Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
22. led 2009

makel: IP, jestli teda nejdu s křížkem po funuse 😅 ale klidně počkám 😉

pekkra: super fotka, moc ti to sluší 😉

len: krásně nalíčené..ale mně se nějak ty kombinace s fialovou nelíbí..žádné..jen s růžovou a tak...ale jinak mě to nějak nebere 😕

pekkra
22. led 2009

Siss: Díky 😅 Já osobně tvůj názor teda nesdílím 😀 😀 😀

emjee
22. led 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album_rules.php resp. https://www.modrykonik.cz/album/album_rules.php
dufam, ze vam je jasne, co tym chcem povedat a nebudem to musiet znovu pripominat

lendy1
22. led 2009

emjee, jj 🙂

lucenek
22. led 2009

😲

simour1
22. led 2009

Ahojte,dnes to tady nějak vázne 😨
Leni,zatím nevíš kolik Ti mám ještě doplácet za ten Lush? No,tento měsíc jsem se krutě rozjela ☹
Ale musím se pochlubit,že jsem začala dělat gelovky nehty a super,zatím velká spokojenost.Dokonce jsem je zvládla i na sobě,což jsem nečekala.Aspoň trošku přijde člověk na MD na jiný myšlenky a trošku se zaměstnám. 🙂
Leni,dívala jsem se,že máš na Aukru odsypky,že?Kdybych měla lováče,tak do nich jdu,ale teď to nehrozí. 🙂

lendy1
22. led 2009

simi, já myslím, že za Lush už nic 😉
dneska mi psali, že balík včera poslali, mám i tr. nr. a tentokrát to jde DHL-už jsem si ten balíček i dohledala, takže to snad v pondělí dorazí 🙂

simi, ty mini odsypky zase budu objednávat v únoru, tak pár ti jich můžu vzít...

lucenek
22. led 2009

leni říkám že můj Lush 2 přijde dřív jak Lush1 😀 😝

sisstin
autor
23. led 2009

no jo, zas bachaři 😠 že mě to nepřekvapuje 😅 já to mám na mimáči 😉 takže to budu dávat jenom tam, aby tady zase policie neměla kecy..už mi to přijde fakt směšný 😅 asi si vymažu rovnou celý album 😔 mě to jejich šmírovaní fakt nebaví už 🤐

lucenek
23. led 2009

česká pošta nezkamala...stále nic 😠 😠 😠

lendy1
23. led 2009

Luci, to je hrozný. Mě to mrzi, fakt 😔 Jenže s tím moc nezmůžu. Odpoledne musím zase na poštu, tak skočím i na reklamace a zeptám se, co a jak, jestli něco vědí, kde to je nebo je to ztracený či co. Naštěstí to bylo pojištěný na dost, tak kdyby se to nenašlo, tak alespoň vrátí dost peněz, ale opravdu mi to je líto, když na to čekáš a těšíš se 😔

k Lushi2: ráno jsem volala na DHL, tak balík je poslán silniční přepravou, takže v ČR bude nejdříve prý v úterý a DHL to pak předává PPL, takže pokud všechno bude probíhat v pohodě, tak balík dojde nejdřív ve středu možná až ve čtvrtek 😖

Cherry taky nezklamalo, balíky objednané hned z kraje ledna pořád nikde a už je to víc jak 14dní 😝

lendy1
23. led 2009

tak dneska přišel kabuki pro yenn a Free kit pro veruli.
a odsypky z ShopCraze-je jich úplně stejně jako z BodyNeeds
Circa Plum vypadá v kelímku úplně stejně jako Beanie od Nyx, pak jsem si vzala Ladyship a to je pěkná, neutrální barvička a ještě přišel Vintage Gold pro luci

veruli2
23. led 2009

jéé leni a co všechno u tebe mám???? pošleš mi to poš¨lu ti za poštu penizky 🙂

lendy1
23. led 2009

veru, zatím tu mám pro tebe jen: 3kelímky, MAC violet, Free Kit z EDM a 2 laky OPI
Jestli ti stačí poslat toto, tak písni, odpo jdu na poštu 😉

yenn
23. led 2009

leni, tak ja uz to mam taky asi komplet, ne? Kabuki, odsypky a enzymation? Jo vlastne jeste stetec na linky, to asi jeste neni....tak nic 😉

lendy1
23. led 2009

no ty odsypky z BodyNeeds ještě nepřišli 😒 jen ty z ShopCraze a tam jsem brala 3 barvičky, kelímky a NYX

lucenek
23. led 2009

leni i já byla dnes na poště a co zmůžeš? Nic...prej jsem dneska pátá co si šla stěžovat, chápu, že ta ženská za tou přepážkou za to nemůže..ale někdoho seřvat musim no.....
jo penizky bys měla mít na účtě 😉

yasmina
23. led 2009

Lendi mne sa ukazuje na cherryculture ze order completed a ked si dam track order cez tu americku postu tak mi napise ze zasielka neexistuje a to uz je completed 3 dnitak uz by ju to malo vediet vyhladat alebo nie?

lendy1
23. led 2009

yasmine, tak to už je někde na cestě, tr. nr. ti je celkem k ničemu, protože to posílají obyčejně a to nikde nevysleduješ.

luci, skočím na poštu a optám se, jo?

yasmina
23. led 2009

lendy aha a ja ako debil to tam hladam... 😠

veruli2
23. led 2009

jj leni stačí pisni mi pak poštu děkuji.. jo a jeden kelimek pro tebe na ten tan ne? 🙂

lucenek
23. led 2009

leni nechod zbytečně...to se jen budeš rozčilovat.....

lendy1
23. led 2009

veru, jj a přišli mi Guess trička 😵

luci, stejně tam musím, tak se pozeptám...

lucenek
23. led 2009

a leni..a co tam mám ještě za dáreček????? 😵

lendy1
23. led 2009

😀 😀 😀
já vážně už nevím...

veruli2
23. led 2009

jů leni tak to budeš kóča 🙂 jinak moc děkuju a písni částku

sisstin
autor
23. led 2009

len:už by teda mohl přijít ten balík z cherry 🙂 se už těšim 🙂

jakoubka
23. led 2009

Holky,oni nám ty fotky smazali? 😕

sisstin
autor
23. led 2009

jakoubka: nevim, jak vám..ale mně jo 😅 😅 😅 je to fakt trapný, někdo má tři alba plný hovadin...a to mít může..já už to fakt neřešim, tady je to jenom podle nich, musíš držet hubu a krok..vše dávám na mimáč 😉

jakoubka
23. led 2009

mě taky ☹ nehtíky,foto face front)
Ty jo,tak to je mazec 😠