Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

yenn
3. pro 2008

stipe to teda brutalne, poprve jsem se fakt lekla 😅 On je super, ale kdyz mam treba suche nebo trosku popraskane rty,tak vubec nemam odvahu ho pouzit.

veruli2
3. pro 2008

a kde sehnat ten lip injection? či jak se to píše?

sisstin
autor
3. pro 2008

veruli: si zajdi rovnou na botox 😅

lendy1
3. pro 2008

veru, třeba tu:
http://www.hqhair.com/code/products.asp?PageID=...
nebo tu:
http://www.lookfantastic.com/beauty/too-faced-n...

možná občas na aukru a určitě na e-bay. U nás tak max. v Sephoře, ale asi tak za jednou tolik 😝

Pak mě pořád láká tato značka:
http://www.aukro.cz/item489982138_lip_fusion_xl...
http://www.aukro.cz/item489981620_lip_fusion_su...

lucenek
3. pro 2008

leni jdu kukat a ty štěetce z everyminerals bych si vzala ten maý i velký 6a 10 doláčů, ale až budeš si objednávat vůůůbec to nespě 😉

lucenek
3. pro 2008

leni ty kabuki jsem myslela

simour1
3. pro 2008

Holky,tak já si dát na ty své rty ještě lip injection,tak je mám jak havajskej bubeník 😀 😀 😀
K těm řasenkám...jsem asi máčka oproti vám,já ještě tolik peněz neinvestovala.Ale zdá se mi celkem v poho zahušťovací od Nyx,fakt krásně drží,zvýrazní a bez problému jde smýt...a ta cena perfektní 🙂 Dcera už s ní pořád otravuje,ať ji koupím ještě jednou pro ni,tak snad po novém roce,teď už je stejně pozdě.A nebo ji nechám tu svou a mamča si koupí jinou,ne? 😀 😝

lendy1
3. pro 2008

kabuki si píšu další na seznam 😀 objednám je po rodičáku.

simi, jj, ta řasenka od NYX mě taky mile překvapila a za ty prašule 🙂

lucenek
3. pro 2008

sim havajský bubeník? já bych byla zimbabwský trumpetista po celodenním hraní 😀 😀 😀

lendy1
3. pro 2008

tak jsem si koupila ty MAC pigmenty jardin aires, za 480,-Kč i s poštou jsem je tam nemohla nechat, když jsou tak krásný 😀

jinak ty minerální oční stíny od everydayminerals nejsou špatný, nejsou to pigmenty, to je jasný, ty minerální nejsou tak barevné, spíš to jsou tlumenější barvičky a vypadají na očích jemněji.

yenn
3. pro 2008

Lendy, jestli budes odsypavat a prodavat, tak se hlasim 😉

lucenek
3. pro 2008

leni tývogo jardin za 480 ale hlásím se k yenn ale to by ti bobku asi nic nezbylo páč by chtěla sis, simour veruli...to bys byla pak beý ničeho

lendy1
3. pro 2008

uvidíme, jaký budou v reálu. Ale je fakt, že to velký balení MAC je úplně v pohodě pro 3 lidi 😎

lucenek
3. pro 2008

já sem z nich nemocná no boží barva naprosto dokonalá a univerzálně ladící

simour1
3. pro 2008

lendy,lucenek ma pravdu 😀 ja chci takyyyy 😀 jardin jsou vazne uuuzasnee 😅

lendy1
3. pro 2008

tak uvidím, až přijdou jak vypadají. Nafotím je a klidně pak můžu vzít ještě jedny a podělíte se 😉
Toto byl nejlevnější z originálů a musela jsem dlouho hledat 😖

lucenek
3. pro 2008

leni kolik je normál cena na netu toho yardin?

simour1
3. pro 2008

leni,to byla samozřejmě legrace...i když... 🙂 ...kdyby náhodou,tak si odsypek vezmu kdykoliv,nespěchá to vůbec.Kdyby se ti podařilo za solidní cenu na ně ještě někde narazit,určitě nás bude víc,co budem mít zájem 😝

lendy1
3. pro 2008

luci, to nevím, ale v Praze jsou za 650,-Kč, jo a teď jsem mrkla na uk stránky MAC a stojí necelých 15liber - 450,-Kč.

lucenek
3. pro 2008

wau 😲 😲 😲

simour1
3. pro 2008

holky,já vám musím písnout můj dnešění zážitek...protože obě s dcerou nosíme blond melír už dlouho-já teda několik let-tak jsme vymyslely změnu-odbarvit komplet celou hlavu.Kámoška kadeřnice mi dnes dala všechny potřebný věcičky a zaručovala super platinu. 🙂 já jsem skončila mírně nazrzlá a místo mojí dcery stála v koupelně po umytí vlasů jasně žlutá záře 😀 😀 😀 Dostala jsem takovej záchvat smíchu,že jsem se málem poch....! 😀 sice se nám podařilo fialoým šamponem lehce upravit ten odstín,ale fakt to má daleko do našeho vysněného blond odstínu 😀

lucenek
3. pro 2008

sim 😀 😀 😀 já tak jednou taky dopadla ale po domácím bervení sem si nenechala vymluvit že mi blond nebude slušet...a taky že jsem vypadlaa jak obarvená kofola 😝 😝 😝

simour1
4. pro 2008

lucenek 😀 tak to věřím. S tím domácím barvením jsem fakt skončila,už do toho nejdu.Chtěla jsem ušetřit čas,ale to radši 3 hoďky u kadeřnice než tohle. 😀

sisstin
autor
4. pro 2008

lendy: IP 😉
holky..co máte za ořezka? 😕

simour1
4. pro 2008

lendy,holografy asi nic ještě,že?To by jsi písla 😵
siss:nezapomněla jsi na mě s tou tužkou? jen se ptám,nijak na to nespěchám 🙂 Ořezko máme koupený normál v parfumérce

lendy1
4. pro 2008

siss, píšu si 😉
ořezávátko mám obyčejné, myslím z Avonu.

Holografy nic, jestli mi to poslala ten samý den, jako mi vrátila na účet peníze za pojištění, tak to tu bude začátkem příštího týdne.

lucenek
4. pro 2008

se na ty holografy těšim 😉
taky ořez obyč

simour1
5. pro 2008

Ahoj holky,hezkého Mikuláše všem 🙂 Doufám,že jste byly hodné a neodnesl vás čert,že jste žádná dneska nic nepsala 😀
Nějaké novinky na trhu kosmetickém? 😀

lucenek
5. pro 2008

ahoj sim jaký byl mikulajda? u nás nic až příští rok....já jelikož byla hodna manžel mi z hospody donesl chipsy a mandle

lendy1
5. pro 2008

já jsem chtěla nějakému čertovi věnovat Davida na víkend a žádného jsem nepotkala 😀 Si dělám samozřejmě srandu 😀

trošku mě štve teď Cherry, asi nějak nestíhají nebo co, ale objednávky, co jsem posílala v po a út ještě nemají vyexpedované. Vždy jim to trvá tak ty 2 dny a teď už jsou dávno za limitem, tak počkám ještě jeden den a písnu jim, co se děje.

Veru, co BarryM? Já už jsem vyzkoušela všechny barvičky a nějak mi ty Barry přirostli k srdci víc jak klasický Nyx.

Jo a včera jsem mrkla do nového Yellow, byla tam nějaká soutež v líčení, či co, bylo tam dost firem od Avonu přez drogérkové značky až po luxusní Dior, Chanel...a 3/4 z nich líčili různými odstíny fialové. Asi letos vede fialová nejen v oblečení, ale i líčení.