Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucikk
26. srp 2008

veruli - byly od manhatnu (to jsou prakticky jediný stíny, co kupuju, protože jen tyhle mě vydrží, teď jsem si teda ještě koupila i ěnjaký nový maibeline - jsou celkem dost trpytivý 😵 a ty drží taky) - ty co už nedělají, měli takovou až švestkovou barvu, něco mezi fialovou a hnědou 😅 nevím, jak líp ke popsat a ty jsem milovala 😀

lesky já spíš ne, mám radši neslíbatelný rtěnky... právě kvůli větru a vlasům, nesnáším, jak se to lepí 😝

sisstin
autor
26. srp 2008

lucik: ten Prismatic jako nelepí...ale máš pak barevný třpytivý čárky po obličeji či po brejlích 😅

veruli2
26. srp 2008

tak dneska jsem toho v práci moc neudělala. ty stíny je to prostě závislost 🙂
lucikk: no manhattn ma taky dobry stíny měla jsem od nich dva odstíny a byla jsem spokojená, ale ted pigmenty pro mě existuji

sisstin
autor
26. srp 2008

holky..a dáváte si podklad..jako make-up? Já jenom v zimě, páč ted po HA mám dobrou plet..a nějak se s tím "cementem"necejtim 😕 akorát si dám nějakej anti-shine krém..abych nebyla jak prasátko 😅

veruli2
26. srp 2008

občas si dam make-up, když mám nějakou vyrážku 🙂 jinak jenom davam pudr.

sisstin
autor
26. srp 2008

no já dřív bez základu nevylezla z baráku, ale ted na to peču..už takhle se musim namalovat za 10minut, páč Tygr řve..a bere mi zrcátko..a leze po mně atd. 😅 😅 😅 😅

jo..a n evíte někdo třpytivou tvářenku? Já mám Borjois..jako dobrá..ale matná 😖

veruli2
26. srp 2008

třpytivou ani nevím mám všechno matny

sisstin
autor
26. srp 2008

my chystáme svatbu..hahahaha..za dva roky 😅 😅 😅 a už přemejšlim, jak se nechám nalíčit..jestli by mě nějaká profi kosmetička nalíčila mýma stínama...to asi ne co? 😕 Navíc prý svatební make-up by měl být hodně jemný...jako světlé oči ..a to asi nerozdejchám 😅

si pamatuju, jak jsem koukala na beremko..a jedna nevěsta měla fakt krásnej make-up podle mě..a do alba jí psaly, že je zmalovaná...tak nevim 😅

lucikk
26. srp 2008

já teda make-up jo, jen když přijedu opálená od moře tak to ne, ale jinak bych nevylezla 😅 mám loreal s tou pumpičkou a jsem s ním spokojená, pudr mám rimmel

třpytivá tvářenka? hm, nějak asi nevím....

sisstin
autor
26. srp 2008

já dřív chodila do solárka furt..ale ted na to nemám čas, ani prachy..navíc já jsem závislák...jsem pak černá jak bota..a nevidim to..a vypadám děsně 😖

lucikk
26. srp 2008

sis, kašli na kosmetičky, namaluj se sama, jak jsi zvyklá 😉 mě i můj muž říkal, že kdybych byla namalovaná jinak, nebudu to já a prý by si pak nebyl jistý, koho si bere 😀 😅 nebyla jsem úplně decntně, ale ne taky tak výrazně, jak to umím třeba tyrkysovýma stínama 😉 měla jsme právě ušetřený ten můj zbytek těch fialových a byla jsem spokojená, byla jsme to já 😉 kdyžtak jukni do přípravnýho alba, mám tam někde detail líčení jak budu na svatbu 😉

sisstin
autor
26. srp 2008

lucikk: ty nejsi vdaná? 😲 😅

lucikk
26. srp 2008

jsem, vždyť píšu že jsem nebyla úplně decentně 😉 ve svatebním albu detail nemám, proto jsem tě odkazovala na to přípravné 😉 🙂

aha, koukám, jak jsem to napsala - jak budu na svatbu.... no jako jak budu a přitom už to bylo 😀 😉 promiň 😅

sisstin
autor
26. srp 2008

jo, už to chnápu 😅 😅 😅

holky, jdu vypotit špeky..tak zas třeba zítra..jsem ráda, že se to tu tak rozjelo 🙂

lucikk
26. srp 2008

tak je vypoť i za mě 🙂 😉 zítra 🙂

martek
26. srp 2008

sisstin, mam tipa na tu trpitivou tvarenku, meli ji u MAC, ale byla to limitovana edice.... takze prdky...ale sehnala jsem ji od Dermacolu...das si normalni tvarenku, trosku vic nez obvykle a na to tuhle trpitivou.... 😉

