Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
10. led 2009

yenn, já jsem si vzala pro sebe o Vánocích, abych viděla, kolik toho je za ty prašule. Nechci vás pak nějak balamutit, že toho je moc nebo málo. Až to přijde, dám vědět a klidně je objednám, jak jste mi psaly 😉

lucenek
10. led 2009

leni zkoušlea jsem ty stránky macu o těch štětcích hodit do překladače a nešlo to kuva.... 😠

lendy1
10. led 2009

siss, no podle toho, kolik je kurz, teď je libra už skoro zase za 30,-Kč a dají se tam sehnat za 10liber + pošta (tak 3-4libry)
Ale některý pigmenty se shání hooodně špatně, buď nejsou anebo jsou za hrozně peněz skoro i za cenu, co je tu. Za levno jsou většinou takové ty víc prodejné, ale limitky a nějaké fakt pěkné barvy jsou buď jen na US (což se prodraží na poště) nebo za moc peněz 😒

lendy1
10. led 2009

luci, jedině to každý rozkliknout a hodit do překladače

lucenek
10. led 2009

zlkusim to tak

lucenek
10. led 2009

leni nebere....svinucha jenda celej mac to nechce přeložit ani pordukt zvlášt asi to maj nějak zakodovaný či co 😠

veruli2
10. led 2009

který chcete přeložit? všechny

lendy1
10. led 2009

já jsem si to zkopčila a hodila do překládače jen ten text

yenn
10. led 2009

Leni, jsem moc zvedava jake budou 😉 A kdyby to byl fakr, poznas to?
jo a prosim Te, kdyby jsi objednavala jeste ty kabuki, muzu se pridat?

lucenek
10. led 2009

mě to nebere nic z macu ani zvášt text asi sem na to hlupka 😖

veruli2
10. led 2009

209
An extra-fine tipped synthetic fibre brush that
delivers a precise, firm, even stroke
with which to line the eyes.
Use with liquid or cream products.

Extra-fine nahnuté syntetické vlákno kartáč, který
to doručí přesný, pevný, dokonce
pohladit s kterým k lince oči.

veruli2
10. led 2009

210
Graphically precise with a finely pointed, tapered tipProvides a controlled, ultra-fine application of any powder,
liquid or cream-based eye liner.

Graficky přesný s jemně špičatou, zúženou špičkou.Poskytuje řídil, ultra-fine použití nějakého prachu, kapalina
nebo cream-based oční traťová loď

cicushka
10. led 2009

baby..a doteraz som si tien nanasal bud prstom alebo tymi komunistickymi podustickami na plastovej palicke 😀 😀

lendy1
10. led 2009

yenn, s kabuki pro tebe počítám. Po mateřský je vezmu, jo?

Takhle jen z těch odsypků se to těžko pozná, fake se poznají podle krabičky a té lahvičky--vše má své specifika a fake se v něčem liší, laik to většinou nepozná, chce to vědět v čem hledat ten rozdíl. Ale věřím tomu, že jsou pravé 😉

siss, nejlevnější old gold (na e-bay jsou v plné velikosti jen 2ks, co zasílají do ČR) stojí oba cca 35dolarů (cca 680,-Kč)

veruli2
10. led 2009

217
For shading or blending of colour or creamy products.This brush has fine, densely packed fibers that are arranged in an oval shape.

Pro zastiňovat nebo míchat z barvy nebo smetanových produktů.Tento kartáč má pokutovat, hustě zabalil vlákna, která jsou dohodnutá do oválného tvaru.

veruli2
10. led 2009

Pěkné to překlady háže 🙂

lendy1
10. led 2009

veru 😀

veruli2
10. led 2009

No něco se z toho pužít dá zbytek domyslet

lendy1
10. led 2009

tak já to v klidu projedu a vyberu si 😵

veru, já jsem zase něco vyvedla s těmi laky na nehty-pořád to zkouším a nejde to a teď jsem tam omylem jeden vyřadila z placení 😅 No, psala jsem tý prodejkyni, ať mi s tím pomůže, ale v USA asi chrápou, či co 😝

veruli2
10. led 2009

leni v pohodě..tam by ted melo být po poledni ne?

lendy1
10. led 2009

jj, ale nepíše mi nikdo 😖

veruli2
10. led 2009

počkej, třeba není u PC 🙂

sisstin
autor
10. led 2009

len: mně by stačilo to menší balení 😉

jsem měla menší prodlevu kvůli sexu 😝

veruli2
10. led 2009

😕 nééé leni tohle mi prosím nedělej 😝

sisstin
autor
10. led 2009

tý jo..mě ty trika vůbec neberou..jsem spíš na elegantní modu... 😕

lendy1
10. led 2009

siss, tady dneska všichni sexujou 😀
myslíš takové to mini balení? To se dá sehnat kolem 200,-Kč, ale zase záleží na odstínu...

veru 😀

veruli2
10. led 2009

leni, žádný veru... už jsem si zakázala i to aukro 🙂

sisstin
autor
10. led 2009

len: kdo ještě šukal? 😀

My jsme se děsně pohádali, pak se ožrali...no..a pak 😀 😀 😀

olise69
10. led 2009

lendy, kuk na laky(Opi, Essi, China glaze):
http://www.head2toebeauty.com/nail_polishes/npo...