Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

zanett
31. pro 2008

a fakt je ta 30 takovej strasnej vek? Ja bez natlaku priznam, ze se toho bojim....normalne hraju haura, jakoze me nemuze zadnej vek delat vrasky, ale uz ted vidim, ze nektery mladice mi zacinaji slapat na paty a dychat na zada...ale porad si rikam, ze takova Demi Moore nebo Jennifer Aniston, to jsou zensky, kterym je kolem 40 (jedne 45 a druhe bude za dva mesice 40) a vypadaji mooooc dobre....i za cenu toho, ze maji za sebou raduplastik....mne je to jedno, ja bych sla do plastiky hned, kdyz bych ji potrebovala (a mohla si ji financne dovolit)....ja se desim toho, ze bych mela byt zenska s trvalou na hlave a vraskama na krku 😝

zanett
31. pro 2008

ale lendy, vzdyt ty nejsi stara, na fotkach, co mas v albu vypadas moc hezky....jsi proste kus...vzdycky mas krasnej jemnej makeup, prirozenej usmev, vzdyt ty vubec nestarnes...

lucenek
31. pro 2008

vite co mě udivuje jak takový ty opravdu náctky cca 14 let a víc se zmalujou vemou kozajdy krátkou sukni a jdou ven a i ten 30 ti letý chlap...taky povahou puboš čučí a jde je ukecávat....nechápu že ten chlap má v sobě tolik té jistoty že ho nepošlou někam.....

zabka78
31. pro 2008

zanett - ja neviem ci to je 30 alebo tym, ze som po materskej v praci /mam sedave zamestnanie/, ale mne sa neviem odkial zjavilo +5 kg a neviem sa ich striast...no neda sa a neda!

pekkra
31. pro 2008

Holky tak se jdu k vám přidat. Drahý usnul na gauči,malou jsem teď konečně po 2 hodinách uspala a pokračuju v sosání vínečka.
Co se věku týče,tak mě letos bylo 30 🙄 ,ale moc se na to necítím....

zanett
31. pro 2008

jo, lucenek, to je fakt - nase mlada vypada taky na vic....minimalne 17 bych ji tipla, jenomze psychicky jsou to decka....nase mlada, kdyby rekla, ze je ji treba i 18, tak by ji to i leckdo veril, ale kdyby po ni nekdo naostro vyjel, tak by byla podelana, protoze povahou je to proste decko a nevedela by, jak si s tim ma poradit...ja myslim, ze na to poslat chlapat nekam, musi mit clovek dost sebevedomi a nejaky zkusenosti, a takovy 14-ky jsou rady, ze po nich nekdo vyjede a ne jeste aby ho posilaly nekam....

lendy1
31. pro 2008

zanett, víš co to dá práci vybrat jednu slušnou fotku do alba 😀 ?

Tak já naštěstí mám takový extrémní případ v mé mámě jak nechci nikdy vypadat a dopadnout, takže se snažím dělat cokoliv, abych nedopadla jako ona-s beránkem na hlavě a 100kg postavou. Myslím, že to je velká motivace pro mě. A plastiky a různý vylepšovací metody určitě časem přibudou, zatím to naštěstí není potřeba, ale kolikrát ráno čučím do zrcadla a říkám si, ježiši, kdo to tam je 😅

zabka78
31. pro 2008

cau pekkra, ani moja nechcela zaspat...vsetko dookola to oslavuje a racha...

zanett
31. pro 2008

holky, to je jasny, kazdej psycholog vam potvrdi, ze clovek se vnitrne citi na min, nez mu ve skutecnosti je....ja taky nemuzu uverit, ze mi za 5 let bude 30, vzdyt se citim na 20....A kdyz mi bylo 20, tak jsem zila v USA a to byla jizda myho zivota...jen nemuzu uverit, ze uz je to tak dlouho....tech pet let se prehouplo, ani nevim jak a do te 30 to bude jeste rychlejsi tipuju....cim je clovek starsi, tim rychleji ten cas leti, ze jo....to je fakt deprese...Ale zase vek mezi 30-40 lety uz davno neni to, co za dob nasich matek, dnesnich tricatnice jsou sik zensky, tak neni treba hazet rucnik do ringu 😀

mumumu
31. pro 2008

Čau dámy🙂
teda normálně sem moc nelezu, páč se prakticky nelíčím, ale sem tam načumuju všude možně...a Siss zase často leze na AP a tak vůbec člověk už tu pár lidí z cizích diskuzí zná "od vidění", že🙂...

Tak jsem zahlídla Zanett a její splín, najednou se tak zlidštila a omládla🙂. Nojo, ono se to nějak vyvrbí, ten Silvestr je holt trochu náročnej, kor když někdo něco očekává a druhej zase nic... Já zas mívám blbý narozky dětí a letos i Vánoce, páč u toho bejvá osoba, se kterou mám trochu problém...a i když si myslím, že už to mám na háku, tak tydle dny to vyleze.

Závidím popíjení, já mám v sobě zatím sklenku Cinzana, páč furt kojím, holt jsem z tý jiný diskuze...