yenn
26. srp 2008

siss, ja jsem si ke kosmeticce donesla vlastni rasenku, kdyz me licila na svatbu...nemela s tim problem. A na zkousce jsem hned od dveri volala, ze rozhodne nechci jemne liceni, ale poradne cerne linky ala "uhelne doly" jak jsem zvykla 😀

lendy1
26. srp 2008

tak jsem vyfotila ty GOSH stíny + tu bázy pod oční stíny od Artdeca (dám to do alba) + odstíny od NYX, co jsem si nechala. Ale stejně některé odstíny nepoužívám, budu to muset probrat. Každopádně neprodám své oblíbené: oro, rush, mink, orange, yellow.
jo, ještě pigmenty na oči má zn. Stila (dá se koupit na Jahodě), mám od nich jednu (je na té první fotce)hnědou a je moc pěkná, hlavně mají perfektní balení (větší, rovnou se sítkem a super víčko, že se dá šmrdlat přímo v tom)
K těm bázím: u nás se dají koupit 3 druhy:
nejlevnější je od Manhatten - bílý obal, mají ho v regále až úplně nahoře, cena asi 170,-Kč
pak se prodává MaluWiz, viz:
http://www.aukro.cz/item423105266_podklad_baze_...
prodává se i na MMB
a pak ta od Artdeca, ta stojí 208,-Kč a mají ji v parfumerkách
Obsah se mi zdá stejný, tu bázy z drogérky jsem vyzkoušela na ruku a je stejná jako od Artdeca.

Jinak na tu bázi nedám dopustit, je perfektní, stíny se ani nehnou, žádné slévání do linek a vydrží celý den.

Třpytivá tvářenka 😀 já jsem byla v Sephoře a zamilovala jsem se do této:
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=...
třpytivá je až až, nádherné barvy, fakt jsem se od ní nemohla odtrhnout, ale ta cena 😝

veruli2
26. srp 2008

Landy: no kdyby jsi prodala bilou, černou a hned tu první tmavší růžovou, koupila bych 🙂
Ted koukám ta jahoda tam je to i v češtině? To je skvělý 🙂

sisstin
autor
26. srp 2008

holky..ještě na skok..verul: koukala jsem na ty glitry..to je fakt sypký..to asi moc držet nebude...zkusim zejtra 😉 tak dobrou 😵

veruli2
26. srp 2008

sisstin: budu se těšit na zítřek jak jsi byla s glitrama úspěšná, jelikož jsem asi fakt grmla 🙂

sisstin
autor
27. srp 2008

dobré ráno...už jste někdo tu? 😀 koukala jsem na ty stíny od gosh, co dala lendy..tak ty vypadaj teda taky dobře 🙂

sisstin
autor
27. srp 2008

já se těším na nové odstííny fanta a penny..ty vypadaj úúúúžasně 🙂

veruli2
27. srp 2008

sisstin: zdravím hned po ránu 🙂 gosh vypadaji super. Dneska jsem si byla pro Barry M co jsem si vydražila na aukru a jsou fakt moc hezký. Moje oblíbená modrá 🙂 Jsem zvědavá na ty tvoje glitry to máš celou tu sadu od NYX?

sisstin
autor
27. srp 2008

veruli: jj..jsou tam modrý, stříbrný, pak takový červený, růžový, zlatý a bílý glitry...mně se nejvíc líbí odstín apple..ale fakt nevim, jak to jako bude držet 😕 jinak jsem znova koukala na ten odkaz od lendy na tu galerii..ta holka je geniální, takhle se já teda nikdy nenalíčim ☹

sisstin
autor
27. srp 2008

docela mě zaujalo, jak tam pořád používá ty single NYX chrom, jdu juknout na jejich ofiko stránky 😉

veruli2
27. srp 2008

sisstin: také mam doma odstin apple, ktery se mi líbil no nevim něco ještě vyzkouším,ale jestli to bude vidět budu ráda. Jaký odkaz? Nějak jsem nepostřehla.

sisstin
autor
27. srp 2008

tak ty chromy maj milion odstínů 😉 najed si asi o tři stránky dozadu 😉 tam to házela lendy 😉

sisstin
autor
27. srp 2008

jinak u těch glitrů je origoš napsáno powder..tak se to asi fakt má jen poprášit 😕

veruli2
27. srp 2008

chromy mam odstin keylime je to takova pekna svetle zelena a na očích vypadá fakt super. už vidim. holčina je fakt šikovná.