Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

swead
16. pro 2008

dneska jsem povyházela šminky, ptz jak jsem doma na mateřský, tak se tolik nelíčím jako do práce, tudíž mi prošlo datem spotřeby spoustu věcí. A navíc už mě nudilo koukat se pořád na stejný stíny 😀

lucenku, fialkový a zelený mám moc ráda. Ale úplně nesnáším modrý, fakt mi nesluší a znám málo lidí komu sluší, asi vybírají blbý odstíny

swead
16. pro 2008

jaký štětce je nejlepší objednat na nyx? http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_... nevím jakou velikost zvolit, aby se s nimi dobře nanášelo

jakoubka
16. pro 2008

swead-tak štěteček taky ještě nemám,ale holky doporučují č 1 a 2.

lucenek
16. pro 2008

swead ono jde o to trefit k odstínu modré spíš než barvu očí hlavně ton pleti, mě modré třeba sedí a to mám hnědozelené očiska

swead
16. pro 2008

jakoubko a nejsou tyhle dva štětce moc velký? teda na obrázku tak vypadají

lucenku, jj máš pravdu je to o tom vybrat správný odstín, na oblečení mi sluší taková hodně tmavá modrá, ale na dobrou barvu stínů jsem ještě nenatrefila.

lucenek
16. pro 2008

mno mě třeba sluší psace..taková temně modrá

jakoubka
16. pro 2008

Swead-ty první dva nahoře jsou na pudr,až ty dva pod tím 😉

swead
16. pro 2008

zkoukla jsem ji a fakt vypadá celkem pěkně (na obrázku), nyx se líčíš i přes den nebo jen na spešl příležitosti? jde mi o to, jak moc se lesknou. Já mám výrazné rysy, tak abych věděla na jakou dálku budu svítit s nyxama 😀

swead
16. pro 2008

jakoubko, já si říkala, že nejsem až tak blbá, že bych je nepoznala 😀

jakoubka
16. pro 2008

swead-poprvý jsem taky říkala,že jsou nějak moc velký až pak jsem si přečetla,že vedle je napsaný powder 😀

lucenek
16. pro 2008

swead i normálně se maluju...ono moc se třpytí na sluníčku a když je takhle tak to upoutá pozornost dá se s tím kouzlit a nemusíš mít vyřvané odstíny i jemné jsou nádherné

lendy1
16. pro 2008

swead, mrkni na stránku 63 😉 tak cca uprostřed

lendy1
16. pro 2008

jo holky, kolik je toho vlastně v chrome, toho není 5g, že ne? Nepíšou to někde na té krabičce?

jakoubka
16. pro 2008

Ty jo,těch chromu je tolik odstínů?Mno,tak vím co mi chybí 😀

lendy1
16. pro 2008

jakoubka, tak já si píšu k tobě ty 2 štětečky, o.k.? A nechceš teda i tu zelenou - lime?
Musím dát ty objednávky dohromady než bude Hledá se táta 😀

lucenek
16. pro 2008

leni ted sem zvážila celou krabku chrome a váží 19g myslím že to 5g bude ale vysypávat to na váju nebudu 😀

lucenek
16. pro 2008

jo vlastně píšou hned vpředu jsou to 2g

jakoubka
16. pro 2008

Jé Leni-připiš to tam 😉 štětečky i Lime 😉 Díky.
Na táty se taky těším 😉

lendy1
16. pro 2008

luci, aha, ale oni stejně vydrží dlouho i když je jich míň.

teda to byl nápad to dát na MMB 😀 😝

lucenek
16. pro 2008

lendy čemu????

swead
16. pro 2008

tak jsem udělala objednávku u lendy a budu se těšit na pozdějšího Ježíška 😀

lucenek
16. pro 2008

joj ušila sis bič na sebe 😀

swead
16. pro 2008

lucenek, je mi jasný, že nedám pokoj a budu objednávat pořád 😉

lucenek
16. pro 2008

swead já u lenky nechala už 3-4???ani nevim radši 😀

minda
16. pro 2008

Dobrý večer,
tak jsem se prolouskala celou touto diskusí a příznám se, že jsem se o nějakých Nyx pigmentech dočetla až tady 😅 .
Mám dotaz, v jakém balení si ty pigmenty objednáváte ? Kupujete jednotlivé barvy nebo rovnou trio ? A v jakém množství ? V těch malých krabičkách nebo rovnou ve skleničkách ?

lendy1
16. pro 2008

minda, to trio stínů jsou klasické slisované stíny, jsou třpytivé to jo, ale ne tak moc jako pigmenty. Jestli teda myslíš toto:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

pigmenty jsou sypké buď v takové té skleničce nebo v té krabičce a to jsou chrome.
Ty klasické pigmenty ve skleničce se dělají v 5g:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...
chrome v krabičkách ve 2g:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

výhody a nevýhody jsou popsané na str. 63 cca uprostřed.

a já už jdu spát 😀

lucenek
16. pro 2008

minda NYx je značka celé kosmet škály:
námi nejvíc používány jsou NYX chrome, oproti NYX klasik ve skleničkách sou sytější a třpytivější a trochu dražší, celkově ty oční stíny jsou bud po kusech mono trio myslíš asi paletku že? tak to nevim jak ty trio stíny jsou dobré já mám chrome po kusech a nyx klasik celou sadu cca 24 odstínů, pak kje tu z nyxu sortiment řasenek, tužek makeupů, štětců....ale ty oční stíny se dělí asi na trio plateky, pak mono stíny , pak pig,menty to jsou chrome nebo clasis (tak teda já říkám těm skeničkovejm alá sada 24 odstínů), pak jsou to glittery a ty jsou bud on the go...jako 1 glitter nabo paletka 😉

lucenek
16. pro 2008

leni 😀

simour1
16. pro 2008

lendy,tak díky za foto...už vím,za co utratit příští měsíc...Prosím Tě,vyhlas v pravý čas,do jakého data je nutné mít jasno s příští objednávkou 😀 😝
lucenek...teda ty by jsi mohla psát články do módních časopisů 🙂