Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
16. zář 2008

lendy: fakt nezávidim..ona ta cortina je pěkná od vzhledu..ale pak zjistíš, že ma samý mouchy..mi o kočárek něco povídej..nejdřív jsem měla DorJan..děs běs..pak Neonato Piuma...taky blbý..a ted mám Quinny Speedi..a konečně jsem teda fakt spokojena, ale za různý kočáry jsem dala okolo 30tis. 😠

lendy1
16. zář 2008

siss, no to je taky síla 😲 Tak já budu asi jezdit jen s golfkama a snad se David do zimy naučí chodit 😔

sisstin
autor
16. zář 2008

lendy: mně se právě líbí golfáče ty Quinny Zappky, ale jsou teda pěkně drahý a zas u nich nic není..jak u toho Speedaka..samotnej kočár stál 7400..a doplnky taky 7 😠

lendy1
16. zář 2008

no ty golfky od Quinny se mi taky moc líbili, ale ta cena, no...tak máme napodobeninu 😀 -Marka od Babypointu a jsem s nima spokojená-přesně splňují, co od nich chci a za málo peněz a když se rozbijí, tak mi nebude líto si koupit nějaké jiné golfky. Ale velký sporťák na jednu zimu už se mi kupovat fakt nechce 😝

sisstin
autor
16. zář 2008

lendy: ten Babypoint je dobrej, jsou pěkný..tady jich jezdí mrtě 😉 🙂

sisstin
autor
16. zář 2008

len: budeš ještě pak něco objednávat? Já bych brala ty štětce a tu černou tužku..maš ji už? 😉 Akorát ted fakt nemám money..možná tak v říjnu, budu mít svátek 😀

lendy1
16. zář 2008

naštěstí u nás skoro vůbec nejezdí-ještě jsem nepotkala úplně ten samý jako máme my 😵

siss, jj, objednávat budu, a v klidu, já musím taky po troškách každý měsíc 😀 Tu černou tužku ještě nemám, právě čekám až mi vyexpedují ten druhý balík a konečně si pak taky objednám něco pro sebe 🙂

sisstin
autor
16. zář 2008

lendy: no já půjdu do nákupu oblečení, pže mám vcelku kulový 🤐

veruli2
16. zář 2008

leni: už ji mam taky danou ve sledovani🙂 moji fuchsiu uz snad vyhraju 🙂)

sisstin
autor
16. zář 2008

verul: měj se mnou strpení, mně všechno děsně trvá..ale fakt pošlu 😉

veruli2
16. zář 2008

sisstin: v pohodě, klídeček 🙂

lendy1
16. zář 2008

uf, tak hurá, já se tu stresuju celý den, jak to, že Amíci nepíšou a oni teprve teď dorazili do práce 😀
Tak naštěstí je vše o.k., první balíček by měl dorazit prý do 7-14dnů, což je konec tohoto týdne nebo příští. Jen pro jistotu brnknu na tu celnici, aby si tam ty Nyxy kluci nenechali a raději je poslali mě 😀

veru, já koukám na tu Fuchsiu na e-bay, že bych ti ji koupila tam, ale ona vůbec není, jen v malém balení nebo v glittrech a tak...a to není ono 😖

veruli2
17. zář 2008

leni a t maly baleni stoji kolik? mě by i stačilo 🙂

lendy1
17. zář 2008

veru, to se nevyplatí, stojí jako velké a je toho fakt maličko, snad jen 3g, to už se vyplatí to koupit na Aukru.
Včera ze mě Amíci asi nemohli, jsem jim tam naposílala asi 6 e-mailů, ale musím uznat, že odpovídali ihned a dokonce jsem zbytečně plašila, protože vše je uvedeno správně 😅 tak hlavně ať už je tady...

