Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
22. pro 2008

jako když jsme spolu začli..tak furt nosil značkový teplákový soupravy..a jsme vedle sebe vypadali jak dementi 😅 ale po tý 30.tce se už začal oblíkat dospěle...konečně 😅

veruli2
22. pro 2008

no aspon ze tak 😀 na teplakovky jsem silene alergicka, kdyz v tom vidim chlapa chce se mi ..... 😝

sisstin
autor
22. pro 2008

verul: no sice měl t eplákovku za 5litrů..ale stejně že jo 😅

veruli2
22. pro 2008

to měje jedno jestli za 1litr nebo za 10litru, ale furt je to pro mě odpudívá teplákovka, která je sexy možná jen ve fitku čili pěkně sportovní

sisstin
autor
22. pro 2008

verul: no v tý době jsem ho žrala..tak mi to bylo fuk 😅

veruli2
22. pro 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucenek
22. pro 2008

sis jsem na tom jako v eruli..
na vken d na chajdu a tak teplákovku ok ale jinak bych v tom nevyšla

sisstin
autor
22. pro 2008

lucenek: no naštěstí už to nenosí,páč skoro v jeho,,35letech bych to asi nevydejchala 😅

minda
22. pro 2008

Nazdárek!
holky, někdo tady doporučoval hydrofilní odličovací olej od Saloos, tak jsem ho dnes koupila, vyzkouším až večer.
Já ještě lítám po obchodech a vymýšlím dárky, v neděli jsme byli v Shoppingu v Ostravě, odjížděli jsme v pravý čas, kolem 15 hod. a už byly příjezdové cesty ucpané a řídil to policajt. Ale největší maras mě čeká zítra, jdu na dopravku, prodávám auto, kupce jsem sehnala až teď, tak to musíme zítra vyřídit, protože po Vánocích jedeme na hory. Už teď se mi chce blejt, ten kupec-mladý klučina si tam jde stoupnout už v 6 ráno a já tam dojedu, až budeme na řadě, ale i tak mám z toho osypky. Ale nejvíc se těším, až si tam vkráčím rovnou dovnitř, ti lidi, kteří budou čekat ve frontě mě asi zlynčujou.

simour1
22. pro 2008

minda:tak to budou Vánoce,když budeš mít prašule za auto 😀
Mysli na sebe,kosmetika,hadříky,něco v sex.shopu 😀

lendy1
22. pro 2008

tak já šoupnu fota na MMB, obě barvičky jsou moc pěkný 😵 Jen mi to nešlo kvalitně vyfotit, tak tam jsou 2 fotky s bleskem a bez:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

Ale teda nechápu ty jejich velikosti. Tyhle mini mají být 2,5gramů, ta sklenička je větší než od NYX, v kterých je 5g. Stejně tak jako těch 7,5g ve velkém MAC balení musí být snad jednou tolik.

Teda ale ta akce holografy mě už pěkně s..., manžel mi přeložil vše, co mi ta dotyčná napsala a prý to už poslala, ale jen část, a psala mi e-maily a já neodpovídala, navíc jsem lhářka a ten spor na paypal vyhrotila, že to budou přezkoumávat oni, kdo má pravdu. No, já mám v e-mailu několik zpráv, co jsem ji posílala, takže jim to doložím s komentářem a je to. Ale fakt mě to dneska vytočilo maximálně 😠

sisstin
autor
22. pro 2008

lendy: a nemáš ty emaily ve spamu?Páč ty z Ameriky tam padaj automaticky 😕

lendy1
22. pro 2008

siss, ne, spam kontroluji, kolikrát mi tam chodí i spousta věcí z MMB, ale fakt od ni nepřišla ani jedna zpráva a ona tvrdí to samé, že já jsem ji také nic nenapsala.

sisstin
autor
22. pro 2008

lendy: ale mně taky píšou furt z MMB, že se jim vrací moje emaily..přitom já jsem je dostala 😕

lucenek
22. pro 2008

leni týjo snad z toho nakonec nebudeš mít problémy......

lendy1
22. pro 2008

siss, to jo, to se mi taky stává, ale tady se mi nic od ní nevrátilo, mail mám správně, prostě evidentně je problém někde v IT. Ale jako co já s tím... jediná možnost byla komunikovat přez ten paypal a ta prodávají to ihned vyhrotila, vrátila peníza a napsala dost drsný e-mail a vyjádření k tomu sporu na paypal. Já pořád jednám slušně a píšu bez emocí a pravdivě. Ona je agresivní a pořád jsem z ní ještě nedostala, kdy to teda odeslala, když to tvrdí. Tak možná ať to opravdu rozhodne ten paypal, když s ní není žádná normální řeč.

