Na EDM majú vzorky cca 1g, čo je polovica chromov, ale niekde som našla, že MAC odypky boli 1/4 čajovej lyžičky a to mi príde príšerne málo.

lucenek
19. led 2009

yas ty pytlíčky v papírnictví, ale nějaká prázdná kazeta, kde py pasovaly dírky na ty kelíšky asi ne..... i když někdo by tohle mohl vymyslet

lucenek
19. led 2009

sis mě ta platinum se nelíbí...k beanie mi nejde ta je teplá platinum studená...

sisstin
autor
19. led 2009

lucenek: no žádnej zázrak to není, ale jde to docela 😕

yasmina: ty jo, ty jsi kočka...to bych se vyřádila v líčení 😀

sisstin
autor
19. led 2009

lucenek: ve skutečnosti to je jako modrá a fialová švestka 😕

lucenek
19. led 2009

jj jasně na sluníčku nebo denním světle na živo to vypadá jinak

sisstin
autor
19. led 2009

lucenek: ale teda oblíbený to teda nebude 😅 😔 já si právě myslim, že ten silver nebo platina MAC a violet k sobě taky moc nepůjde... 😕

lucenek
19. led 2009

spíš jardin a violet MAC 😉

sisstin
autor
19. led 2009

lucenek: to tady myslim psala len, že by to k sobě mohlo jít...to by chtělo fakt stříbrnou barvu, to jsem včera viděla ve Zmenarni, ale právě ty silver a platinum spíš chytají trošku do modra 😒

lucenek
19. led 2009

ahá tak to bude tím...

yasmina
19. led 2009

sisstin len sa nemam kedy malovat 😒
vacsinou som doma a ked idem vonku s dvojickami tak som rada zew hodim na seba lesk a spiralu...lebo obliect ich dvoch, zniest kociar a obliect seba ...fuuu
jedine zeby som sa licila vecer ked zaspia len pre manzela ...hehe

lucenek
19. led 2009

yas to jo to je záhul...já má jedno zlobivé a taky jsem spocená až na prdeli 😀

yasmina
19. led 2009

lucenek ved zo mna tecie kym videm von...a tie licidla by stekali tiez...
revu pri obliekani...ide ma trafit slak...a ked vidim tie vymalovane mamicky sukna cizmy fuuu som rada ze hodim na seba rifle, pulover bundu a je to 🙂
ale ked pridu pigmenty asi budem stavat skor aby som sa nalicila 🙂))

sisstin
autor
19. led 2009

tak já nevim, mně to taky nějak nedělá problém..ale nemám dvojičky 😅

yenn
19. led 2009

tak ja mam dneska mink a oro, zkusila jsem to bez linek a fakt si pripadam vyblita....jako ze hodne vyzarne stiny, malo vyrazne rasy 😅

sisstin
autor
19. led 2009

yenn: to je ale fakt o zvyku 😉

lendy1
19. led 2009

bihan, píšou, že je toho na 20-25použití, což bych řekla, že i odpovídá. Je toho tak 1/4 toho odsypového kelímku-prostě tak na dně, ale stačí to. Mrkni sem:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=161...

yesmina-já na ty kelímky mám z Ikei takové ty plastové mističky na uskladňování jídla a oni mají dobrý rozměr-je to menší obdelník a nízký a dají se ty mističky dávát na sebe, takže mám 3 patra-na NYX, BarryM a jiné a to další patro bude na MAC 🙂