Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
6. led 2009

týjo maj ho tam černé za 75Kč 😀

lucenek
6. led 2009

no kde stéé takovou věc vám najdu a vy fuč, potřebuju popleskat 😀

veruli2
6. led 2009

lepidlo? lepidlo má i DM za pár kaček

lucenek
6. led 2009

ale průhledné holky sháněj černé

veruli2
6. led 2009

maj i černé mám ho doma

lucenek
6. led 2009

kurna veru.....sem si myslela že dostanu metál a ty takhle na mě 😢
😀 😀 😀

veruli2
6. led 2009

hehe lucenku maj ho tam ale asik za 89 či tak nějak 😀

simour1
6. led 2009

holky,já mám doma taky z DM černý lepidlo na lepení řas za pár kaček,ale moc nedrží.Dávala jsem odkaz na super lepidýlko,se kterým mám doost dobrý zkušenosti,ale v černé bohužel.Luci,já ho tam asi přehlídla na tom odkazu Tvým.Mrknu znova.
veru,já dělám trvalou na řasy už 12 let a nedám na ni dopustit. 😉 Když je správně udělaná a nejsou dolámaný řasy,tak opravdu i ty 3 měsíce vydrží. 🙂

lucenek
6. led 2009

sim mrkni jediný lepidlo klikni na něj a píšou že je černý
veru tak aspon cena nooooo 😀

veruli2
6. led 2009

jééé sim a za kolik?jo tak tak moje to umí precisně 🙂 fakt je mam jak panenka i když každý oko jinak dlouhý? 😀

lendy1
6. led 2009

no tak to jsem na to zvědavá, podle toho jak to tu čtu 😅

ještě k těm odsypkům MAC: tyhle mají trošku hrubší konzistenci, takže jsem z nich s bídou udělala odsypky pro vás a jeden na prodej na Aukro. Jardin je jemnější a z toho jsem udělala jednou tolik odsypků. Ale to samé je i u BarryM, některé jsou hrubší a vypadá to, jak kdyby jich byla ve skleničce jen půlka a jiné jsou vrchovaté a vůbec neubývají. A jako dala jsem po 1ks do aukce na Aukro ty odsypky, abych na tom něco vydělala 😀 a už mi psaly 2 kráčmery, že to ode mě koupí mimo Aukro za vyvoláčku 😠 Tak nereaguji 😅 Jako co to je... 😝

simour1
6. led 2009

luci,jj už ho vidím,ale nepíšou,jestli je bezbarv,že.
yenn,ono taky u těch řas hodně záleží,jak moc máš své řasy husté.Čím míň,tím hůř a nemají umělé na čem vlastně držet.Pokud Ti to ulítalo takhle rychle,tak to nechápu,to se mi ještě nestalo.Možná málo lepidla.Je to fakt makačka s tím lepením.

lucenek
6. led 2009

kráčmery 😀 😀 😀

veruli2
6. led 2009

to platinium leni je hrubší vid? bude se s tím dát malovat?

lucenek
6. led 2009

simm píšou černé lepidlo na řasy

yenn
6. led 2009

Lendy, jestli mas jardin na prodej, tak to beru!

lendy1
6. led 2009

yenn, že jsi nepísla dřív 😔
Ale až dorazí nějaký finance od manžela či od státu, tak objednám ty odsypky (ale je toho prý míň než v těch odsypových kelímkách, co kupuji já) a tam tuhle barvičku mají taky 🙂

veru, jj, malovat se s tím dá v pohodě, rozšmrdláš to a je to.

veruli2
6. led 2009

tak to jsem ráda leni 🙂 kdyby to nešlo bylo by to blby

yenn
6. led 2009

Lendy, to nevadi...ja myslela prave ze to jdes teprve ted prodavat 😉

veruli2
6. led 2009

Leni ta violet je vazne super

veruli2
6. led 2009

mate některá profil na facebooku?

lucenek
6. led 2009

veruli co to je? sem tatar kosmetickej co? teprve na všechno s váma přicházím, ale ta viopet ta je k jardin myslím bude bomba 😵 😵

lendy1
6. led 2009

veru, já určitě ne, když nemám ani ICQ 😅 a navíc Facebook je jen v angličtině, ne? Nic pro mě 😀

veruli2
6. led 2009

udělej si profil na www.facebook.cz 🙂

veruli2
6. led 2009

ne není leni 🙂 pojdte do toho sem si to ted taky zaregistrovala

lendy1
6. led 2009

veru už se na tom pracuje 🙂

lucenek
6. led 2009

jj já taky

veruli2
6. led 2009

super holky 😀

lucenek
6. led 2009

ale čekám na ten potvrzující maila ništ 😅