sisstin
autor
22. pro 2008

lendy: to je blbý.. 😒 já takhle měla s jednou ženskou přes MMB..objednala si u mě deku..pak 14dní nekomunikovala..a pak napsala, že ji nechce...ale stejně jsem ji negat.hodnocení nedala 😖

lucenek
22. pro 2008

leni to bude nějaká pipka, a lže jinak by písla kdy to posílala...koza jedna 😠

veruli2
22. pro 2008

leni: obě barvičky jsou fakt super 🙂 tak se na tu fialovou fakticky těšímmm

veruli2
22. pro 2008

tak emporio je už na cestě domů a snad se to tu zítra objeví 😀 nemůžu se dočkat fakt úžasná vůnička

lucenek
22. pro 2008

veru sem se tebou nechala inspirovat a ve fannu jsem poňuchala coco madmoseille ted tu mám ten papírek a fetuju...myslím e leden to jsitíííííí

veruli2
22. pro 2008

lucenek je na tu coco jsem zapomněla... ale víš co doporučuju parfemy elnino.cz internetový obchod, mám od nich parfémy a žádný fake to nejsou a jsou hlavně levný.. 30 emporia jsem tam sehnala za 950 nebo tak nějak.. ppl i poštu českou mají zadarmo..takže jsem dala ppl dneska a zítra to mám doma

sisstin
autor
22. pro 2008

já se od těhu vůbec nevonim 😕

lucenek
22. pro 2008

ju kuknu na to zatím na jahodě je edp za 1780 nebo tak nějak...ta samá gramáž je v obchodech za 2400Kč

veruli2
22. pro 2008

ted je vsechno beznadějne vyprodaný

mimochodem přestanou vyrábět lanvin oxygene a ten ecklat nebo tak nějak se to od nich jmenuje

sis.: smrdí ti to?

sisstin
autor
22. pro 2008

verul: no nesmrdí úplně..ale je mi to nepříjemný 😕

veruli2
22. pro 2008

tak treba se ti to časem zlepší a zase ti to bude příjemný 😀

lendy1
22. pro 2008

teda holky, tak teď jsem se nalogovala do paypalu a normálně mi vyskočil tlak tak vysoko, že si musím dát jít panáka. Koukali jsme do toho s manželem a nejspíš je to teda celé vyřešené, ale:

ten spor jsem začala já, napsala jsem, že jsem do dneška neobdržela ani zboží ani odpověď, kdy bylo zasláno.
Ta prodávající tam ihned během 5minut napsala několik zpráv s tím, že mi zboží posílala a jakmile mi došlo, tak jsem ji prý psala, že zboží přišlo poškozené a že chci vrátit peníze. Na to mi prý ona napsala, že ji mám to zboží zaslat zpět a ona to prozkoumá. A pak jsem se už neozvala a chtěla po ni jen peníze zpět a teď to ještě vyhrocuji přez pyapyl. ALE já nikdy zboží nedostala ani jsem s ní nikdy po zaplacení nekomunikovala. No, je to z její strany jedna velká lež a celý mi to přijde jako podvod. Celý případ uzavřel ještě včera večer paypal a spor zavřel. Pak mi přišel e-mail z paypalu o vrácení peněz a že dospěli svým vyšetřováním, že na to mám nárok.
Tak tohle jsem teda ještě opravdu nezažila, aby mě takto někdo obviňoval a veřejně lhal. Fakt nechápu, proč to celé dělala a takhle lže.
Celá ta její komunikace mě a přez paypal je zmatená, nedává smysl, něco jiného píše mě a něco na ten paypal.

veruli2
22. pro 2008

leni: panebože šílenost! Nechápu opravdu některý lidi, proč to dělají a k čemu jim to je... dej si dva panáky

mám něco podobnýho na aukru.. u jedný prodejkyne jsem objednala troje ozdoby na nehty... prachy jsem poslala a přes měsíc nic,na maily neodpovídala, až když jsem řekla že to dám přes aukro takže to posílá. týden a nic tak jsem ji napsala, že furt nic nemám. a ona tak ze mi vrátí peníze nebo si mám vybrat něco jinýho.. tak jsem ji napsala, že mě nejde o nějakých blbých padesát korun a at mi aspon posle jedny ty vydrazeny ozdoby... a zase ticho pro pěšine.. takže fakt nevím jak dál... asi ji jeste napísu a pak negativ

lucenek
22. pro 2008

leni ty vole to je pi.da 😠 😠 😠
no comment
a proč nebrali v podtaz tvoje maily????????