Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
15. pro 2008

leni a já 4 že? nebo vlastně ten jeden nebyl co?

mihapiha
15. pro 2008

holky, můžete mi prosím hodit tady link jak by měl vypadat štětec na pigmenty, díky moc

sisstin
autor
15. pro 2008

miha:http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_MB.htm

mám brush number 1a2 😉

lendy1
15. pro 2008

jj, veru, jeden nebyl, ten Color Spunge Tip, ale koukala jsem na Nyx a ten tam máš smudge

a já jdu balit, malej se vzbudil, tak jdu...

mihapiha
15. pro 2008

siss, díky
jsem se dívala na ty cherry stránky, dá se platit přes paypall,což se mi líbí. jen mě zajímá, to bude vědět Lendy, jestli se platí clo. a chápu dobře, že do 50 doláčů je poštovné 9,90 doláčů, že?

sisstin
autor
15. pro 2008

mihapiha: to clo se ted nějak upravovalo 😕

olise69
15. pro 2008

no toto!
ale to tu ožilo 😨 😨 😨 😨 😨

mihapiha
15. pro 2008

siss, no, jo.ale jak,že? já vím, že když jsem řešila objednávku z jahody,tak do 30doláčů clo jsem neplatila,jen jestli to není náhoda... já fakt nevím

jsem se dívala i na mmb, kde se dají taky Nyx koupit,ale ta cena!!! když se podívám, kolik to stojí v reálul, že??, sice ještě to poštovné,ale když si objedná více lidí..tak by to šlo...

sisstin
autor
15. pro 2008

mihapiha:někde to je..na předchozích stránkách...tušim snad do 150USD? Ale fakt nevim jistě 😔

mihapiha
15. pro 2008

ok, tak probrouzdám

olise69
15. pro 2008

150eu

sisstin
autor
15. pro 2008

aha..tak dokonce..to je ještě lepší 🙂

mihapiha
15. pro 2008

jo,už jsem to našla, to je fakt lepší...
haha a USD ted klesnul....

mihapiha
15. pro 2008

jsem koukala i na ty videa, a to je fakt věda, namalovat si takhle oči. mě zaujalo, že někdo používá černý podklad a někdo světlý. ten manhatan je jaké barvy?

lucenek
15. pro 2008

hurááááá balíček je na cestě ke měěěěě
😵 😵

lucenek
15. pro 2008

miha mno manhattan má dvě báze černý kelímek a bílý kelímek obě sou skoro stejně takové tělové...akorát ta černá je třpytivější o trošku.....

lendy1
15. pro 2008

tak jsem si vystála 1/2hod. frontu na poště 😝 - je to tam totálně šílený, co ty lidi blbnou 😲 ?

mihapiha, clo jsem neplatila nikdy a teď už vůbec ne 😀 A s tou poštou je to jak píšeš-50dolarů objednávka-10dolarů clo. Já kde můžu platím kartou, paypal má o trošku horší kurz.

lucenek
15. pro 2008

leni u nás to samý byla jsem platit byt 😝 hrůza

mihapiha
15. pro 2008

Lendy, platbu kartou mi muž nepovolí,ale paypal, ano. musíme zařídit ještě jeden učet a tam budou jen peníze na placení po netu,má strach,aby nám ho někdo nevybral,ikdyž tam nic není 🙂))

lendy1
15. pro 2008

mihapiha:

cena
balení a manipulace při nanášení -chrome jsou lepší pro nanášení
barvy - chrome má větší výběr

jiné rozdíly já nevidím, možná písnou víc holky, chrome mám jen dvoje.

jsem vám chtěla sem šoupnout, co sem si teď koupila za 2 barvičky miniaturek od Mac a nic nebude 😀

mihapiha
15. pro 2008

Leni, díky, šoupni.. se ráda mrknu...

lucenek
15. pro 2008

mno ještě bych dodala mezi nyx a chrome rozdíl trošičku se mi zdá že chrome jsou sytější třpxtivější..... 😵

veruli2
15. pro 2008

souhlas s lucenek chrome jsou více sytější a hodně se třpytí, řekla bych, že i lépe drží

veruli2
15. pro 2008

hodím na rajce nehtíky, ale až je dodělám 🙂 tak za půl hodinky

veruli2
15. pro 2008

http://veruli2.rajce.idnes.cz/Nehty/

se mi to nějak dneska nepovedlo, fotky taky pěkně hnusný

lendy1
15. pro 2008

veru, vždyť je to moc pěkný 🙂
Já mám teď ruce takové, že mám jediné štěstí, že je zima a nosí se rukavice 😒 . Mám na rukou atopický ekzém, co se mi totálně rozjel po porodu a vypadá to fakt příšerně, že se stydím někde ukázat ruce. A přitom dřív mi každý ruce chválil, že mám krásné, štíhlé ruce s dlouými prsty a teď 😔
Takže nenosím žádný lak, abych na to ještě víc neupozorňovala a fakt jsem z toho nešťastná 😢
Co bych za to dala, kdybych si mohla dělat takové nehtíky 😵

veruli2
15. pro 2008

leni nic není ideální.. šíleně se mi třepí / ted to zpracuje p-shine/, ale mám je prý strasne krehke a s tim nic neudelam.. ted jsem nasadila biosil tak jsem zvedava. Kamoska mi rikala, ze ma taky atopicky ekzem a ze to jiz nejde vylecit? tak nevim..

sisstin
autor
16. pro 2008

mihapiha: ty chromy...prášek je tak nějak víc "nahuštěnej"..a líp se to nanáší, i balení je lepší..má víc barev..ale jinak jsem si moc rozdílu od těch skleniček nevšimla..takže jestli chceš nejdřív na zkoušku..tak doporučuju spíš ty levnější skleničky 😉

veruli: super..to máš jak od manikérky 😉 🙂

simour1
16. pro 2008

Leňouši,tak sem ty miniaturky šoupni,ať se zase dostanem do tranzu 😀 😝
veru,nehtíky jsou moc pěkný,to ty sama samotinká?Pokud jo,tak jsi šikula.Nedávno jsem hledala na netu nějaký náměty nový na zdobení,našla jsem jeden salonek s ukázkama a málem jsem se poskládala smíchy...takovou hrůzu jsem ještě v životě neviděla,naše Adriana by je nakreslila líp 😀
Jinak já chromy zatím doma žádný nemám,tak nevím.S pigmentama jsem moc spokojená,akorát holky mají pravdu,že se štětečkem do nich dost špatně dostává,obzvlásť když chci použít štětec č.2,tak si musím pigment vsypat do víčka.Ale jinak jsou suprový. 🙂