Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
23. led 2009

jakoubka: mně mazali v těhu furt nehty 😅 holt si je asi musíš položit na Kubíkovu hlavu..a pak ti nemůžou říct ani ň 😅 nejvíc mě dostalo to super upozornění, jako kdybych byla v první třídě..si holt admini myslej, že jsou bohové a že se z nich poserem..já teda ne 😅 jsem zvědavá, jestli mi to smažou...rozuměj, neprovokuj a neurážej 😅

lucenek
23. led 2009

leni jak neviš? ty víš 😀

jakoubka
23. led 2009

siss-vidím,že ty jsi dala celý album do chua,že?
čekej Ip od adminu ,budeš pokáraná ,za urážky 😕 😀

sisstin
autor
23. led 2009

jakoubka: mě dostalo to, že byl od žirafy v diskuzi Kaplický smazán příspěvek draga, který byl naprosto slušný...jen proto, že žirafa s tim nesouhlasila..to už není o moderování fora, ale o léčení asi nějakých komplexů nebo nevim 😅 mě ten kůn baví čím dál, tím mín...už chodim jen sem..a když se nudim, tak občas do termínu a postupně asi fakt přestanu chodit úplně..páč to je neuvěřitelnej šmíring 😅

sisstin
autor
23. led 2009

beztak to zas někdo bonznul... 😅 že tam máme ty fotky... 😅 mně je to fakt šumák..

valim, čus ženy 😵

sisstin
autor
23. led 2009

ještě něco, nezaložíme si to na nějakym serveru, kde si můžeme dávat fotky přimo do fora..tam nás nikdo furt buzerovat nebude 😉 nevíte o něčem? 😉 kdyžtak, ktera byste měla zájem, tak písněte do IP 😉

sisstin
autor
23. led 2009

klidně na omlazení 😉

sisstin
autor
23. led 2009

tak jsem to založila 😉

sisstin
autor
23. led 2009

ty vole..tak to vzdávám... 😅 tak kdyžtak něco vymyslete 😅

veruli2
23. led 2009

siss: večer kouknu na něco a uvidime co se da založit ok?

veruli2
23. led 2009

přemýšlejte please na nějakým dobrým názvu at se to dobře hledá díky

olise69
23. led 2009

ale sis- vymyslí len iný názov témy - taký obšírnejší:, napr.: Liečba pigmentovej a ďalšej kozmetickej závislosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
autor
23. led 2009

no holky..já se zatim přidávám k tomu, kam jsem byla odkázána..když někdo něco vymyslíte..tak dejte vědět 😉

emjee
23. led 2009

sisstin laskavo vaz slova, nebudem ta karat do ip, pekne verejne tak ako ty pises - ked sa ti u nas nepaci a nemienis dodrziavat pravidla, tak chod inde, nikto ta nenuti, aby si bola uzivatelkou mk

sisstin
autor
23. led 2009

emjee: však jdu 😝

lendy1
23. led 2009

siss, na Omlazení je ještě větší buzarace než tady 😝 a hlavně z některých holek jsem tam fakt odvázaná 😠
Děs běs tam 😝

nebo mě napadlo dávat fota na Facebook a sem odkazy

luci, měla jsi pravdu, že já na tu poštu lezla 😝 , jsem se tam akorát rozčílala a jak mi babizna řekla, že na reklamaci mají 15dnů a že jsou ještě strašně hodný, protože standartně je 30dnů, tak to už jsem vzteky nevydržela a seřvala ji tam, jaký to jsou líný buzeranti, když není nikdo z těch lemplů schopný zvednout telefon a prdel a podívat se, kde ten balík je 😠 . Místo toho si budou 15dnů dopisovat a vlastnů můžu být ráda, že to není 30dnů. Ale jak jsem se vyřvala, tak se mi alespoň ulevilo 😀

lucenek
23. led 2009

No leni asi ses potřebovala taky vyřvat jako já už je mi líp 😀

veruli2
23. led 2009

holky nechme toho večer uvidite paa jdu domu z ty buzerace v praci...

yenn
23. led 2009

lendy, ty jsi dabel 😀 😀 😀

olise69
23. led 2009

a čo tak rajcenet na fotky?

yenn
23. led 2009

ja si taky asi udelam album na MMB, nic dalsiho se mi zakladat nechce

veruli2
23. led 2009

holky uz se to tvori

veruli2
23. led 2009

sakra není to tak jednoduchý jak jsem si představovala

lucenek
23. led 2009

Leni tu paletku kdybys brala tak kolem půlky února to budud mít prašuje chci tu matte

veruli2
23. led 2009

není to tak jednoduché, zítra odpoledne by mohl být základ... pak písnu odkaz

lucenek
23. led 2009

veru kde to děláš?

veruli2
23. led 2009

jo to nevim 🙂 kamos se do toho vlozil je IT takze tam jen zitra nataham to dulezity

veruli2
23. led 2009

adresa bude pigmenty.... a dál nevím 🙂

lucenek
23. led 2009

jo ahá