Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
30. srp 2008

lendy: super, já jdu zítra ven, tak zkusim purple a black 😉

sisstin
autor
31. srp 2008

házím 😉 a odcházím na obídek 😝

veruli2
31. srp 2008

sisstin: moc pěkný, taky sluší 🙂 odpo sem taky hodim tu fotku

yenn
31. srp 2008

holky, mam problem 😅 sloupla jsm si chytre z nyxu ty nalepky a ted jsem uplne v koncich, protoze si u jedne nejdem jista, jestli mam mocha nebo mink 😅 jedny mam a druhe jsem chtela dokoupit a ted proste nevim.....myslite ze kdyz se tim namaluju a vyfotim, ze to poznate? 😅

lendy1
31. srp 2008

yenn, jj, mink je světlý, ta mocha je tmavá-můžu ti hodit foto pro srovnání oba odstíny přímo v kelímku 😉

siss, moc pěkný 🙂 , určitě to taky zkusím, purple bude můj oblíbenec 😀

yenn
31. srp 2008

lendy, to bys byla hodna 😵

yenn
31. srp 2008

taky jsem to hodila do alba, teda vyfotit si oko je fakt umeni 😀

lendy1
31. srp 2008

yenn, to co máš na očích je mink 😉
hodím ještě foto do alba pro porovnání - vlevo mink, vpravo mocha - ve skutečnosti to není tak tmavý...

yenn
31. srp 2008

lendy, diky...je to presne naopak, nez jsem si myslela 😅
nekdy ty odstiny fakt klamou, ja mam treba charcoal, myslela jsem ze to bude tmava seda a namalovane je to uplne stribrne

nanyka
31. srp 2008

túto vašu tému čítam už veľmi dlho..a tak som sa na ňu namotala, že som si včera kúpila tiež nyx pigmenty cez ebay.. 😀
je ich tam 24 ks, 1 ma v priemere (už aj s dopravou) vyšiel na 28 Sk.

tak dúfam, že budem spokojná, lebo tiene na oči - to je moja večná dilema..akú farbu, či matné, či lesklé..a tak.. 😉

veruli2
31. srp 2008

leni, tak zítra ti odesílám pigmenty.

veruli2
31. srp 2008

tak mě tak láka za ty dvě kila u aquadi odstín bright fuchsia od macu a nemůžu se pořád rozhodnout jestli jo nebo ne chjo

yenn
31. srp 2008

ver, ja mam vyhlidnute od MAC old gold a emerald green...ale za ty prachy 😒

veruli2
31. srp 2008

yenn: nevim no jestli čekat do vídně na plný obsah nebo si koupit drahej odsypek. MAC me super barvy tak i Barry M

lendy1
31. srp 2008

veru, díky...
já jsem ji psala, že si vezmu 2x Barry m (co nemá na Aukru) a ještě si něco vyberu z Aukra. Tu fuchsii od Barry jsem viděla někde naživo a vypadala fakt krásně na očích... 😵

yenn, ta emerald ti bude slušet, to je pěkná tmavě zelená, jdi do ní 😀

nanyka, uvidíš, že budeš spokojená 😀

veruli2
31. srp 2008

leni, neni zač.
no jo ale ta fuchsie je od MACu, ale vypadá jak od Barry M a fakt nevim jestli do toho jít

yenn
31. srp 2008

veru, me by odsypek urcite stacil, stejne u niceho nevydrzim a porad zkousim neo noveho 😀

Lendy, ze jo? 😀 Skoda ze NYX ma jen ten Lime a ten je hodne svetly...

veruli2
31. srp 2008

ty prachy za tu barvu fakt obětuju.ještě by to chtělo něco víc fialovýho.. začínám na tom ulítávat a být náročná

yenn
31. srp 2008

holky ja vas obdivuju, ze mate odvahu na ty fialove a cervene odstiny.....treba fanta je podle me ulet 😅 Ale treba modrym ocim to fakt slusi

veruli2
31. srp 2008

yenn, hodim sem narychlo jednu fotečku s odstinem purple tak kukni

veruli2
31. srp 2008

je to tam, fialova je moc nadherna

lendy1
31. srp 2008

yenn, fakt to zkus, ta fanta je jako rust a to je moje nej...mě to taky přišlo takový dost divoký, ale když jsem to zkusila, tak jsem si na to rychle zvykla a přišlo mi to úžasný a sklidila jsem s tím i úspěch 😀

veruli2
31. srp 2008

lendy: od koho ty Barry M bereš? jestli to tedy neni tajemstvi

lendy1
31. srp 2008

veru, no psala jsem taky Aquadi, o nikom jiném nevím...ale ty odstíny, co chci, nemá a musí je koupit za plnou cenu, proto taky těch 170,-Kč 😝
no, ale kdyby se nás sešlo víc a objednalo se z ofik. stránek a rozdělilo se to poštovné (5 liber), tak by to vyšlo 140,-Kč/ks + ta pošta, no...
letím na Ztraceni...tak dobrou...

yenn
31. srp 2008

lendy, ale Ty jsi typ ze ti slusi vsechno 😉

Veru, hezky, moc....jeste s otevrenym okem bych to chtela videti 😀

sisstin
autor
1. zář 2008

já ty růžový a červený miluju 😀

veruli2
1. zář 2008

yenn: tak až večer, až budu doma z práce 🙂 myslím, že to nafocený mám.

sisstin: tak dneska si chci jeste koupit růžový lesk a tvářenku NYX a nakonec si objednam tu fuchsiu od MACu

sisstin
autor
1. zář 2008

verul: já ted nemám ani Kč 😠 dneska zkusim dle lendy ten mink a rust 😀

veruli2
1. zář 2008

sisstin: no taky na tom začínám být bídně ☹ ale propočítám a uvidim. tak to potom vyfot 🙂

sisstin
autor
1. zář 2008

no dneska to nevyfotim, páč si vzal táta do práce foták 😉