Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
15. říj 2008

flumina, zadáš tam č. karty a jedno číslo (myslím, to 3-místné) ze zadní strany karty. A přepočítávají to aktuálním kurzem dolaru k danému dni. Z karty ti to strhnou okamžitě.

kvůli těm nyxům ti písnu IP 😉

olise69
16. říj 2008

Lendy, čítala som niekde tvoj so stanovenou colnou hodnotou a úhradou cla ( nie je napísaná žiadna suma, len vybodkované ) Či k dovozu prikladám ďalšie doklady týkajúce sa col. hodnoty , či je tovar zaslaný ako dar pre moju osob. potrebu. Mám priložiť doklad o cene.( neviem, čo podniknúť, hodnota je 53,5 dol.)
POradíš ?

simour1
16. říj 2008

lendy,jj,to by bylo super 🙂 listopad na objednávku vyhovuje. 😵

olise69
16. říj 2008

opravujem : tvoj príspevok o cle z jahody. Mne prišlo oznámenie z col. uradu.....ostatné píšem. Nejaká som z toho roztržitá. 🙄

morusa
16. říj 2008

Ahojte,

tak jsem taky majitelkou NYX pigmentů, předtím jsem ještě byla na poradě v MACu, jak je správně nanášet, doma mám zatím dva ostíny a teda když to napíšu upřímně, tak nevím, proč se z nich dělá taková věda, mně přijdou naprosto obyčejný, nic spešl, normálně používám stíny bud od Bourjois nebo Estee Lauder a když to srovnám s NYX ,tak mi ty od estee přijdou o hodně lepší. Tohle neberte jako nějaký navážení se, možná je jen špatně nanáším, ale opravdu pořád nechápu, co má být na nich tak spešl?

lendy1
16. říj 2008

morusa, mě přijdou nyx velmi fajn za tu cenu, co se dají pořídit. Hlavně jsem měla celou sadu, všechny barvy a mohla jsem různě kombinovat a zjišťovat, co mi sluší. Taky se mi líbí, že jsou krásně třpytivé, což u pudrových stínů moc není. Já od té doby, co mám nyx, barry m, gosh, tak se ničím jiným nelíčím.
Teď byla u mě kamarádka, ukazovala jsem ji svoji sbírku 😀 a byla naprosta nadšená z těch barev a z toho, jak potom vypadá líčení s pigmenty -takže ji dostalo to co mě: barvy a lesk pigmentů

olise, já moc nerozumím, co píšeš 😅 Přišlo ti oznámení, že máš zaplatit clo z balíčku z Jahody, i když jsis to nechala poslat jako dárek? Jestli jo, tak to zaplať a nech si doklad o zaplacení a ten splolu s číslem objednávky pošli e-mailem na Jahodu a oni ti vrátí to clo na účet. Jestli to je jinak, tak prosím ještě jednou, nějak mi to dnes nemyslí 😀

Dneska jsem zase vyhlížela pošťačku a nic...tak jsem koukala do mailu, kdy to teda expedovali no a mají v podmínkách 2-3 pracovní dny na vyexpedování, takže vyexpedovano je to teprve cca 9 den, takže ještě strpení...

olise69
16. říj 2008

lendy- to som napísala ja tak skomolene, že tomu neporozumie nikto 😀 😀 😀 😀
Ináč fakt to poslali z Jahody ako darček bez ceny. Volala som na colnicu, povedali mi, že balíček otvorili a mám im poslať doklady- faktúru , že oni to nepovažujú za darček. Ale napálilo ma, že prišlo k tomu aj prehlásenie, kde mám podpísať súhlas s udaným clom - a tam namiesto sumy len bodočky: 😠 😠 😠 Ale čo už, všetci sme ľudia- aj colníci , žeby ? 😀 😀 😀

lendy1
16. říj 2008

oli, mě se stalo taky jednou, že jsem si objednala jednu jedinou věc, trošku dražší a nechala si to poslat jako gift. Předpokládala jsem, že když tam nebude uvedená cena a je to jen jeden ks, tak clo platit nebudu a ono ne, rovnou mi napařili 200,-Kč, nevím, z čeho to počítali, jestli náhodou nesjížďěl nějaký celník stránky Jahody, aby dohledal co to je nebo fakt nevím...Navíc si to určují jak kdy, někdy mi projde docela dražší balíček až se divím, že clo neplatím. Ale ono se to má změnit, ta výše, do které se to může posílat jen pro vlastní potřebu. Teď je to něco kolem 22 eur a od 1.12. by to mělo být několikrát víc, takže by to pak snad mělo být o.k.

Ale víš co, když ti to poslali jako dárek, tak jak jim můžeš doložit fakturu, když je to přece dárek? A balíček ti nedali? Jen ti přišel ten celní výměr? To je bordel...Mě balíček normálně přišel a clo mi vypočetli nevím odkud...Zkus jim tam písnout na Jahodu, jestli by ti neposlali fakturu elektronicky nebo těm celníkům pošli potvrzení objednávky co máš z Jahody v e-mailu a to by jim mělo stačit.

olise69
16. říj 2008

Vyriešila som to tak, že po telefon. dohovore som im mailom poslala fakturu z Jahody, k tomu výpis z účtu. Vraj po preclení mi môj " darček " pošlú dobierkou. 😀 😀 😀
(doteraz mi nikdy nič nepreclili - kupujem hodne cez ebay.com , teraz len jedne tiene od diora a bum !)

