Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy: dobrýýýýýýýýýýýýýýý 😝

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy: ale ta zimní byla stejně lepší 😕

sisstin
autor
19. lis 2008

lendy: máte nezbytně nutné oranžovo zelené a zeleno oranžové čepky? 😝

zanett
19. lis 2008

jsem tu jen naskok - obcas si procitam novinky, ale tentokrat mi to neda; sis, on ti vycetl, ze se malujes dlouho a ty se malujes jen 15 minut, jo? 😕 😀 Tak to jsi dobra, ja mam ted dovolenou az do konce mesice, tak jsem rano nespechala a celej makeup mi trval 40 minut (!!!), coz mi prijde normalni, davam si holt zalezet, nevim, nevim, jak bych to stihla za 15 min 😝 Je fakt, ze kdyz jdu rano do prace, tak se to snazim nacpat do 30 minut, pac specham, ale nadsena z toho nejsem...(jen pro uplnost; pouzivam jen to nejnutnejsi: podlad + pudr, zdavicka, rtenku, vetsinou ani nepouziju rasenku, natoz stiny, a to hole minimum mi trva skoro ctrictvrte hodiny 😝 ...

sisstin
autor
19. lis 2008

zanett: já nepoužívám základ..tudíž začnu hned očima...našmrdlám Nyxy..to je tak 5minut, řasenka 3minuty, obočí tak minutu...zdravíčko taky..a jdu 😅

zanett
19. lis 2008

hmmm, sis, tak to jsi dobra...no u mne je to hlavne tim, ze musim zakryt nerovnosti pleti (rozsirene pory, kruhy pod ocima atd....uplne jsem zapomnela zminit korektor, ten pouziju jeste pred podkladem) a ten korektor + podklad + pudr musim precizne aplikovat tak, aby nebylo temer poznat, ze mam makeup - to zabere mrte casu, pak uz jen zdravicka (bez kterych uz bych nedala ani ranu, protoze mi krasne vymodeluji oblicej) a rtenku na zaver. Pac mam rada syte odstiny rtenky, tak si oci radeji moc nemaluju (vyjimecne rasenka), abych nevypadala jako klaun, a stejne mam na vickach ekzem, takze s ocni kosmetikou musim opatrne...

sisstin
autor
19. lis 2008

zanett: co vim, tak do školy jsem se matlala též tak 45minut 😅 ted to jako fakt nechápu 😅 dřív jsem taky matlala základ..ale ted si ho nedávám..max. uvažuju na zimu o tom minerálním make-upu..to bude šup šup.. 😕

lucenek
19. lis 2008

teri posláno nad do pátku dojde

simour1
19. lis 2008

Lendy,ty holografy platí.Pokud Tě můžu otravovat,tak bych příště k tomu vzala ještě:
Glitter on the go:
-Cool blue
-Las Vegas
-Fuschia
Chrome:
-Lagoon
Girls round lip gloss:
-Baby pink
Díky moc.Objednávat to budeš teda až v tom prosinci?Docela by mi bodlo,kdybych Ti to mohla cálnout až z příštího rodičáku.Ale pokud na to spěcháš,tak to samozřejmě zaplatím co nejdřív.Akorát mi pak prosím tě hoď cifru kolik to dělá celkem,ju.Díky,pa pa.

lendy1
19. lis 2008

simi, jj, objednám to asi hned po rodičáku, nebo +- nějaký den dřív, podle toho, kolik mi zbyde na účtu mých peněz. Kouknu na všechny ty objednávky až před objednáním, co budou mít a nebudou a písnu...doufám, že ty slevy tam ještě vydrží.

Hlásím, že holografy objednány, je to teda balení po 2ks-na oči a na pusu, nechala jsem to pojistit a i tak to pořád vychází s poštou do ČR na 150,-Kč/ks.

Siss, balíček jsem poslala, ale našla jsem doma už jen kelímky z testrů krémů z parfumerky, tak to máš v tom.

simour1
19. lis 2008

leni,za ty holografy je to fakt super cena.Pokud budeš chtít aspoň je zaplatit už teď,tak klidně,není problém.Však písni.

lucenek
19. lis 2008

leni přidávám se k sim o ty holografy tu nyxáckou big objenávku udělám zítra, ale taky až na porsinec nbudu cálovati ale když ti tom pošlu včil tzak už pak nebudu vymýšlet a špekulovat a navyšovat 😀

lucenek
19. lis 2008

ježiš sna d jsi to pochopila ty moje překlepy 😠

lendy1
20. lis 2008

tak dneska dorazili konečně balíčky s Nyx, tak pak hodím do IP komu.