veruli2
17. zář 2008

aha ☹ tak to nic, musim mrknout na aukro jak to vypada .. i kdyz ted si vzpominam, ze jsem si takovou podobnou barvu brala ty nyxy... takze asi pockam teda nez to dorazi at to nemam dvakrat stejnou barvu 🙂

brendi
17. zář 2008

ahoj holky, mám doma jen dva odstíny nyx ale jejich nanášení nedopadlo slavně, proto si chci koupit oční bázi, zminovala se tu o ní také Lucenek, ale vůbec nemůžu od dermacolu žádnou sehnat, my tu v drogerkách stojan s touto kosmetikou nemáme, všechny jiné ale tento chybí, je tu od ní jen pár výrobků..........také mě láké báze pod makeup, myslíte si že potom makeup lépe drží?.............také mě zajímá jestli má nyx stíny nějak rozdělené, já mám růžovou a modrou, jsou to teda odstíny které jsem si až tak vybírat nemohla, jen z těch co ještě zbyly 😒 , ale zdá se mi že extra třpitivé nejsou, ale někde jsme tu zachytila že některé obsahujéí více pigmentů...........děkuji za vysvětlení

kristi
17. zář 2008

hele, a videly jste ty pigmenty od Dermacolu???

brendi
17. zář 2008

mají nějaké nové? a není to jen mastný, pěnový stín v kelímku?

lendy1
17. zář 2008

já myslím, že ty od Dermacolu jsou jen pudrové nebo práškové stíny, takové má i Avon...

brendi, mě teda klasické pigmenty přijdou třpytivé až, až, třpytivější určitě budou ty chrome nebo glittry

s tou bází od Dermacolu-to je klasická báze pod make-up. Seženeš ji třeba v supermerketech-Tesco, Globus, Hypernova nebo ve Schlekru (nebo jak se ta drogérka jmenuje 😝 ) Mám ji taky doma, ale momentálně používám jinou značku.
Tu oční bázi má Manhatten - myslím v bílém kelímku, ta báze je taková dohněda

lucenek
17. zář 2008

brendi mám tu přesně co lendy doporučila mi ji sistin takže utíkej do DM drogerky am maj stojany s Manhattanem a je to bílý kelímek cena 169Kč ale i černý ten je takový třpytivější vevnitř než ten bílý, sis má ten černý a taky v poho...takže až tam bude báze na oči černý nebo bílý tak ber 😉

brendi
17. zář 2008

díky holky, já měla zato že báze je od dermacolu, pujdu se po ní zítra do města podívat 😅

lendy1
17. zář 2008

jo a není náhodou ta černá na nehty 😲 ? Já jsem tam viděla totiž báze na oči, rty, nehty a pod make-up.
Jinak mám bázi Artdeco, ale dle mého je stejná jako ta Manhatten 😉

lucenek
17. zář 2008

lendy je bílá na nehty ale já mam na tom kelímku bílem napsáno eye base a je v om hnědý blátíčko 😀

lucenek
17. zář 2008

černá měla nápis eye base a moje bílá má eyeshadow base a na nehty je taky bílý kelímek nail base 😉

kristi
17. zář 2008

vcera jsem to cetla v Elle, maji pigmenty i tu bazi pod ne

lendy1
17. zář 2008

lucenek, aha 😅

kristi, že by to mělo být jako něco nového od Dermacolu, jo?

kristi
17. zář 2008

jo, uplna novinka..mam to tady pred sebou otevreny tedka.

baze se jmenuje Glitter base, kc 99, třpytky Shiny Glitters, 129 kc, v kelimku, 8 barev - hneda, stribrna, cerna, fialova, zlata, zelena, modra a ruzova

lucenek
17. zář 2008

akorát nechápu rozdíl mezi černám a bílým kelímkem oční báze a báze pod oční stíny to je jedno ni? jen sem kukala dovnitř na oboje a blátíčko v bílém je takové jakoby makeupové a blátíčko v černým je třpytivé blátíčko jediný rozdíl 😉

lucenek
17. zář 2008

brendi base pod make up má spíš funkci takovou že máš obličej potažený filmeme, který ti vyrovná nerovnosti kůže např. vrásky a ten make up na tom je pak daleko lépe nanesený, tzn že nemáš mapy a fleky, někde se má make up tendence více ukládat jako zrovna do záhybů vrásek, a to s použitím báze mizí takže asi i lépe drží 😉

brendi
17. zář 2008

lucenek a už jsi vyzkoušela ty báze? poznala jsi rozdíl po nanešení?