Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

mihapiha
5. led 2009

jo, Luci, ale ty ceny!!!!! dneska jsem koukala do DM a nemají nic takového, snad jen transparentní pudr od Manhattan. jinak jedině bílé stíny, nic jiného mě nenapadá.... jako pudr TLC a ještě MAC za 600, to je už úúúúúúúúúleeeeeeeeeeeeet

lucenek
5. led 2009

miha já vím ale jsem blázen..ani se neptej kolik mě to všechno stálo, myslím že kdybych písla lence at tak zhruba mi řekne tak se mi protočí panenky

mihapiha
5. led 2009

No, ještěže mám sem tam brigádku, jinak bych nebyla schopna toto platit. jsem si říkala, ze začátku, pořídím si kvalitnější make up a raději sem nechodit, protože to je šílené... ale mám jasno v určitých věcech. zásobena budu na určitou dobu, tak se ta investice vrátí. ještě pak dokoupím nějaký dobrý krémek na xicht a končím. pokud se zase neobjeví co musím mít. už ted si brousím zuby na make up TLC anebo bych vyzkoušela clinique balanced. to jsou zatím má dva tipy.... až dopotřebuji to co mám... už to zase začíná...

lendy1
6. led 2009

holky, přišli MAC pigmenty violet a platinum.

Ta platinum vypadá teda dobře a dohromady ty barvičky budou skvělé.

A už si zase nepamatuji, kdo co chtěl za odsypky, když tak mě opravte:

veru-obě
siss-violet
lucenek-violet

lucenek
6. led 2009

leni ano u mě sedí

veruli2
6. led 2009

Leni, ano u mě také sedí. Děkuju 😀

veruli2
6. led 2009

Ty jsi prostě naše zlatíčko.

lendy1
6. led 2009

ale pošlu to nejdřív zítra, dneska už mě ven nikdo nedostane 😀 Jsem si zase zaposilovala s kočárem v závějích, 2x jsem ho málem překlopila, úsek 50m jsem musela jet po jednom předním kolečku a včera z té jízdy jsem zase nastydla a opět mi teče z nosu a bolí v krku 😝

luci, ti to pošlu vše taky zítra.

S Lush jsem si dneska psala a s.... mě, včera psali, že je to poslané, tak jsem jim večer psala o tracking nr. a dneska dopo mi píšou, že trac.nr. ještě nemají, protože balíček mi skenovali dnes a během dne si ho tam vyzvedne kurýr a tr.nr. budou vědět až zítra. A navíc prý moje tel. číslo nepotřebují, tak to jsem zvědavá, jak to dojde. Vždycky všichni kromě ČP chtějí tel. číslo ať je to PPL, DHL, UPS...
a hlavně mi je ještě větší záhadou placení:
jakmile jsem to objednala ihned mi to strhli z karty a z účtu a tu platbu jsem měla v blokaci a to chvilku trvá, než se mi to zobrazí na výpisu z účtu. A najednou ta blokace včera ráno zmizela a místo ni mám na účtu o tu částku z Lush víc, ale nikde na účtu žádný vysvětlení, co to je za peníze. Tak jsem z toho taková podivná, proto jsem jim i psala, jak to je s tím posláním a jestli už to letí sem.

lendy1
6. led 2009

projíždím Cherry a narazila jsem na toto:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/s...

Veru, jsem koukala, že jsi se zapojila na Omlázku do diskuze o umělých řasách, myslím, že tyto nebo velmi podobné měla mishka a měla tam i fota, jak to vypadá na sobě. Asi to na zkoušku probnu, nechceš taky jedny? Ale mají jen ty velký nebo malý.

veruli2
6. led 2009

Ahoj leni, ted nejak nestíham 🙂 JJ měla jsem jednou celý a nešlo to nalepit ty trsy jsou lepší. Ty velky nebudou moc velky?

lendy1
6. led 2009

veru, já jsem hodila do košíku oboje a uvidím, když to nebude ta správná velikost, tak je prodám na Aukru nebo na Omlázku.

veruli2
6. led 2009

🙂 ty jsi tedy číslo, tak pak napiš jak budou vypada... balík doma nikde.. třeba ještě odpoledne.. jsem řekla babči ať čeká

lendy1
6. led 2009

veru, já ti můžu napsat i podací číslo, aby jsi koukla na stránky pošty kde je, ale mám to u malého v pokoji a on teď spí.

jako za 4 dolary - nekup to 😀 Vyzkouším to a prý tyhle trsy pár dnů vydrží, tak uvidíme...

