Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
22. led 2009

flumina, jj, moc děkuji, něco ti tam přihodím navíc za ten finanční bonus 😉

pekkra, to jsou hajzlové 😠 Tak budeme kupovat MAC a je to 😀

pekkra
22. led 2009

No tak,když by se o jedno balení MAC podělilo více lidí,tak by se to třeba i vyplatilo 😅

pekkra
22. led 2009

Leni hezká kombinace violet+jardin 😉 Máš hezký řasy 🙂 Co používáš za řasenku,jestli to není tajný 😅

lendy1
22. led 2009

Dnešní líčení...:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

pekkra, myslím, že stačí i ty mini odsypky MAC. Své oblíbené barvy si vezmu ještě jednou a bohatě mi to stačí, protože než to všechno vypotřebuji, tak to dost dlouho potrvá.

luci, tak nic, viď? 😢 😔

lendy1
22. led 2009

pekrra, tohle je jen MF 2000, jinak používám YSL s efektem umělých řas, ale mám rozdělanou tu MF, tak ji musím dodělat 🙂

veruli2
22. led 2009

😵 leni nádherné líčení, hlavně to máš super namalované

pekkra
22. led 2009

Lendy: Taky bych chtěla mít takový hezký řasy 😅 Blednu závistí 😀

A to líčení je fakt super,taky bych to chtěla mít takhle "v ruce" 😀 😀 😀

makelka
22. led 2009

Bázi pod stíny? 😕 Prosím poradit, tu nemám 😕

Lendy krásný 😵 😵 😵 takhle bych si to představovala i já 😅 😵 😵

bihan
22. led 2009

NYX pealry za 1,25 a Chrómy za 3,85 majú stále tu http://www.nonpareilboutique.com
1 Class international poštovné majú tiež za 10 doláčov.

pekkra
22. led 2009

Makelka: Já mám od Manhattenu,koupila jsem jí v DM za 169,- Kč ,nebo pak třeba na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15131295&tab=0 ,nebo je ještě ARTDECO,ale tu nevím kde holky kupovaly.

yasmina
22. led 2009

bihan a mas overeny ten inter, obchod uz si cez nich nieco kupovala?
Lendy krasne licenie...
kocky kto mi vysvetli rozdiel medzi NYX pigmentami a NYX CHROME tienmi? ak som nakupila pigmenty tak tie iste odtiene mam brat aj tiene?alebo aky je v tom rozdiel?
a este mi napiste ake su vase najoblubenejsie odtiene...

veruli2
22. led 2009

sis: díky moc, dneska došel FF. Ta barva je naprosto dokonalá taková skoro až cihlověčervená. Fakt boží. Díky moc jinak máš IP 🙂

bihan
22. led 2009

Yasmina, nemám, ale našla som ho aj na blogu jednej kočky, ktorá odtiaľ objednáva pravidelne 😉
Ja vidím hlavný rozdiel v pigmentoch a chrómoch hlavne v odtieňoch a balení 😀 ale chrómy sú také hutnejšie, zdajú sa mi viac farebné.

yasmina
22. led 2009

bihan diky za odpoved...
parada ani jeden chrom som si neobjednala zato pigmentov asi 15 😒

lucenek
22. led 2009

hoja nic....fakt asi dřív tu bude ten druhý lush 😠

makelka
22. led 2009

pekkra díky, mrknu v DM 😉

siss ještě furt chceš ten odsypek lagoon??? 😕 😕 😕 si mi na to už neodpověděla? 😕 Jedu zítra pryč a vrátím se až za týden 😒 tak ať ívm, zda to mám ještě dneska poslat 😉

lendy1
22. led 2009

tak zase se někde flákají balíčky z Cherry 😝

luci, díky za ten Lagoon, ale na poště tě asi pěkně natáhli, protože tohle posílám jen jako doporuč. zásilku za 30,-Kč a mě to přišlo od tebe jako balíček za 43,-Kč.

Dneska mi dorazil lesk od E.Luder a je teda nádherný-hlavně s tou barvou jsem moc spokojená, protože je to jen taková jemná tělovo-růžová. Je dost třpytivý, ale na rtech skoro vůbec, nelepí a zatím pořád drží i po obědě 😀

veruli2
22. led 2009

Leni a nechceš ho vyfotit? 😀

yasmina
22. led 2009

Lendy kt. odtien ci nemame rovnaky? 🙂
Estee Lauder Crystal glossy?

lendy1
22. led 2009

yasmine, je to UltraLight Gloss 05-Mauve Light. Jsem ho nemohla nikde na e-shopech najít, jedině na e-bay.

lendy1
22. led 2009

já se z toho e-bay picnu. Tak já, která pozná podělky MAC pigmentů z jedný fotky jsem si jeden koupila 😅 😝 😠 Dneska přišel-no všechno špatně vč. odstínu-s origoš se to nedá srovnat. Ihned jsem psala prodejci a v pohodě jsme to vyřešili, i když si trvá na originalitě, tak už mám prašule zpět na účtu. Příště si dám větší pozor a raději si vyžádám víc fotek 😒

yasmina
22. led 2009

tak to mas stastie ze ti vratil spat prachy...
lendy a nie je ten odtien tmavy?

lendy1
22. led 2009

ne, je právě jen lehce růžový-jen prostě zvýrazní barvu rtů-přesně to jsem chtěla 😵
a zy ty prašule, co mi vrátil si hned vyberu nějaký další lesk z tvého odkazu 😀

yasmina
22. led 2009

lendy a kolko ta vysiel cez ebay?
mna vysli 8,5 dol.

lendy1
22. led 2009

yasmine, za 9,90 + 4 pošta
Jenže tenhle odstín se blbě sháněl a na celým e-bay byli snad jen 4ks

yasmina
22. led 2009

Joj aj tak vyborne...

lucenek
22. led 2009

leni no vidíš ostarva liberec do druhého dne a opačně to nejde...takže jsdem nevěděla že jako dopruč. zásilku měn řekla že to má tlouštkou nad 2cm tak to musí jít jako obyč. balík
eni dnes se ven nedostanu bohužel zítra toi hodím peníze na účet ještě+ ten den je připíšou

lendy1
22. led 2009

luci, to jsou fakt šmejdi 😠
obyčejná zásilka je do 2cm a ta stojí pár korun
doporučená je do 5cm a stojí 30 - 43,-Kč
a vše nad je balík 😖
a já jak vidím, že berou do ruky pravítko, tak jim ihned říkám, ať to ani nezkouší měřit 😀 😝

lucenek
22. led 2009

no ona měla rovnou 2 pravítka ale bylo to tou bublinkovou obálkou no....mělo to přes 2cm..ale pal tpo čert

flumina
22. led 2009

Leni, dík za info, to jsem ráda že to dorazilo v pohodě. 😵