Pred chvíľou som sa dozvedela, že aj darček môže byť preclený. To je sila !!

lendy1
20. říj 2008

holky, přišly balíčky s NYX. Zatím jen 2, tak to zkouknu, co přišlo a dám vědět a odpoledne to pošlu.

lendy1
20. říj 2008

tak přišlo všechno pro všechny 😉

lendy1
20. říj 2008

tak beru zpět, akorát pro veru to ještě nemám, to je v tom posledním balíku 😒

simour1
20. říj 2008

lendy,tak to je super 🙂 Holky,představte si,že jsem na Aukru koupila set 24 odstínů pigmentů NYX a ženská je zřejmě nějaká podvodnice.Už jsem psala na Aukro tým společně s dalšími,který obrala o prachy.Jsem z toho dost hotová,strašně jsem se na pigmenty těšila.Teď nemám ani pigmenty,ani prachy.To se mi ještě nestalo.Lendy,nevíš náhodou,na kolik by vyšlo koupit celou sadu,kdyby jsi mi to pak vzala v tom listopadu?Nebo kde je sehnat za nějakou solidní cenu?Vidím,že na Aukru je prodává nějaká jiná paní za 1100,- i s poštovným a je jich tam 31.Je to dobrá cena nebo radši nebrat?Prosím,prosím,poraďte 😢

lendy1
20. říj 2008

simčo, je to hodně. Na tom Cherry je mají za 1dolar (teda musím mrknout, jestli ta akce pořád platí) + 10dolarů pošta, když bych to brala jen extra pro tebe. Na e-bay je stejná cena, ale dražší pošta.
Když budu brát dnešní kurz, cca 19,-Kč tak to je 646,-Kč s poštou z Cherry.
V té sadě 31ks jsou myslím glittery a ty jsou prý nic moc, jak tu psaly holky 😉

a kdo to byl z Aukra? klidně mi to hoď do IP.

veruli2
21. říj 2008

čauky moc vás zdravím a už se těším až mě něco dorazí taky 🙂 nemam ted doma noťas, tak jsem rychle přišla kuknout co nového.

Leníku nevadí, kdo si počká ten se dočká. Díky V.

simour1
21. říj 2008

Leni,moc díky za krásné zboží.Příště nebudu zřejmě troškařit 😀

lendy1
21. říj 2008

veru, snad to brzo přijde, to zase visí někde na celnici 😠 , protože odesláno to bylo ve stejný den, jak jeden z balíčků, co už přišel.

simi, není zač...

😵 😵 😵 VYHLAŠUJI POSLEDNÍ LETOŠNÍ TERMÍN 😵 😵 😵
ZAČÁTEK LISTOPADU-dejme tomu do 5.11.08, pak už to nebudu riskovat kvůli celnici, protože loni se na balíčky čekalo i měsíc 😝
Kdyby jste někdo něco chtěl, tak mi písněte do IP, ceny jsou stejné jako na netu, poštu pak rozpočítám podle výše objednávky a počtu lidí 😉

sisstin
autor
22. říj 2008

lendy: dííííííííííííííííkyyyyyyyyy...a ten lesk jsi mi dala ty? 😲 😀

lendy1
22. říj 2008

jj, je tvůj 😉 😀

veruli2
23. říj 2008

ahoj leni děkuji
kdo si počká ten se dočká

lendy1
23. říj 2008

veru, ty brďo, balíček pořád nikde 😖 Už jsem z toho trošku nervózní, jelikož tam mám jednu hodně velkou objednávku pro jednu holčinu, pak i něco pro tebe a pro sebe a balíček ani dnes nepřišel. Počkám ještě zítra a odpoledne kdyžtak zavolám na celnici, jestli ho tam mají nebo se válí někde na poště 😠

simour1
23. říj 2008

Leni,máš IP 🙂

lendy1
24. říj 2008

veru, tak balíček konečně dneska přišel, odpo ti to posílám a do IP ti pošlu vyúčtování 😉

veruli2
24. říj 2008

ahojky leni, no jeste že jsem se dneska koukla 🙂 tak to je super vypada to hezky???

Díky moc penízky pošlu hned

arvetka
24. říj 2008

prolítla jsem diskuzi letem světem, ale co jsem hledala, jsem nenašla 😨
takže dotaz - čím líčíte? kolik štetců a jakých?
mám zálusk na smashbox a kdyby měl někdo tip na ověřeného prodejce, budu ráda 🙂
nyxy jsem plánovala tak dlouho, až jsem nakonec objednala barrym 😀

lendy1
24. říj 2008

arvetka, někde to tu už bylo...na ty nyx (nebo i barry jsou dobré 1 a 2), MB03 a MB04
http://www.nyxcosmetics.com/Main_Pages/Profile_...

Smashbox seženeš i na Jahodě, nedávno jsem tam koukala na tuhle sadu štětců:
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...

makelka
24. říj 2008

Holky jste některá schopná ty štětce objednat??? Třeba kdyby vás chtělo víc, tak bychom udělali hromadnou objednávku 😉

olise69
24. říj 2008

budem objednávať štetce aj NYXy. ale ja som z Sk.Takže velmi nepomôžem.

simour1
24. říj 2008

lendy,peníze jsou na cestě 🙂 díkec

lendy1
24. říj 2008

simi, díky, jsi rychlík 😵 tak za 14dní to snad dojde 😉