Ale přišel mi dopis z BarryM, že mají problém s moji kartou a chtějí doložit, že je to můj účet a milion věcí. To je děsný, fakt. Přitom peníze mi strhli, není to první nákup u nich...abych to mohla zaplatit, tak chtěli na netu spoustu info o mě a kartě a teď mi píšou ještě toto-se z nich picnu, fakt 😝

sisstin
autor
20. lis 2008

lendy: tak to by mě v životě nenapadlo 😲

lendy1
20. lis 2008

siss, no mě taky ne, jsem z toho fakt nadšená a nejvíc bude nadšený manžel až bude psát dopisy v ang., on vyloženě roste z těch mých obchodů 😀 Ještě, že není doma, když chodí ty balíky 😅

Ale přišla mi teď jedna moc pěkná paletka pro kamarádku k narozkám-jsou to oční stíny a tvářenky v kazetě. Barvičky jsou krásný, kombinace 2 hnědých a růžových, jsou to sice pudrové stíny, ale hodně třpytivé. Jako za ty prašule fakt krása:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/a...

no a pak třadičně jsem se netrefila v odstínu laku na nehty, tak ho pošlu dál 😖

veruli2
21. lis 2008

Leni,jakej máš ten láček, klido bych koupila 🙂

lendy1
21. lis 2008

veru, já hodím za chvilku fota do 2.alba, tak mrkni, ale na mě je to moc výrazná barvička 😖
Jen to stáhnu z foťáku, tak max. 2 min. a je to tam.

simour1
22. lis 2008

lendy,díky moc za balíček.Ty odstíny laků jsou některé ve skutečnosti malinko sytější než jsem si myslela,ale na nehtech vypadají krásně. 🙂

lendy1
22. lis 2008

simi, mě se moc líbil ten fialový-myslím, že to byl Flash 🙂

lucenek
22. lis 2008

hojec dneska znovu projedu objednávku a vypíšu len...já se k tomu dřív nedokopala, to počasí mě uspává....

simour1
22. lis 2008

leni,tak ten mám právě od rána na nehtech,a přestože mám dnes uklízecí mánii,tak se ani nehne.Jsou to fakt kvalitní laky,jsem nadšená,to se mi ještě nestalo. 🙂 Já asi ještě nějakej šoupnu do příští objednávky 😵 uvidíme.hezkej večer všem 🙂

lendy1
22. lis 2008

lucenek, to je o.k., času dost... 😉

simi, no za 1,5 dolarů je to super...si vezmu příště ten fialkový 🙂

Holografy: jako už 2x jsem psala té prodávající, jestli by mi mohla písnout, až to bude posílat a ona nic, vůbec mi neodepsala. Prodala ještě nějaké ty holografy, hodnocení tam má naposled ze včera a samá pozitivní, tak snad to bude vše o.k. a doufám, že už je to někde na cestě.

lucenek
22. lis 2008

lendy super číhám číhám ty holografy cáknu hned 😉

simour1
23. lis 2008

lendy,připojuji se k lucenek,písni prosím kolik to dělá i s poštovným ty holografy,ať ti je můžu zalepit. 🙂

lendy1
23. lis 2008

holky, ty holografy jsou za 150,-Kč/ks + pošta doporučená 34,-Kč.
Včera jsem ještě koukala na tu prodávající, protože mi vrtá hlavou, že mi neodepsala, když ze začátku komunikovala obratem. No, má 99,5 pozitivů a za sebou asi skoro 2.tis. obchodů, tak snad to nebude žádná podvodnice. Je dobrý, že jsem to platila přez paypal, jelikož kdyby něco, tak mi vrátí peníze oni a z té prodávající to nějak dostanou.

lucenek
23. lis 2008

ta pošta je tak málo??????? 😲

lendy1
23. lis 2008

luci, to nic neváží 😉
za 100g je to 34,-Kč, za 0,5kg 37,-Kč

olise69
23. lis 2008

ktoré laky ste kupovali? Dnes idem objednávať, šiklo by sa pridat aj lak 😉

lendy1
23. lis 2008

olise:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/brands/n...
jsou tam jedny za 1,5dolaru a pak za 3 dolary. Já si objednala Margaritu (z těch za 3dolary) a je to na mě moc výrazná barvička. Mají hodně barev, tak si něco určitě vybereš 😉