veruli2
6. led 2009

to je jedno 🙂 třeba to tu bude zítra.
4 dolče to je bezva cena

simour1
6. led 2009

Leni,tyhle řasy jsem lepila celkem často v práci.Opravdu byly zákaznice,kterým při šetrném odličování vydržely řasy nalepené i 3 týdny.Jen si nedokážu představit,jak si je budeš lepit sama?Je to dost makačka.No,možná už je zase doba pokročilá a je to snadnější.Za mě se lepily na zavřeném oku,černé lepidlo je lepší než bezbarvé (černé vytvoří pěknou linku)Pozor na slepení se spodníma řasama!Jinak velikost se dá vždycky zmenšit manik. nůžkama,to je poslední. 🙂

lucenek
6. led 2009

Jsem si z českýho lush vzlala pěnu co na Uk lush nemaj a poštovné chápetet to 150Kč!!!!!Hovada za 100g hrudky 😠 😠 😠

lendy1
6. led 2009

luci, no to je právě ten CZ Lush 😝 150,-Kč poštovný a ještě mají nehorázný ceny.

simi, a kde se dá sehnat to černý lepidlo? Já jsem to právě viděla na jedný holce na Omlazení a ta si to lepila sama, psala tam, že to teda dalo práci, ale zvládla to a vypadalo to dobře, tak snad to zvládnu taky 😀
A kdybych to náhodou zvládla, tak to asi nesmím odličovat ničím na olejové bázi, viď?

Veru, tak jsem zadala to číslo podací do vyhledávacího systému a napsalo mi to, že je to přepravováno na dodací poštu 😖
A chceš zítra poslat ty 2 MAC nebo až s Lush? Ale obávám se, aby ten Lush nepřišel až začátkem příštího týdne.
A jinak už asi u mě nic nemáš, viď?

simour1
6. led 2009

Leni,já jsem vždycky používala jen tohle lepidlo:
http://www.extrakosmetika.cz/kosmeticke-pomucky...
existuje právě i černé,ale to jsem zatím nenašla,ještš mrknu.To bezbarvé nevypadá hezky na trošku už "odskočených" řasách.
Jo,a ještě je dobrý koupit si k tomu spešl pinzetu,s klasickou by Ti upadla ruka.mmt,omrknu to.

lucenek
6. led 2009

leni no hájzli fakt si v tom poštovným naúčtujou i ty kroky k přepážce nebo nevim 😠

simour1
6. led 2009

Tak to černý jsem fakt nikde nenašla 😒 Možná se už ani nevyrábí a nebo jedině zkusit na živnostenskel list v kadečnicko-kosmetických prodejnách. 🙂
luci,co sis v tom českým Lush brala? Jsou to mrchy. 😠

lucenek
6. led 2009

koupel bathos, na uk ji nemaj a já ji prostě musela mít ten popisek mě dostal..... 😵

veruli2
6. led 2009

Ahojte.

Leni, pošli to až s lush jo? 🙂 Už mi nic dlužit potom nebudeš a já doufám již brzo snad taky ne.
No tak ono to asi příjde zítra nevadí. Hold budu muset si ještě počkat.

lucenek
6. led 2009

není někdo z Prahy? že by je šel do lushe počurat????

lendy1
6. led 2009

simi, ty serepetičky kolem jsou dražší než ty řasy 😀 S pinzetou to teda neumím vůbec a ještě s takovu špičatou 😲 Tak vidím, že ty řasy asi poputují dál 😀

luci 😀

lendy1
6. led 2009
yenn
6. led 2009

Leni, treba Ti to pujde 😉 Ja jsme mela tyhle rasy na svatbu, delala mi je kosmeticka a fakt si nedovedu predstavit, ze bych si to lepila sama 😕

Nicmene, i presto ze jsem se schvalne odlicovala jen vodou, rasy mi slezly....nekomu pry vydrzi az 4 tydny, ale ono to hodne zavisi na konkretnim cloveku, oku, pokozce 😅 A to dopredu nevis. Ja je mela dvakrat, jednou na zkousce a podruhe na svatbu a pokazde kdyz jsem to vecer namocila, tak sly dolu. Ale kdybych si je nemalovala a neodlicovala, tak vydrzi....ale to bych si zase pripadala vyblita, to radeji svoje a namalovane. Ale bylo to krasne 😵

lucenek
6. led 2009

holky tady v Ov je mega prodejna pro kosmetičky a kadeřnice KAMAK se to jmenuje možná to lepidlo tam najdete určo mají i webky 😉

veruli2
6. led 2009

holky mám trvalou na řasách a je to dost dobrý...vydrží to 3 měsíce..

lucenek
6. led 2009

http://www.kamak.cz/shop/

kuknete esli to není tam