Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
25. zář 2008

jo ten vypadá good ale mám perfektní zkušenost s 3D od bourjois 😉
tak jdu vybírat a kolik je ted dolar? přibližně zaokrouhleně když za kus je 5dolačů at vím jak moc se můžu rpozšoupnout

lendy1
25. zář 2008

teď je 16,60, ale ono se to dost mění ze dne na den. Ty chrome jsou za 4 dolary/ks na Cherryculture 😉

lucenek
25. zář 2008

ahá tak dík jdu vybírat pak písnu ip 🙂

olise69
25. zář 2008

od Nyxu prišiel aj štetec č.1, fakt dobrý. ( to som si nechala od Vás poradiť, vďaka)
Dnes máme celá rodina maľovací deň 😝 😝

lucenek
25. zář 2008

lendy co mi to děláš...... ☹ ☹ ☹
já mám vybraných snad deset barev a ne ane se ropzhodnout to nejde.....asi budu muset vzít dest 😀

brendi
25. zář 2008

nazdárek holky, koukám ty stíny , to je td nějaká novinka? mají lesk?............jo a abych pravdu řekla tak když mi přišli poštou nyx tak jsme docela zírala jak jsou maličké, mě vždycky připadali docela mega na těch fotkách 😀 .................a taky jsem se chtěla zeptat jestli má nyx taky makeupy.......ted jsem jeden potřebovala, a po velkém hledání jsem nakonec koupila od astoru ANTI STRESS, je strašně lehounký a přitom celkem dobře kryje

veruli2
26. zář 2008

leniku tak dneska doma kouknu na ty barry m a napisu ti pak 🙂

veruli2
26. zář 2008

Tak dneska se těším hafo moc domů, dorazily nyxíky a teším se až je večer vyzkouším. Leni moc děkuju a doufám, že ti dneska dorazi penízky, kdyz mame stejnou banku

lendy1
26. zář 2008

veru, peníze tam byli hned ráno, díky 🙂

veruli2
26. zář 2008

to já děkuji Leni, za 3 hodky budu u nich 🙂 jupí

veruli2
27. zář 2008

leni, tak ty stiny jsou fakt koží 🙂 jeste jednou díky. zkoušela jsem je az dneska. ale moc moc dik, zitra zkusim duhu 🙂

lendy1
27. zář 2008

veru a co ty Barry, mám ti teda něco vzít?

Jinak zase budu objednávat z toho Cherryculture, jestli někdo něco bude chtít... 🙂

veruli2
27. zář 2008

ahojky,

tak nakonec ty barry zatim brát nebudu. Jeste počkám na MACky.
Ale jestli můžu poprosit z cherryculture:

NYX Girls Round Lip Gloss $2.00
cafe latte

http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...

děkuji 🙂

lendy1
28. zář 2008

veru, jsme domluvení, v týdnu to objednám 😉
před chvílí jsem si objednala 6 😅 Barry M, tak už se těším, až přijdou 😵

veruli2
28. zář 2008

jsi zlatá děkuji a pak dej vědět jaký jsou barry m 🙂

simour1
1. říj 2008

Dobry den,chtela jsem se zeptat,zda by bylo mozne pres nekterou z Vas si objednat zbozicko z Nyx 🙂 S e-bay nejsem kamarad.Jedna se mi o stiny Glitter on the go-odstin Dream ,Auto pencil - ocni black a Fruit lip balm-jablecny.Pigmenty jsem koupila na Aukru,24ks za 600,- jsou na ceste, uz se na ne moc tesim 🙂

lendy1
2. říj 2008

simour, psala jsem ti IP 😉

holky, jinak já bych to, co chcete ráda objednala, ale když vidím ten kurz dolaru (dneska už skoro 17,5,-Kč 😝 ), tak jestli můžu, tak ještě pár dnů počkám, jestli to neklesne. Ale ono to spíš den ode dne stoupá. Před týdnem to bylo pod 16,-Kč a po týdnu je dolar o tolik víc 😠

sisstin
autor
2. říj 2008

ahoj kočky..

lendy: chromy dorazily v pondělí..díky moc..fakt mega barvy...ta sunshine se super hodí k beanie...seclude jsem ještě nezkoušela 🙂

simour1
2. říj 2008

lendy,díky za IP,také jsem Ti písla 😵 Ráda bych věděla,jestli některá z vás má zkušenosti i s jinýma věcma od NYX,krom pigmentů a lesků na rty?Co třeba make-upy a štětce? 🙂

lendy1
2. říj 2008

simour, já mám řasenku a zelený korektor, na cestě štětce a tvářenku 😉

siss, fakt jsis vybrala dobře, ty barvy vypadali moc pěkně 🙂

olise69
2. říj 2008

simour, mám od nich štetec -výborný

simour1
2. říj 2008

lendy,řasenka v poho?S těma štětcema jsem zvědavá,co na ně řekneš (vypadají totiž super),určitě pak písni 🙂

olise,kterej štětec máš? Ta jejich nabídka je fakt suprová 😵

lendy1
2. říj 2008

simour, myslím, že většina holek má tu 1 (teda štětec 😀 ), já už ho kdysi měla, ale ani jsem ho nezkusila a poslala dál. No a teď ho zase děsně chci, protože je maličký, dají se s ním dělat dobře jemné přechody a už od pohledu je fakt bezva. Nechápu, proč jsem si ho tenkrát nenechala 😅
Je to MB03 : Eyeshadow Brush #1:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

řasenka byla fajn-super kartáček, dělala velmi pěkné řasy, velmi přirozené, žádné slepování řas apod.
Měla jsem tuto:
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

olise69
2. říj 2008

ten ako píše lendy

sisstin
autor
3. říj 2008

lendy: přece jenom asi ještě něco chci, když budeš tak hodnoučká..pošlu IP 😉

lendy1
3. říj 2008

veru, to café latté není ☹

simour, taky není ten glitter Dream ☹

ono to dostupnost napíše, až když se tam přihlásím a načtu to do objednávky, předtím to vypadá, jako, že to mají a ono ne 😖
Tak mi písněte, jestli mám vzít něco jiného místo toho...

simour1
3. říj 2008

lendy: máš IP 🙂

lendy1
3. říj 2008

a dneska mi konečně přišlo taky něco pro mě:
Tvářenku jsem zatím nezkoušela, ale vypadá dobře, není třpytivá, mám ji v odstínu Spice a je taková růžovo/béžová
štětečky jsou jasný, ty jsou perefktní
Jumbo tužka má bezva konzistenci jako stíny v tužce
Trio očních stínů - mám 24 - Shimmer/Peach/Coopper - jsou lehce třpytivé, jsou to takové hnědo-oranžové odstíny, vevnitř je i zrcátko

simour1
3. říj 2008

lendy: peníze jsou odeslaný. 😵 Pokud jsi objednávala ještě něco navíc-kdyby náhodou,a zbylo ti to,tak napiš o co se jedná,a třeba bych to taky vzala,ju? 🙂

sisstin
autor
3. říj 2008

já jsem zvědavá na tu puzzle tvářenku 😵 a na všechno...objednala jsem si tři chromy, dva štětec, tvářenku a jumbo tužku..

Lendíku, jsi fakt strašně hodna, že to objednáváš...stojí tě to čas a peníze..a ještě za to nic nechceš 😵 😵 😵 😵