Zanett, ta fotka je fakt děsná🙂, ale možná jsi to tak chtěla, když jsi o ní psala, jak vznikla, tak to jsem se bavila🙂. Myslím, že dřív jsi měla lepší. Takže podle fotky bych si netroufla odhadovat nic. A jinak jsem byla kdysi taky překvapená, kolik Ti je, ale čím Tě čtu víc, tak mi na Tebe Tvůj věk sedí. Ty woe, jsi skoro o deset let mladší než já 😀.

pekkra
31. pro 2008

Zabka: No ono jí právě to bujaré veselí kolem deváté vzbudilo a ona se asi cítila odpočatá.

No jak který třicátnice jsou šik že,ehm to asi nebude můj případ 😀

zanett
31. pro 2008

lendy, kdyz uz mluvis o tve mamce; mne kazdej vzdycky rikal, ze jsem cela moje mama....no jenomze kdyz jsme se ted o Vanocich videly (a delaly fotky a tak), tak jsem proste nemohla pochopit, co ty lidi videj..vzdyt jsme kazda jina...sice mame par spolecnych rysu, ale jinak ne....mama se o sebe teda vzdycky starala, ale jen s mirou, nikdy to nijak neprehanela a myslim, ze na svuj vek (49) vypada mnohem lip, nez jeji vrstevnice, ale to jsou spis geny...jenze ja si rikam,ze v jejim veku bych proste chtela vypadat lip...jako bude to drina, s tim pocitam, ale ja na mladi rezignuju az v hrobe 😀

lendy1
31. pro 2008

zanett, to máš pravdu, ale přijde mi, že jakmile má ženská dítě, že ji to automaticky přidá roky. Asi ty probdělé noci, starosti, únava, stres...atd. já se fakt po porodu cítím jak stařena. Navíc se ti změní postava, pleť...a to taky přidá nějaký ten rok...

zanett
31. pro 2008

cau mumumumumumumum (Co je to proboha za nick 😀 )....odkud si te pamatuju? Z 'nevery'? nebo z 'milenky'? Jezis ja fakt nevim, promin 😅 Pamatuju, ze jsme na sebe nekde narazily, ale ted si zaboha nevzpomenu...jdu si dolit zbytek doho vina, treba si vzpomenu 😀

lendy1
31. pro 2008

no, tak to buď zanett ráda, že máš takový dobrý genetický základ 😀

pekkra
31. pro 2008

Lendy: V tomhle naprosto souhlasím. Já se taky po porodu cítím strašně sešlá a stará. Přibylo mi až neskutečně moc vrásek, postava dostala úplně jiný rozměry a tvary 🙄

lendy1
31. pro 2008

pekkra, přesně 😒
Vrásky mě zatím netrápí díky smíšené pleti (alespoň nějakou výhodu to má 😀 ), ale jít do bazénu je pro mě horor a jelikož jsem denně tak vyšťavená, tak nemám chuť ještě někde lítat na spinning nebo squash 😝

zabka78
31. pro 2008

baby, ale vzdy mame tu moznost zakryt to 😀 😀 😀
ja som vzdy vravela, ze ti chlapi su krajsi
ja ked sa rano pozriem na seba do zrkadla, tak hladam kapsicku prvej pomoci aby som zamaskovala , co sa da...neviem si predstavit, ake budu moje moznosti v 40

zanett
31. pro 2008

lendy - ja v mladi cetla spoustu moudrych knih o tehotenstvi/materstvi a tam se ti autori vzdycky vicemene shodli na tom, ze tehotenstvim se v tele odehrajou takove hormonalni zmeny, ktery jsou uz mnohdy nevratny (viz ty nejruznejsi problemy -fyzicky i psychicky-, ktery zensky maji po porodu) a to je jedna z veci, ktery me odrazujou od toho mit deti. Me kamosce se treba po porodu strasne posunul prah bolesti....driv byla schopna vydrzet temer jakoukoliv bolest a ted rve bolesti, i kdyz si trha oboci...A pak ty nejruznejsi zmeny na pleti/zubech/obehovym systemu/travicim systemu/hemeroidy/pozmeneny sexualni zivot a jeho prozivani atd atd atd...si vzdycky rikam,ze to prece neni nahoda, proste tehotenstvi/porod zenskou zmeni at chce, nebo ne a ja si rikam,ze mne za to zadny decko nestoji....Moje mama treba rikala, ze po obou porodech mela vicemene svou predtehotenskou vahu zpet, ale pry se ji trvale rozsiril hrudnik/zada a panev tak, ze vypada silnejsi, nez ve skutecnosti je (i kdyz vazi stejne)....No suma sumarum: s mou narcistni povahou tyhle zmeny proste nejdou dohromady...

lucenek
31. pro 2008

zanett zamachrovat ale můžou ty 14 ctky myslím já byla taky taková...mluvím podle sebe 😀
týjo tady se to rozjelo a já jdu pryč......

takže ženský vše nej do nového roku...hlavně ať stojí...a je na čem jezdit 😀
pááá

mumumu
31. pro 2008

Zanett, já nevím, bylo toho víc, milenka určitě, kdysi cosi o životě v UK nebo jinde, pak cosi o vodítku na dítě?... Nejdřív jsi mě neskutečně srala, říkala jsem si, co je to za pí..., prudičku, co sem vůbec leze, když je z dětí tak zpruzená? Teď už to tak ostře nevidím, naopak si ráda přečtu Tvoje příspěvky kdekoliv.
Jo, můj nick. Původně to měla bejt něco úplně jinýho, ale bylo to kdysi kdesi obsazený, zkusila jsem ještě pár jinejch a pak mě to přestalo bavit a napsala jsem todle a žiju tak virtuálně na několika serverech a je to praktický, lidi si to pamatujou...

zanett
31. pro 2008

tak zatim, lucenek...

