Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
10. pro 2008

jakoubka: je to nic moc, jeste tam dam jednu z nedele, ale to byla jen zkouška 🙂 me to spis nejde než jde

jakoubka
10. pro 2008

Tak Veruli náhodou super 😉 .Závidím šikovný ručičky 🙂

veruli2
10. pro 2008

jen doufám, že přijdou brzo nějaký ty štětečky, jen mi chybí černá ☹ ta charcoal je hodně tmavě modrá

lucenek
10. pro 2008

veru já zas nic nestihla ☹

veruli2
10. pro 2008

tak chvili jeste to tam dam

veruli2
10. pro 2008

huš to tam je

lendy1
10. pro 2008

veru, to je fakt pěkný 😵
objednám to až ten příští týden, ještě písnu.

lucenek
10. pro 2008

jé čačí 😵 😵 😵 jak to fotíš, mým fotákem nejde nic poznat..... 😠

veruli2
10. pro 2008

leni: díky
lucenek: normalní foták,normál focení, ted jsem byla v koupelně a šlo to fakt moc dobře, že jsem s divila

lendy1
10. pro 2008

simi, ty gelové linky jsou prostě linky na oči, ale jen je to jiný postup. Mě třeba linky vůbec nejdou fixou, tekuté taky nic moc, takže používám obyč. hnědou tužku na oči. S těmi gelovými je to malování zase něco jiného, tak to zkusím, jestli to budu umět 🙂

lucenek
10. pro 2008

mno t mě pos...tak zítra se zkusím fotnout

olise69
10. pro 2008

lappi- ja som na cherry objednávala 25. 11.,a ešte tiež nič. 😒

lendy1
10. pro 2008

jo a dělala jsem si čistku v pigmentech 😀 a z BarryM mám 2 barvičky na prodej-musím zjistit dle čísla, co to je za odstín. Oba už mám ve velmi podobném odstínu od Gosh a Nyx. Tak kdyby někdo chtěl, tak za nějaký menší peníz (80,-Kč) budou na prodej. Jsou jen 1x vyzkoušené.

veruli2
10. pro 2008

zkus to fakt jsme se divila, že to v tý koupelce vzalo 🙂

lucenek
10. pro 2008

lendy fotni

lendy1
10. pro 2008

olise, fakt jo? Tak to se ani nedivím, že ty holografy furt nikde. Možná je to tím, že měli ten Den díkuvzdání nebo co a to prý pár dnů nemakaj 😝

lendy1
10. pro 2008

tak to hodím do 2. alba, akorát ty fotky jsou dost přesvícené.
Marigold - taková pěkná teplá barvička, zlatá - spodní řada 2.zleva
Cooper - je jako rust, taková červeno-hnědá - spodní řada 2.zprava

lucenek
10. pro 2008

tak ta je na mě moc zlatá a červená...... ☹

lendy1
10. pro 2008

luci, to neva, já vím, kde je prodat 😀

lucenek
10. pro 2008

tak jo 😀

veruli2
10. pro 2008

leni ta červená je pěkná, jen nevím jestli by mi to slušelo? ale je super barvička

jakoubka
10. pro 2008

Holky vy máte na ty Nyxy spešl štětečky?Já to pořád šmudlím těma obyčejnýma 😝

lucenek
10. pro 2008

jak ano sou boží je to celkově s tím iné kafe

olise69
10. pro 2008

teraz som pozerala na čerešničku: Total Delivery :Time-8 – 17 business days
takže ešte asi netreba panikáriť, k tomu sviatky.... 😒

lucenek
10. pro 2008

chjo......se tu snad nedočkavostí zblaznim

olise69
10. pro 2008

ále, luci! ☹

nikka.vo
10. pro 2008

Sis, objednala jsem si ty walnut -ty jsou hnědý, pak mocha- krémové a pak ještě nude 🙂 , docela se na ně těšim 😵 ještě se s tím naučit 😅 Vy si to dáváte na sucho, nebo pod to dáváte nějaký podklad? 😕 Koukala jsem na youtube na videa líčení s pigmenty a dost si pod ty stíny malovali oči až k obočí nějakou bílou tužkou 😕

lucenek
10. pro 2008

jo a zítra mám narozky sem mysleal že mi dojdou holografy a ono prd...amíci nefachčenko no...je neza že bych měla super dárek 😀 😠

olise69
10. pro 2008

nika- pod pigmenty je super podkladová báza ( napr. Artdeco, Manhatan)

simour1
10. pro 2008

lucenek : tak všechno nejlepší 😀 Já zas mám v pátek svátek 🙂 Taky se na ně třepu 😝
nikka : já hnědý odstíny používala kdysi,ale co mám doma nyxy,tak dost často sahám po odstínu mocha,a tu pak ladím polaždé s něčím jiným.
Taky jsem si nemyslela,že mi bude slušet sytě fialová,a je to bomba 😵