Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
23. lis 2008

ahá tak ju teda beru dvě leni ju a pošlu ti to dneska večer 😉 símtě sem někde zašantročila číslo účtu...já vím zž si ho tu k pc vylepím tak mi ho naposledy pošli 😉

veruli2
23. lis 2008

leni, budeš ještě objednávat něco na cherryculture? mamča by si chtěla taky něco objednávat?

simour1
23. lis 2008

olise,já mám hned z těch prvních laků odstíny:Angel,Flash,Amore,Candy Glitter a Princess Glitter.Nejhezčí je asi ten Flash,drží skvěle na nehtech.
lendy,penízky za holografy hned odesílám.Určitě přijdou a když ne,tak důležitý,že máš jistotu vrácení peněz a já bych měla u tebe nějaký předplatný na příště 😀

lendy1
23. lis 2008

veru, jj, budu objednávat.

Kdyby jste ještě některá něco chtěla do Vánoc, tak jednu objednávku do 50dolarů finančně zvládnu a zaplatily by jste mi to až v tom prosinci. Jinak platí ta 1/2 prosince 😉

veruli2
23. lis 2008

leni, můžeš mi prosím z chromů napsat, které jsou hezké hnědé odstíny? Aby to nebylo moc světlý 🙂 děkuji

sisstin
autor
23. lis 2008

veruli: seclude 😉

lendy1
23. lis 2008

veru, já nevím, mám jen tu beanie z chrome a jednu zelenou barvičku od tebe 😉

holky, mrkněte:
tohle je fakt krásný, ale s tou černou to prostě neumím 😖

https://www.youtube.com/watch?v=UmFEeI1p92M

taky krásná kombinace zelené a modré:

https://www.youtube.com/watch?v=spzWQ4R2S0g


je tam toho spousta...

https://www.youtube.com/watch?v=ZLxMfBL6QqE


krása, ale té práce, co to dá 😵 :

https://www.youtube.com/watch?v=BqXAJreJU-g

jo, když to někdo umí a má takovou plochu na líčení 😀

veruli2
23. lis 2008

tak ta poslední leni je fakt dost dobrá

veruli2
23. lis 2008

simour: ten lak princess glitter je bílý se třpytkama nebo jen průsvitný se třpytkama? díky

sisstin
autor
24. lis 2008

len: tak ty videa jsou bomba 😀

sisstin
autor
24. lis 2008

tak laky mi nic neříkaj..už sto let mám geláče..a tohla starost mi odpadla 😝

simour1
24. lis 2008

veru:no,spíš je průsvitnej s modro-zelenýma třpytkama.Představovala jsem si ho trošku jinak ☹
siss:taky jsem dlouho nosila gelovky,ale hodně se mi ničily nehty a taky jsem nějak nestíhala doplňovačky 😀

flumina
24. lis 2008

Lendy: balíček dnes dorazil v pořádku, moc ti děkuji, jsem z toho unešená, pigmenty jsou skvělé! Akorát jsem moc netrefila ten lesk /copper sparkle/ je to taková bordelová barva, asi ho dostane tchýně na vánoce 😀

flumina
24. lis 2008

Lendy: jo a díky za dáreček! 😉

lucenek
24. lis 2008

já měla nehty před svatbou jelikož ve špitlu sem ty svoje totál díky desinfekci zničila ale pak musely kvůli auditům dolů...vyhrožovali poutami a tak..a je fakt že se mi bez nich daleko líp dělalo, hlavbě víčka od antibiotik a tak....a co jsem doma tak mám nehty jak gelovyk ale moje 😵 😵 😵 a chci zkusit p.shine, japonci si tu otevřeli nail salon lolita.....maj akci tak asi pudu, dělaj tam i chlapi 😀

sisstin
autor
24. lis 2008

já bez nich neumím žít..fakt jako doslova 😅 ale něco do sebe měly ty zakladní gely, který se dávaly po vrstvách...sice to trvalo děsně dlouho..ale výsledek mi přišel lepší, než je teď 😕 ale možná je to tou HA, co beru 😕

sisstin
autor
24. lis 2008

měli nebo měly? Já už jsem debil fakt 😖 😨

sisstin
autor
24. lis 2008

tý jo..furt čučim na ty videa..já nechápu ty její super rovné a tenké linky..to nedám nikdy ☹

lucenek
24. lis 2008

sis měly ženy měli muži nebo smíšenci 😀
jdu na to kuknout

sisstin
autor
24. lis 2008

ta holka je úžasná...to než všechno zkouknu 😝

lucenek
24. lis 2008

tý leni a když má někdo debilná tvar očí? víš jak ono to celkem jde zkoušlea jsm tu fialovou kombinaci na švagrovce..ale já mám to pod obočím takové tlusté až převislé a zapadlejší oči a ještě každej kout oka jinak...takže já bych potřeboala nějaké švindlovací video 😀

sisstin
autor
24. lis 2008

lucenek: já mám pidi malovací plochu..a pak velkej nadočnicovej oblouk...to je taky na prd 😠

lucenek
24. lis 2008

sis to jo ☹ ona je fakt šílená ona se snad s tím štětcem narodila 😀
a co chrome dorazil?

sisstin
autor
24. lis 2008

lucenek:jj..ale musim to vyzvednout..mám 8lístků na poštu 😨 😅

lucenek
24. lis 2008

si blázen kam to narveš? pod kočár? 😀 😀
já čekám od středy lehátko co mám v albu..a celekm se nemůžu dočkat ve středu se posílalo z Bruntálu a ještě tu není je to cca 60km od nás 😠

sisstin
autor
24. lis 2008

vyrážim tam s tátou, to poberem 😉

lucenek
24. lis 2008

jo ták 😀

sisstin
autor
24. lis 2008

lendy, lucenek: holky..díky, díky díky díky...pigmentíky dorazily..vypadaj super 😵

lendy: máš někde tu moji objednávku? Já asi budu ještě něco chtít 😝

sisstin
autor
24. lis 2008

lendy: tak prosím ještě:
-slim pencil eye, black -SPE901
-slim pencil eye, purple- SPE917
-slim pencil eye, baby pink-SPE922

glitter on the go, doll-GOG 11

-brush smokie, B15

+ty chromy, co už jsem psala..

díky, díky 😵

sisstin
autor
24. lis 2008

holky..smokie je kouřové...a smudge je rozmazané..nebo tak nějak? 😕