KOukam, ze u vas je uz jenom pul hodiny do novyho roku, ze jo?

zanett
31. pro 2008

mumumumu - jo taaak, na voditko si vzpominam - v souvislosti s nim se mi ale vybavuji jine uzivatelky 😀 Tak to je prima, ze si rada prectes moje prispevky, to rada slysim, i kdyz dnes zrovna neperlim, ani se nenamaham....radeji se drzim zpatky, abych se pak zitra nemusela stydet za to, co jsem v nevedomem ovineni napsala 😀

lendy1
31. pro 2008

luci, ahoj 🙂

no jo, za chvilku to začne, lidi bláznivý vystřílí vše co najdou (některý by mohli vystřelit i sami sebe). My bydlíme v centru města, tak to zase bude nádhera 😝

zanett, o změnách po porodu bych mohla napsat knihu-mi přijde, že se u mě změnilo naprosto vše jak po psychické tak fyzické stránce a odstartovala u mě vlna snad všech možných potíží.

zabka78
31. pro 2008

ja sem hodim par pozitiv, ktore mi prinieslo tehotenstvo 😀

zanett si ma naviedla k tomu aby som si nieco take uvedomila, neuvazovala som pred tym nad niecim takym

- moj sex. zivot sa uplne zlepsil, je to neporovnatelne voci obdobiu pred porodom
- aj ten prah bolesti sa asi oddialil, pretoze som sa jej bala viac ako teraz...huraaa uz nemam strach zo zubara 😀
- postava mi ostala vdaka gen. potencialu skoro taka, ako pred porodom
- vdaka starostlivosti nemam ani popraskane brucho

tie zapory asi nebudete, ktore prinieslo tehotenstvo asi nebudete chciet pocut

zanett
31. pro 2008

tak mile damy, ja se v ramci vlastni bezpecnosti odvalim na gauc, pac se mi povazlive toci hlava a mam pocit, ze se vznasim 😀 Preju vam bezbolestny start noveho roku a jdu tu posledni hodinu a neco stareho roku stravit v bezpeci obyvaku (s jednou rukou na zemi, pac se se mmou vsechno toci 😀 )....uvidime se pristi rok az budu likvidovat nasledky alkoholoveho opojeni na me pleti (vzdyt to vsichni zname, ze jo; alkohol vysusuje plet, prohlubuje viditelne vrasky, zatezuje jatra a prodluzuje dobu, kdy skodliviny zustavaji v tele a prispiva tim k projevum fyzickyho starnuti atd atd atd atd😝 ...diky vsem za spolecnost, kterou jste mi zprijemnily jinak priserny zaver roku...

mumumu
31. pro 2008

Lendy, jestli to není tajný, co za potíže?
Tý vado, no u mě taky změn...sice postava spíš lepší než předtím, ale jinak od druhýho porodu furt válčím s bolestí kloubů, svalů a bůhví čeho v pohybovým aparátu 😝
Jináč po psychický stránce, to je prostě škola života, že... 😀

lucenek
1. led 2009

ahoj v novém roce.....
snad už dorazí balíčky 😀

simour1
1. led 2009

Ahoj všem,teda vy jste se tady pěkně včera rozjely s příspěvkama.
Teda co se týká toho věku,tak si pamatuju,že oslavu mých 25-tých narozenin provázela šílená depka,že jsem stará.Od té doby uplynulo 8 (skoro 9) let,a já si připadám mladší než kdy jindy.Samozčejmě vzhledem k tomu,že MM je o 8 let mladší,tak se víc pozoruju.Ale zřejmě geny v mým případě jsou na mě moooc hodný,ptž moje 66-ti letá mamča vypadá o 20 let mladší,a to bez kecu.Po třetím dítěti se mi rapidně změnila postava,s tím bojuju hodně.Ale zase si říkám,že jsou přece daleko horší věci na světě-mám přece 3 zdravý děti,a to je nejdůleřitější.
Co se týká sexu po porodech,tak vám můžu říct,že dnešní sex bych neměnila za nic na světě.Kde se hrabou moje občasný orgasmy v 25 k tomu vodopádu dnešních. 🙂 prostě si to holky užívám jako nikdy,a vy se máte po třicítce na co těšit,je to nááádhera. 😵 😝 😵

lucenek
1. led 2009

sim já to mám s tím sexem taky tak..ale jaksi chut na to je o 70% menší...dřív jsem mohla trtkat denně a ted....