Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
10. pro 2008

lappi, to je ještě brzo 😉 Já jsem posílala taky tak nějak objednávky (26 a 27.11), vyřídili a poslali to 30.11 a 2.12. a myslím, že to dorazí až začátkem příštího týdne.

sisstin
autor
10. pro 2008

jsem se to pokusila vyfotit..ale já to prostě neumim 😖

sisstin
autor
10. pro 2008

koukněte, ale je to hnusný rozpatlaný ☹

lendy1
10. pro 2008

siss, pěkný 😵
a ta platinum to je jako do stříbrna, šediva, nebo jak?

nikka.vo
10. pro 2008

Siss, nemáš na foťáku funkci MAKRO? Pomocí toho to jde vyfotit ostře, nebo ještě SUPER MAKRO. 🙂

Jináč si chci taky objednat pigmenty 😵 Odstín walnut a mocha 🙂

sisstin
autor
10. pro 2008

lendy: no mně to přijde skoro stejný jak ten silver..prostě taková jemná stříbrná 😉 mně se ten charcocal k ničemu nehodil..fakt jedině k tomuhle 😕 ..bych ti aspon poslala něco pro Davídka..když on je větší než Tygr 😒 😅 😅

lappi
10. pro 2008

Lendy: diky moc! uz jsem byla vyplasena... fakt dekuji! ;)

jinak snad po Novem roce otevreme e-shop s Barry...zatim vse chystame

sisstin
autor
10. pro 2008

lappi: jééééééééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisstin
autor
10. pro 2008

nika.vo: čauvec..ono tam makro je..ale prostě jsme se v tom nějak hrabali..a ten foták je totálně na pikaču...fotí to se strašnym zpožděnim..atd., ale nikdo to neumí opravit 😒 ...jinak tobě budou brutálně slušet ty fialový..a zelený a hnědý odstíny 😉

jakoubka
10. pro 2008

Siss-ty jo ,krásně nalíčený,jsi kočena 😉

sisstin
autor
10. pro 2008

jakoubka: díky 😵 škoda, že to neumim vyfotit nějak normoš 😒 tak já to jdu máznout..at zas někdo nemá kecy 😅

sisstin
autor
10. pro 2008

jakoubka: jinak ty máš super oči, k tomu se hodí skoro všechno 🙂 ja vám ty zelený nebo hnědý závidim 😔

lendy1
10. pro 2008

siss, aha, já se stříbrné od Nyx zbavila a teď jsem si ji zase objednala 😅 nějak mi najednou chybí 😀

tak jsem hodila na zkoušku do košíku ty pigmenty od FaceFront a vyplivlo to na mě poštu necelých 7dolarů, což je krásný, když se to rozpočítá pro všechny 4.

u těch kabuki je to to samé s poštou.

lappi, hoď sem pak nějaké info ohledně Barry 😉

sisstin
autor
10. pro 2008

lendy: já tu charcocal taky chtěla prodat..ale nakonec se hodí 😝

holky..já vůbec nevím, co s těma oranžovýma (orange pearl) ani moc, co s oro, fanta, penny a rust..máte něco? 😕

sisstin
autor
10. pro 2008

holky..já budu chtít asi něco z toho lush.sk 😕 když já bych potřebovala miliony..jsem všechno poplatila..a zbylo mi 2tisíce do příštího měsíce 😅

jakoubka
10. pro 2008

Siss-díky.Jo to máš pravdu.Dávám si na oči skoro všechny barvy,krom modré a oranžové odstíny taky moc ne.

Lendy-tak 7 doláčů je pohodička.

sisstin
autor
10. pro 2008

jakoubka: no já ty modrý pomalu začínám přicházet na chut 😝 ale moje oblíbená to teda nejni..furt nemůžu rozdejchat, že jsem blondýna..a k tomu modrý stíny 😅 ..ale s tou orange pearl fakt nevim co 😅

lappi
10. pro 2008

lendy: a jake info? 😉 co by te zajimalo...

jakoubka
10. pro 2008

Ty ,ale v 60tých letech to byla móda,blondýnka z modrými stíny a tlustou černou linkou 🙂 Ale .když nemáš žádnou megy modrou,tak to může vypadat docela dobře.
Já tu modrou ne,páč nevím,nevím k zeleným očím.Jak se říká zelená modrá pro blázna dobrá 😀

sisstin
autor
10. pro 2008

jakoubka: ona prej modrá jde každýmu..ale musí být vhodně zvolenej odstín 😕

lappi: no např. ceny 😅

lappi
10. pro 2008

sisstin: tak ceny budou asi podobne, jako na oficialnich strankach... ale snad se zalibi bonusovy system! 😉

sisstin
autor
10. pro 2008

lappi: tak to je super, páč většinou to bývá v cz e-shopech předražené 😠

lappi
10. pro 2008

sisstin: byva a ja sama pak nadavam, ze je to "nekrestansky" drahe a prehnane 🙂 takze tohle snad bude cenove dosazitelne pro vetsinu

simour1
10. pro 2008

lendy : a myslíš,že bych Tě mohla pak někdy s těma Barry M otravovat? Ono to bude asi nejdřív v únoru,možná taky vůbec.Ale fakt jsou suprový,aspoň teda na obrázku. Co na ně říkáš Ty? Jsou dobrý? 😝
Jo,a ještě,jak jsi psala,že si koupíš tu linku,tak to je zace co? 😀 😝

lucenek
10. pro 2008

sim únor u mě to taky jistííííí 😀

veruli2
10. pro 2008

lení díky moc za objednání

veruli2
10. pro 2008

nějak se mi ted pigmenty slívají na očích do čárky a nevím co s tím ☹

lucenek
10. pro 2008

veru mě ne...asi bázi dáváš že?mno zkus aplikovat hned po nanesení jako v tom videu

veruli2
10. pro 2008

lucenek: dávám, ale zkusím 🙂

dala jsem nějaký foto ( Mac - TAN a NYX charcoal )

jakoubka
10. pro 2008

Veruli-mrkla jsem na fota a jsi šikulka 😉 Moc hezky sladěný odstíny 🙂
Já to chci taky tak pěkně,pomooooc ☹