Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
19. pro 2008

to jsou prý minerální stíny, takovej mix, na těch očkách z MakeUp boxu to vypadá krásně, ale přijde mi to teda jako úplně jiná barva 😝 😲 Je to 6.příspěvěk odshora v té fotogalerii MakeUp boxu.

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy: to není ono ne? 😕

mihapiha
19. pro 2008

Lendy, prosím tě, příjde potrvzovací email z cherry, že přijali objednávku anebo, že zboží expedují? mně zatím nic nepřišlo, vše je zaplacené,jen čekám ten email, tak jak jsem zvyklá z jahody,tak nevím, no...

lendy1
19. pro 2008

siss, jo je, je to tam i napsané, ale taky se mi to nezdá, jedině, že by v reálu pak ty barvy vypadali jinak 😖

mihapiha, pošlou e-mail o potvrzení objednávky (někdy to trvá i den), pak pošlou email s datumem vyexpedování. A jinak si to můžeš ve svém účtu na Cherry kontrolovat, v jakém stavu je objednávka.

lendy1
19. pro 2008

mihapiha, musíš se přihlásit, pak vlézt do track your orders, dát hledat, vyhledáš si tu objednávku (ty tam máš asi jen jednu, viď) a nahoře je nějaké bla, bla, co jaký popis u objednávky znamená (to se mění, dle toho, co se s objednávkou děje) a zároveň tam vidíš i fakturu, když si ji rozklikneš.

mihapiha
19. pro 2008

Lendy, díky, už jsem se dívala, pak mě to trklo,se mrknout přímo na účet... tak je prý completed, ted budeme jen čekat.za jak dlouho vám to přišlo? mi z jahody asi 2 týdny, tak hádám, že s Vánocema by to za 3 týdny mohlo být tady, ne?

lante
19. pro 2008

Čaute babule, ktorá ešte čakáte na balíček od Cherry? Ja som objednávala 25.11. a 27.11. mi písali, že ho vyexpedovali.................a stále nič 😠

olise69
19. pro 2008

viete čo používam na odličovanie síce tváre , nie očí ? Laktacyd - femigel. Niekde som čítala, že je to fajn, tak som vyskúšala a páči sa mi to. Nemám rada odličovacie mlieka a toniky, toto má neutrálne ph, obsahuje kys.mliečnu, a ked nedráždi citlivé sliznice...tak snád ani tvár. A má to aj výhodu, keď nesadne na tvár, sadne trochu nižšie! 😀 😀 😀

simour1
19. pro 2008

olise 😀 😀 😀

lante
19. pro 2008

Olise 😀 tak to mi ešte nenapadlo 🙂

olise69
19. pro 2008

ale zas sa nesmejte až do zajtra rána! 😢 😢 😢

jakoubka
19. pro 2008

Olise- 😀 😀 😀 ,ale za zkouškou se nis nedá,že?

lucenek
19. pro 2008

olise ty jsi qutiko 😀 😀 😀

lendy1
19. pro 2008

lante, na Aukru jsem dneska četla, že 2 holkám ještě ani dnes nepřišli balíčky objednané 25.11.

olise 😀

mihapiha, jj, standartně 14 dní přesně, teď když jsou Vánoce, tak asi o nějaký ten den déle

lucenek
19. pro 2008

leni jdu ti písnout lednovou objednávku...dokud chlap není doma 😀

sisstin
autor
19. pro 2008

lendy: hele..tak tu lednovou dám 😉 nic jinýho objednaný nemám..tak to zvládnu..akorát ti tam ještě něco připísnu ju 🙂

lucenek
19. pro 2008

máš to tam

lucenek
19. pro 2008

no kde sté? všeci pařte????? 😲

lendy1
19. pro 2008

já jdu spát, je mi blbě 😝

Tak jsem koukala na ten paypal, už jsem to tam začala řešit a všude důrazně píšou, že doporučují to pořešit nejdřív s prodejcem, i ta prodávající tam má bla, bla, ať se nejdřív zkusí zkontaktovat s ní a vyřešit problém dřív než přez ten paypal. Takže jsem ji dala poslední, ale opravdu poslední šanci ještě 2 dny. Manžel ji napsal hoooodně důrazný e-mail s výstrahou a čekám na její odpověď do neděle, pak to prostě napráskám na paypal.

lucenek
19. pro 2008

leni jdi nynat a dobrou 😉

lendy1
19. pro 2008

luci, už mažu...
teď jsem mrkla ještě na aukro:
dobrý dárek k Vánocům třeba pro tchyni a další milé osoby 😀 😀
http://www.aukro.cz/item508942315_sleva_penezen...

lucenek
19. pro 2008

to je mazec 😀 😀
co ty všechno nevyšˇňupeš 😀 😀 😀

simour1
20. pro 2008

lendy 😀 😀 😀 Já umřu! 😀 😀 😀 teda vás dvě s olise bych potřebovala denně jako povinnou dávku smíchu 🙂
leni,já myslím,že se ti babizna ozve,však uvidíš,no nějak to dopadnout musí.
holky,včera jsem po dlooouuuhé době vyrazila zapařit a je mi dnes trochu šoufl,ale potřebovala jsem to jako sůůůl.

sisstin
autor
20. pro 2008

holky..tak geishu fakt doporučuju 😵 úžasná, úžasná tmavá růžový se zlatými odlesky 🙂 🙂 🙂 jsem z ní nadšená..cosmopolitan je taková bonbonková růžová..dobrý ...jsem spokojená 🙂

ropucha je hustá..ale litra za tchyni neobětuju 😅

simour1
20. pro 2008

siss:tak do té geishy určitě příště půjdu,líbila se mi moc už na Nyxech,a teď když to mám potvrzený i od Tebe,tak geisha je jasná volba 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

ja začínám mít dilema, jak se mám malovat..když mam toho tolik 🤐 😅 jinak jsem ted čuměla na Slovensko ma talent..a bylo tam úúúžasný líčení....na celý pohyblivý víčko beanie..a pak nad něj..bud sunshine nebo geisha...prostě nějaký tmavě růžový odstin...a pak vystínovat do trojúhelníku..a spousty fialových a růžových třpytek 😵 😵 😵 25.jdu na Christmasku...tak to asi vyzkoušim 😝

sisstin
autor
20. pro 2008

simour: jsi tu? 😉 Já si jdu opět za chvíli nalejt 😉 jinak dneska jsem ti poslala tu tužku 😉

jakoubka
20. pro 2008

Mě jebne,zas se mi líčí Kubík 😒 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

jakoubka: tý jo..dobrá foto 😀

simour1
20. pro 2008

siss:tak díkeček 🙂 jsi hodná zase piješ?Já byla na tahu včera...stále manželská krize,už jsem se musela ožrat 🙂 dneska je na řadě on,za chvíli odjíždí na glgačku z práce,přijede zítra.Škoda,že bydlíš tak daleko,mohly jsme propít a prokecat celej den spolu 😀 😀 😀