Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

jakoubka
22. pro 2008

Leni-to je ludra 😒

lendy1
22. pro 2008

luci, já jsem to chtěla řešit až nyní za pomoci manžela a teprve teď večer jsem si otevřela ten paypal, jinak jsem koukala jen na to, co mi chodilo na mail a bohužel se svojí anglinou jsem si nepřeložila vše, nebo jsem i něco přehlédla.
Celý odpoledne jsem si tady připravovala ty maily, co jim zašlu, sepsala jsem celou situaci, jak byla a když jsem to teda chtěla řešit na paypalu, tak čučím jak vrána, co ona tam lživě napsala a evidentně se chtěla rozepisovat dál a pak to paypal zavřel. Tak šla útočit na moji e-mailovou schránku a najednou ji komunikovat šlo. A já debil ji píšu ještě slušně, že je nejspíš chyba někde v PC, že nám nechodí vzájemné maily. Kdybych si nejdřív přečetla to na paypalu, tak má ode mě takový mail, že by si to za rámeček nedala. Teda já byla vzteky bez sebe, když jsem to tam četla.
No nic, prašule mi vrací, nemám to teda ještě na účtu, jen mám na účtu psanou nějakou blokaci platby kartou a částka odpovídá, tak snad se mi to připíše a bude vše o.k. A ještě ji napíšu negativ, babizně.

Už jsem si otevřela lahvičku vína a je to lepší 😀

minda
22. pro 2008

Teda holky, myšlení a reakce některých lidí jsou opravdu zvláštní a nepochopitelné.
Lendy, určitě seš naštvaná a celá akce Tě otrávila, ale vykašli se na to, peníze máš zpátky, tak tu nanynku ignoruj. Někteří lidé jsou prostě takoví, udělají chybu, třeba i nechtěně, ale místo toho, aby to nějak slušně vysvětlili (třeba si i něco slušného vymysleli), omluvili se, tak to začnou hrotit, vinu přehazovat na druhé a začnou být sprostí.
Tak jsem se odmalovala tím Saloosem a dobrý.
Já si na odličování kupuji obyčejný dětský olej - Aviril (ten modrý nebo i průhledný) a taky odlíčí.

lucenek
22. pro 2008

mindo nanynka tak se jmenuje můj pes...tak sem čučela co to píšeš o mém psovi a ono to je jinak 😀
Leni zabít, pochcat zahrabat...co dodat???? 😀

sisstin
autor
22. pro 2008

ja vypila flašku martini a jdu umřít 😅

lucenek
22. pro 2008

sis ještě tu ludru poblej 😀 😝

lendy1
22. pro 2008

siss, veru, takže to platí s těmi MAC: violet, platinum, jo?

Ještě teda musím sehnat kelímky na odsypky, bo už nemám...a dodavatel je taky teď nemá...jedině s bílým víčkem, jestli by to nevadilo 🙂

minda, ještě k tomu odličováku od Saloosu, ono je taky dobrý, že je to přírodní a velmi slabá vrstvička toho olejíčku zůstane v okolí očí a to rozhodně není na škodu pro tu slabou pleť kolem očí, naopak. Takže tyhle přírodní odličovací oleje jsou takové 2 v 1 - odlíčí a zároveň pečují o oční okolí. Super věcička za pár korun.

makelka
22. pro 2008

lendy ahoj, takže to nakonec dopadlo tak, že zboží nebude, dobře jsem to pochopila? 😔

lucenek
22. pro 2008

leni??? můžu taky odsypek mac violet????prosim prosim k jardinu to bude fajnéééé

lendy1
22. pro 2008

makelka, ty Nyx ještě nepřišli, oni přijdou, ale možná zítra a možná až po Vánocích, fakt tu poštu bohužel neovlivním... 😔

minda
22. pro 2008

Lucenku, tak to se omlouvám, že jsem tím pojmenováním trefila zrovna jméno Tvého psa 😅 .
Holky, já si v pátek přivřela levý ukazováček do skříně, tak mám zlomený nehet skoro u nehtového lůžka a mám pod ním modřinu. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to bude odrůstat. Samozřejmě prst pořád zalepený nebo zavázaný, mám strach aby se mi ten prst nějak nezanítil, pořád se v něčem ráchám.

lendy1
22. pro 2008

luci, jj,píšu si...tu kombinaci zítra vyzkouším

veruli2
22. pro 2008

leni: jasný a ty bílý kelímky mě nevadí, taky proč pak???? 😀 bílý nebo černý vždyt je to jedno, záleží na obsahu

minda
22. pro 2008

Lendy, dnes jsem neměla voděodolnou řasenku, takže Saloos neměl moc práce, pokud překoná i tu, tak bude super.

