Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
20. led 2008

nikdo nic? 😢 😢 😢 😢

lendy1
20. led 2008

siss, já si myslím, že tady v ČR o tom vědí jen zasvěcené 😀 , bohužel se to nedá sehnat nikde v ČR 😒
já kolikrát jen čučím, co v zahraničí je běžná věc a tady to nikdo nezná...kdybych nekoukla na tu diskuzi na Aukru tak vůbec netuším co to je ten Nyx 😀

magg
21. led 2008

sisstin - asi ste to uz niekde rozoberali, ale nechce sa mi to hladat, co je take sqele na tych tienoch?, ja som strasne zatazena na ocne tiene, ale o tychto som este nepocula a velmi ma to zaujima, diik

sisstin
autor
21. led 2008

magg: ony jsou strašně, strašně moc třpytivé..a krásný odstíny..já dnes vyhrála všech 20 na ebay 😀
http://cgi.ebay.com/LOT-of-20-NYX-Cosmetics-Loo... 😀

magg
21. led 2008

sisstin - su kremove?

magg
21. led 2008

no vyzeraju dobre, len ja nemam odvahu nieco si cez ebay objednat, to by som si ako sa poznam namieso tienov objednala prinajlepsom nejakeho koňa ☹ .
Ty uz si ich aj vyskusala, alebo ich budes mat teraz prvykrat?

sisstin
autor
21. led 2008

magg: to jsou práškové 😉 vyzkoušený je nemám..ale viděla jsem fotky, kde je s nima líčeno..a nádhera 😉 já to taky přes ebay neumím..ale na beremku je jedna holčina, která ti to vydraží 😉

magg
21. led 2008

sisstin - tak dik za info, ja to skusim cez kamosku v GB, podla toho ako ich opisujes je to presne to co hladam, milujem vsetko, co sa leskne, hlavne ak ide o sminky.

sisstin
autor
21. led 2008

magg: http://www.aukro.cz/phorum/read.php?f=314&i=181... mrkni sem, v tý diskuzi..když trošku sjedeš jsou ty fotky 😉

magg
21. led 2008

sisstin - vyzeraju uzasne, teraz uz ich len zohnat 😅

sisstin
autor
21. led 2008

magg: pak jsou ještě origoš stránky..ale poštovný do CR je 75doláčů 😠

lendy1
21. led 2008

na Aukru to teda s Nyxem vypadá bledě-za ty ceny je nechci, takže jdu psát své oblíbené dodavatelce, jestli by mi nekoupila na E-bay (nějak na to tam nemám sama odvahu)

siss, určitě ti dorazí dřív, tak dej vědět, jak jsi spokojená 😉

sisstin
autor
21. led 2008

lendy: no..já byla na aukru...než mi začla dražit ta holčina-aponchie na ebay...tak jsem zas zrušila příklep..a ta dražitelka mě docela zprdla ☹ 😔 já totiž nevěděla, jak to tam funguje 😖 ...už se jich nemůžu dočkat 🙂

lendy1
21. led 2008

se z toho koně picnu, už to píšu po třetí 😠

teď jsem je viděla i nově na MMB, že je někdo sežene z e-bay, cena tam uvedená nebyla:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10478931&tab=1

psala jsem té holčině z Aukra, tak mi je sežene a dokonce všechny 24ks a to co mi nebude sedět, tak to prodám.
Siss, píši co mi psala ta holčina k nanášení na můj dotaz, jestli stačí jeden štěteček nebo jich musí být víc na každou barvu:
Já ty stíny nanáším štětečkem štětinovým, úplně obyčejným.Teď mám ale na cestě tři speciální NYX, tak jsem na ně zvědavá. Šteteček stačí jeden, ty pigmety se z něj po použití opráší...Což by z pěnového nešlo, proto je ani nepoužívám . Pokud by jste pigmenty nanášela namokro (což jsem ještě nezkoušela), musel by se pokaždé umýt.

jo a ještě si pořídím oční bázi od Artdeca pod ty stíny, déle to vydrží, ta stojí kolem 200,-Kč

sisstin
autor
21. led 2008

lendy:já si myslím, že to nejlíp bude štětináčem 🙂

sisstin
autor
21. led 2008

lendy: ty tužky taky vypadaj dobře 😕

sisstin
autor
21. led 2008

http://stores.ebay.com/The-Venus-Beauty_NYX-Cos...

tohle též..ale už nic nemůžu..páč bych byla na mizině...a MP by mě zabil 😒

magg
21. led 2008

sisstin - uz nepokusaj 😀 , ja by som vsetko chcela, este dobre, ze nie sme bohati, lebo by som potrebovala sklad na tie svoje sminky. Uz som pisala kamoske, cez vikend ide do Viedne, tak sa tam po tom poobzera. Dufam, ze nieco zozenie, este ma zaujala aj ta ich maskara, takze zacinam zhanat. Riadne ste ma nakazili, ale vyzera to fakt dobre

sisstin
autor
21. led 2008

magg: no jo..je to úchylka 😅 😅 😅 😅

magg
21. led 2008

sisstin, ale myslim, ze pokial mame len taketo uchylky, je to v pohode 😉

lendy1
21. led 2008

sisstin, tak na Aukru se objevili zase další NYX, ale za tu cenu bych si je nekoupila, zlatá All, u ní mě to vyjde cca 40,-Kč/ks i s dopravou a provizí za zprostředkování. Ty tužky mě taky lákají, no vidím to ještě na jednu objednávku, vezmu si nějaké štětce od nich a pár nějakých těch blýskavých serepetiček. Ach jo, ty blýskátka to je fakt úchylka 😀

sisstin
autor
21. led 2008

lendy: ty štetce maj kde? 😕

lendy1
21. led 2008

tady 😉 , ještě jsem je teda neštudovala, ale jsou za fajn ceny:

http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

sisstin
autor
21. led 2008

lendy: prej z toho nyx je poštovný 75doláčů 😒

lendy1
21. led 2008

no jo 😠 -jsou to bídáci , ale já si to objednám přez tu moji dodavatelku (ona to taky bere přez někoho, ne z ofik.stránek) už je má pro sebe objednaný, tak počkám, až mi dá vědět, který štětec je fajn...

sisstin
autor
21. led 2008

lendy: já se ještě zeptám na tom mimibazaru 😕

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
sisstin
autor
21. led 2008

gedren: no už jsem chtěla čučet, že je chceš taky..jak jsem tě viděla na homepage u toho tématu 😅 😅 😅 😅 😅 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
sisstin
autor
21. led 2008

lendy: když já jsem zas dement..a s mimibazarem neumím 😒 jsem se tam jenom kdysi registrovala..a to je celý

gedren: my jsme maniačky vííííš.... 😅