Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
25. lis 2008

lendy: tu čokoládovou musim ještě zkusit 😕 mně by ty Barry M stačily třeba až v lednu 😉

lendy1
25. lis 2008

veru, jj, já na to mrknu a písnu ti to pak s telef. do IP, jo?
a ještě mám dotaz, přišli mi od tebe penízky za lak, ale ty barry jsi mi ještě neplatila, viď? Nebo v tom mám bordel já?

simour1
25. lis 2008

Holky,máte některá z chromů odstím black?pokud jo,tak písněte,jestli je to fakt hodně černá nebo jen decentní jako v pigmentech-na kouřový líčení je to slabota ☹
jak se bavíte o odstínu coral-to je zase co? 😀

lendy1
25. lis 2008
sisstin
autor
25. lis 2008

simour: tobě ta ve skleničce přijde málo černá? 😕 mega černá je ta jumbo tužka...jestli chceš..tak ti ji pošlu..mně je na nic 😕

sisstin
autor
25. lis 2008

holky..of topic..ale dneska jsem našla Tygrovi první rostoucí zub 😝

simour1
25. lis 2008

siss:Klidně,písni cenu a číslo účtu.Hned ti to cálnu. 🙂
lendy:Můžu teda místo toho lesku tě poprosit o tento lesk:Lips Sheer Gloss-Sweet Dream ?Pokud je skladem,tak je to pro mě pro tentokrát konečná objednávka s tím ostatním co už jsem psala.

sisstin
autor
25. lis 2008

simour: já za to nic nechci 😉 pošli mi do IP adresu..akorát je ta tužka trošku černě omatlaná, ale kvality to nesnižuje 😝

veruli2
25. lis 2008

leni myslim ze platila, ale hned kuknu na účet

veruli2
25. lis 2008

leni tak 27.10 odešlo 617,- je to za barry?

ke všemu jsem nekde ztratila štětec č.1 ☹ jeste minuly tyden v utery jsem se s nim malovala a ted nic...budu muset koupit nejakej jinej...
jakej je dobrej na kouřový líčení?

sisstin
autor
25. lis 2008

veruli: ten smokie, ale stojí 9doláčů myslim...já se na něj těšim 😵

veruli2
25. lis 2008

siss: dík🙂 aha no tak asi jdu do nej maji tam totiz ruzny svetly, tmavy tak nevim no, ale furt levny nez v douglasu šteteček za 400

sisstin
autor
25. lis 2008

veruli: to je světlej, přímo od Nyxů..ty tmavý jejich nejsou myslim 😉

sisstin
autor
25. lis 2008

jinak dneska mám tu kombinaci coral a sanny day..a k mému mega růžovému tričku je to fakt super...ale k jinému oblečení nevim nevim 😅

veruli2
25. lis 2008

musím to večer projít 🙂 coral je jaka svetla růzova?

sisstin
autor
25. lis 2008

jj..coral je taková světle růžová až lososová..fakt pěkná..a sunny day je mega výrazně řvavá růžova 😵

veruli2
25. lis 2008

🙂 wauw no coral by nebyla spatná,ale byla bych v ní vyblitá ☹ musím tmavší barvy

sisstin
autor
25. lis 2008

mně nevadí nic, až na ty modrý..a oranžovou 🤐

veruli2
25. lis 2008

to máš dobrý, mě všechno nesluší hlavně ty světlý ne ☹

sisstin
autor
25. lis 2008

veruli: co to máš za fotku? Tam z tebe teda moc nevidim 😝

veruli2
25. lis 2008

nesnáším focení 🙂 to je u moře focený,ale něco mám doma hodím tam nějakou jinou 😀 škaredou

sisstin
autor
25. lis 2008

veruli: tý jo..já se taky nesnášim fotit 🤐

sisstin
autor
25. lis 2008

veruli: já nemysim tu v pase 😅

veruli2
25. lis 2008

🙂 jakou?

sisstin
autor
25. lis 2008

veruli: tu v albu 😝

veruli2
25. lis 2008

jo tu 🙂 sem na ní zapomněla. To je foceny v práci,ale kolem bylo spoustu kolegů, tak jsem je smazala chudáky 😉

lendy1
25. lis 2008

siss, tak gratuluji k 1.zoubku 😵 Koukej si vybrat nějaký pěkný hadárky za to, že jsi ho našla 😀

veru, těch 617,-Kč přišlo v pohodě, ale to je za nyx, jak jsem ti k tomu přibalila tu knížku z Barry.
Ty Barry jsem objednávala minulý týden - 19.11. jsem ti to posílala do IP 🙂 Ale zatím tady nejsou a ty haj..... mi neodepisují, takže to zatím klidně nech...

simi, ten lesk je tento, viď?
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...

lucenek
25. lis 2008

leni tak sem to hodila na účet i tvoje jméno mi paní řekla, tentokrát mám jistotu, že ti to dojde...jo ono se to automat. vrátí když dané číslo neexistuje, dneska budud volat na linku a řešit to uvidíme

olise69
25. lis 2008

asi ma utne- od nedele som sa bavkala s objednávkou, dnes poslala, a v zápätí dajú akciu 😠 😠 😠

veruli2
25. lis 2008

Leni, tak jsem to doma v klidku probrala a fakt sem ti to neposílala tak ti to teď pošlu ať mám klid. 🙂 a omlouvam se