lendy1
22. pro 2008

veru, to je fakt, ale mě to nabourá barevnou linii - estetika odsypků mi půjde do háje, když se tam objeví nějaký bílý vetřelec 😀

veruli2
22. pro 2008

leni: budu chtít i tu řasenicu YSl, ale až v z lednový výplaty 22.1 bo ted to už s této nezatáhnu, armani,nyxy, mac ... už by to bylo hodně, ale určo se mnou u ní počítej, kdyby rozpočet vyšel řekla bych

veruli2
22. pro 2008

aha leni, no to mě nenapadlo, ale teda estetika odsypků je mi fakt putna 😀 😀 hlavní je to co vyleze na ksichtu 😀

lucenek
22. pro 2008

leni....to neřeš já v chrome čtverečcích mám 2 kulatky....mac a barry m..... 😀

veruli2
22. pro 2008

leni, pak si nezapomen ten kelímek na ten Tan

lendy1
22. pro 2008

veru, ty jo, já mám na to krabičky, zvlášť na NYX, zvlášť na BarryM a pak na ostatní a vše perfektně srovnaný, nadepsaný-jsem fakt úchyl 😀
s řasenkou pak písni...a kde budeš kupovat toho Armaniho?

minda, myslím, že si i s voděodolnou v klidu poradí 😉

lucenek
22. pro 2008

leni...pedant si 😀

veruli2
22. pro 2008

ja to nejak nechapu ty to vsechno přesypáváš??? do jiných kelíšků?

jasný s řasenkou se ozvu,ale asi fakt až v lednu, jsem na ni v douglasu uplne zapomnela se podivat.
armaniho jsem objednala na elninu dneska odpoledne, posílají ppl kterou neplatim, parfemy origoš ( odzkoušený ) chtěla jsem 30 byla za nějakých 950 a zítra ji mám doma

makelka
22. pro 2008

Lendy v poho, já se jen ptám 😉 nespěchám na to 😉

lucenek
22. pro 2008

já se těšim na ten lush kremiky.....to bude pálka 😲 😀

lendy1
22. pro 2008

makelka, jak to přijde, ještě ten den odpoledne to posílám a písnu ti 😉

luci, teď jsem byla ve sprše, vlasy jsem si umyla Lush tuhým šamponem a tuhým kondišem, na ruce tělový kondicioner, ve sprše sprcháš z Lush, pod oči jejich oční krém - prostě u mě v koupelně vládne Lush 😀

veru, jen ty nyx mám přesypaný, Barry jsou o.k, ty se pěkně nabírají a šmrdlají ve víčku, MAC asi taky přesypu, tyhle malý skleničky jsou jako NYX, člověk, aby to doloval ven a ten velký je zase tak velký, že se bojím, že to vše vysypu. Pro mě jsou ty odsypkový kelímky ideální, že mají i sítko, odsypu si do víčka kolik chci, lépe se mi s tím manipuluje a když mi to spadne, tak ta ztráta není skoro žádná.

lucenek
22. pro 2008

leni špampony a kondiše sou ok? páč já si denně myju hlavu vlasy mám do pasu tak se to mastí jak šlak.....někdy si myju i ráno i večer...taková hrůza to semnou je ☹

makelka
22. pro 2008

Lendy v poho, odjíždím 26 pryč, takže tu do 7 asi nebudu, takže klidně počkám 😉

veruli2
22. pro 2008

leni tak to chápu, taky jsem to kolikrát vysypala na koberec ☹ ten maly mac je ten violet?

lendy1
22. pro 2008

veru, jj, to je ono.

lucenek, já si na ně nemůžu stěžovat, mám dost hustý, těžký vlasy, vlnitý a delší. Miluji teda vůni American cream kondiconeru, to je luxus 😵 Ty jejich šampony a kondicionery nemusí každému vyhovovat, záleží, co od toho čekáš.
Já nekupuji kosmetiku v drogérce, vlasovou už vůbec, je to plný silikonů, co akorát obalí vlasy, které jsou pak rozlítané, nejdou upravit, některé ty silikony nejdou ani vymýt. Já spíš vždy zkoumám složení a právě jsem úplně rezignovala na drogérky. Mám vše buď z lékárny, od Lush nebo přírodní kosmetiku, dekorativku jak co, to zase tak nehrotím, ale pleť, vlasy a tělo-to fakt zkoumám, co si pořídím.

lucenek
22. pro 2008

leníí já sem z toho luse úplně pos...á nevim jakto že všechno už nemám doma....a co ty tuhé kondicionery a šampony a ty mydla nebo co to je tělový kondicioner vyžaduje to spešl zacházení????