Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
17. zář 2008

zkoušela jsem na ruku v obchodě a rozdíl jen že ta čerá se více třpytí tot vše, ale jaký je rozdíl s nanesenýma nyama nevim

brendi
17. zář 2008

a nezkoušela jsi ho ani pod normální stíny? mě toho ted došlo víc co musím koupit.....tužka na oči, makeup, ale koupila jsem si bronz pudr loreal ten světlejší a je parádní, v létě jsem měla tmavší a taky dobrý, mám hodně pih tak to musím maskovat 😢

lucenek
17. zář 2008

brendi zatím ne

lendy1
17. zář 2008

tak jsem šla do DM se mrknout na tu bázi a u nás mají jen tu černou, obsah je stejný jako Artdeco, jen vidím minimální, ale fakt nepatrný rozdíl v konzistenci. A na té černé bylo napsáno, že je pod pudrové stíny, tak nevím...podle mě je to pod jakékoliv.

kristi, jestli to nebudou jen takové třpytky-glittry, tam píšou, že se to pak musí zafixovat tím gelem. No, půjdu se na to podívat, až to budou mít někde v drogérce. Třeba bude zajímavý i ten samotný gel.

sisstin
autor
17. zář 2008

já si taky myslim, že to budou jen ty třpky..jako Nyx glitry 😉

kristi
17. zář 2008

jo, tak to jsem to spatne vycetla, ja cetla NYX glittery, no...pardon.

veruli2
21. zář 2008

už se nemůžu dočkat těch nyxíků 🙂

lendy1
21. zář 2008

veru, doufám, že v týdnu dorazí 😵
včera jsem posílala další objednávku-konečně taky něco pro mě 😀 a pak si objednám zásobu Barry M-už mám seznam 😀

veruli2
21. zář 2008

leni: no teda, ty jsi šikovná. Už se nemůžu dočkat 🙂 Barry M bych taky brala, ale můžu až z ty další výplaty, ted mě odečtou firemni angličitnu a budu na mizine ☹

sisstin
autor
22. zář 2008

lendy: odkud to vůbec bereš? 😕 já jsem ted teda taky out of money..a min. do prosince budu ještě 😖

lendy1
22. zář 2008

siss, ty nyx mají teď ve slevě na Cherryculture:
http://www.cherryculture.com/index.php
Barry M mají vlastní stránky:
http://www.barrym.co.uk/products/product.asp?id...

a pak mám v oblíbených ještě pár odkazů na zahraniční stránky, kde prodávají kosmetiku a zasílají do ČR a pak sjížídm Jahodu, E-bay uk a com 😉

veruli2
25. zář 2008

už se tak těším

sisstin
autor
25. zář 2008

verul: dneska jdu na poštu, tak si konečně vyžádám bublinkatou obalku na ty tvoje nyxy..jinak jsem nachcípaná 😒 takže fitko padá..a mám panickou hrůzu, že přiberu tunu 😅

lucenek
25. zář 2008

hojec nyxy dorazily prubla jsem je a super to je teda věc vám řeknu...
akorát nemám ty glitery ty se daj asi taky doobjednat že? nemáte někde foto všech gliterů od nyxu?

lendy1
25. zář 2008

holky, teď jsem potkala pošťačku, tak říkala, že pro mě mám nějaké balíčky z ciziny, tak doufám, že to jsou nyxy pro vás. Za hodinu mi to donese...ale asi to nezvládnu poslat ještě dnes, musím s malým ke 2 odborným dr. a to je vždy na několik hodin 😝 a pak mám oslavu narozek, tak poštu asi dnes nezvládnu 😖

veruli2
25. zář 2008

sisstin: však v pohodě 🙂 brzo se uzdrav..taky na me neco leze

lucenek: glittery mam jeden odstin je to k ničemu, ale jestli je chces.. jsem k dispozici

veruli2
25. zář 2008

leni: tak hlavne aby dorazily vsechny v pohodě.. to už si těch pár dní počkáme 🙂
ty slavís narozeniny? tvoje?

lendy1
25. zář 2008

jj, poslední s 2 na začátku 😝

holky, písněte mi do IP adresy a možná bych to stihla poslat než půjdeme k těm dr., ale neslibuji to na 100%. Jo, jinak prý nic nebudu doplácet, takže je to bez cla a dph-hurá a to jsem tam měla jeden balíček přez 50 dolarů 🙂

veruli2
25. zář 2008

no tak to ti přeji všechno nejjjjjj a užij si tu oslavu, tak jako by to byla 2 prvni na začatku.

lendy1
25. zář 2008

veru, díky, tak jdu balit nyxy, už jsou tady. Pošlu to ještě dnes než půjdeme, ale musíte mi slíbit, že mi pak pošlete peníze 😀
bude to 4 dolary za kus (nákupka) +5 dolarů pošta (přepočítám to dle daného kurzy mé banky k tomu dni, co mi to strhli z účtu) + pošta ČR (jen ještě písněte, jestli to chcete poslat obyč. 18,-Kč nebo doporuč. 37,-Kč)

Jinak barvičky jsou moc pěkné a jiné než u klasických nyxů 😵

veruli2
25. zář 2008

leni jsi zlatko: chci to doporučeně prosim. Nechci aby to nekdo vyloupil. Posli mi potom přesnou částku do IP a já ti to hned pošlu. Děkuju.

lendy1
25. zář 2008

tak balíčky poslány, ale na poště mi řekli, že nazaručují na 100%, že to bude zítra u vás 😖 Rozpis plateb hodím do IP.

veru, příští týden objednávám konečně ty Barry M, kdyby jsi něco chtěla, písni 😉

a cokoliv zase z Cherryculture můžu objednat 🙂

olise69
25. zář 2008

Jééééééééééj, prišli mi NYXy. Sú super. Obj.som aj tri rúže , ale nesedí mi žiaden odtieň- na nete to skresluje. Ale to balenie je špicové. (jeden s vyklápacím zrkadielkom, druhý s konturkou...)

lucenek
25. zář 2008

lendy to jsou zas jiné nyxy?????

lendy1
25. zář 2008

olisek, taky jsem si teď objednala jednu růž a nějaké serepetičky od Nyx, tak jsem zvědavá, až to přijde 🙂

lucenek, jj, ty chrome jsou trošku jiné, mají jiné barvičky a jsou víc třpytivější, ale zase jak který 😉

lucenek
25. zář 2008

lendy ukáááž 😵

lendy1
25. zář 2008

lucenek, jsou to tyto, mají 60 odstínů 😅
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

ale už jsem je poslala holkám, takže jak vypadají ve skutečnosti už nevyfotím.
Musím říct, že moc pěkná je ta Green, Sunshine, Seclude, Blue Eyes co jsem tak viděla z toho, co teď přišlo 😵

lucenek
25. zář 2008

waw můžu si taky pbjednat??????u tebe? 😀

lendy1
25. zář 2008

lucenek, jj, až se toho sejde více, tak zase něco objednám, klidně písni, co by jsi chtěla. Jo a Nyx mají i skvělé lesky na pusu-hlavně vůbec nelepí. Mám tyhle: pink a plum:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...

Já se moc těším na ten malinkatý šteteček na pigmenty od nyx, ten vypadá v reálu fakt dobře 🙂