Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
13. led 2009

simi dobrá volba lesku 😀

simour1
13. led 2009

Leni,tak mi to sečti a já to ještě dnes pošlu.Vůbec nevím,jestli už máš spočtenej komplet Lush pro mě + ty odsypky.Prostě nechám to na Tobě,pak mi písni čísilko-ale ať se nezhroutím 😀

sisstin
autor
13. led 2009

se na ty odsypky těšíííím 😀

lucenek
13. led 2009

leni zabít pochcat a zahrabat...
Jo símtě můžu dnes cvaknout LUSH2......tak pak písni 😉

lendy1
13. led 2009

holky a vy už máte rodičák nebo mateřskou? Mě nic nepřišlo a asi tento týden ani nepřijde.

Na info lince ČP byla baba na zabití a jen mi řekla, že nic takového pod tím číslem tam nemají 😠

simour1
13. led 2009

jj,mně už došly prašule včera.Za 2 litry jsem si nakoupila věci na nehty,za další dva dárky dceři k sobotním 15-tým narozkám.Teď zaplatím Tebe + litr mám na měsíční poplatky a zůstanou krásný 2 litry na žrádlo ☹ 🙂

lucenek
13. led 2009

leni mě jen zbytek dpolatek mateřiny z první práce..taková almužnička ale myslím že tem lush2 zaplatím plus ty odsypky co jsem ti psala ju????

lucenek
13. led 2009

Leni hilka ty s tím máš práce tak počkáme do pátku......maj tam bordel co naděláš ☹

lendy1
13. led 2009

tak já to večer spočítám a písnu do IP.

Luci, teď jsem ale z toho jelen úplně. Dle toho tr.nr. to bylo posláno jako EMS, což dle mého dodává expresně jen ČP a 9.12. mi prý byla zásilka doručována, ale byla tam špatná adresa a od té doby pak někde leží na skladě. Ale pošta dle toho čísla to prý nemá, tak jako fakt nechápu...
Teď jsem psala ještě tomu přepravci v UK, ať mi prozradí, jakou přepravní službu využívají v ČR.

lucenek
13. led 2009

nekecej......tý tak dougám žeš to přijde a vcelku.....

bihan
13. led 2009

Lendy, to prepravné číslo, ktoré ti dali z UK pre českú poštu nefunguje... ako je to ako vo FR, tak miestna (čr) pošta si pridelí vlastné číslo zásielky, ku ktorému sa dá zväčša dopátrať na zákazníckom servise pre zahraničné zásielky.

veruli2
13. led 2009

Holky budu se zbavovat nějakých odstínů, kdyby jste některá něco chtěla?

sisstin
autor
13. led 2009

verul:jaaaaaa 😀

lucenek
13. led 2009

mno já asi vyřadim red a orange chrome

sisstin
autor
13. led 2009

no já taky nevim, co s orange 😠

veruli2
13. led 2009

lucenku tu red mám a moc se mi líbí 🙂

siss: budu to fotit, ještě ale asik vysaju at mám klid.

sisstin
autor
13. led 2009

verul: tak to pak hod na rajče 😎

já zejtra zkusim yelow gold, seclude a chocolate..všechny jsou do zlata..to může vypadat gut 😀

lucenek
13. led 2009

veru mě se líbí..ale to líčení s ní nějak moc ee

sisstin
autor
13. led 2009

no tý rust mám taky 2kelímky..to asi nikdy nevypotřebuju 😅 a peny je ještě červenější..tu mám teda jen jednou 😅

lucenek
13. led 2009

sis jo to zní dobře, akurát já dávám jen dvě barvy....

veruli2
13. led 2009

sis? jasné hodím to tam🙂

sisstin
autor
13. led 2009

lucenek: já jak kdy..ta čokoládová mi moc nesluší..ale tak na koutek to možná nebude vypadat blbě 😔 😝

veruli2
13. led 2009

Tak jsem to zatím jen tak rychlo prošla 🙂 a mám dvoje urban decay - midnight cowboy a goddess - tady jsou odstíny

http://www.urbandecay.com/categories/Eyeshadow.cfm

a jednu linku se třypatkama BeYu

lendy1
13. led 2009

tak půjdu počítát, mám jen několik dotazů:

yenn, budeš chtít nějaké kelímky?

ODSYPKY: mám to vzít z této stránky:
http://www.shopcraze.com/PageShop.aspx?c=10101
a to, co nebudou mít z této?
http://www.thebodyneeds2.com/SearchResults.asp?...

bihan, jj, to je fakt, ale tohle je posláno expresně jako EMS, tu zkratku u tr.nr., co ten balíček má, jsem našla i u sledovaných zásilek ČP, takže by toto evidovat měli, ale prostě to nechápu.
Zase, kdyby mi to už zkoušeli doručit (v tu dobu, co tam je uvedena jsem byla 100% doma, malej spal, takže je to blbost), tak pak musí hodit lístek do schránky a druhý den ho hází i pošťačka a zkouší tu zásilku doručit znovu. No, prostě tomu vůbec nerozumím 😝

veruli2
13. led 2009

Leni mě je to jedno..nevím co z těch odstínů co chci nemají na shopcraze..určitě tu fuchsiu - ale na shopcraze je bright fuchsia tak to můžeš vzít místo ní tuto...jestli to vyjde šulnul 🙂

lucenek
13. led 2009

leni mě je to jedno odkud..hlavně at jsou ty moje barvičky

lendy1
13. led 2009

tak já to udělám tak, že vám písnu nějakou cca částku jako zálohu a zbytek mi doplatíte, až to objednám, uvidím kolik bude dolar a kolik vyjde pošta.

lucenek
13. led 2009

ok 😉

veruli2
13. led 2009

Ok Leni 🙂