Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
2. led 2009

tak na poště bylo překvapení 😀 balíček z Cherry, ale co jsem objednávala těsně před Vánoci, takže ty 2 ze začátku prosince jsou někde ve hvězdách 😖 Počkám ještě jak mi psali z Cherry a pak to s nimi budu řešit 😔
Ach jo, zase potíže...

simi, písni mi, co chceš z Lush a BarryM, třeba s tím něco udělám 😉

luci, počkám ještě do pondělí, jestli něco nepříjde (třeba Lush nebo ten MAC violet) a kdyžtak bych ti poslala ty kabuki.

simour1
2. led 2009

Leni,opět změna 😀 😀 😀 .teď jsem důůůkladně prohlídla ty odsypky MAC,mám vybraných 7 odstínůů,který NUTNĚ musím mít 😀 😝 😵

lendy1
2. led 2009

simi 😀

ale ten UK Lush je fakt o dost levnější než na českém 😉

simour1
2. led 2009

luci,to věřím 😀 já bych to bez problémů taky tak zvládla,ale musela jsem se hodně brzdit 😒 🙂
leni,ještě jednu IP Ti musím písnout 🙂

mihapiha
2. led 2009

jééé, mně dneska dorazil balíčei z Cherry, paráda....

lucenek
2. led 2009

leni když přijde tak pošli jinak nemusíš zvlášt extra to pak přibal 😉

lendy1
2. led 2009

já mám teď oblíbenou kombinaci na oči: FaceFront Bold Gold (to je taková žluto-zlatá) a k tomu klasickou hnědou (jako mléčná čokoláda) od Stily a paráda, vypadá to moc pěkně, decentně 🙂

simi, ti ten Lush trošku zkrouhnu 😀
třeba Yummi, Yummi je děsnej smrad, to nemá s jahodama nic společného. Jsem ten sprcháč věnovala tchyni k Vánocům 😀

lucenek
2. led 2009

já nevim co na zítra na ty oči..zkusim ty ultimate pearl stíny zelené 😉

simour1
2. led 2009

Leni: O.K.Tak to jsem ráda,že máš ty výrobky vyzkoušený a můžeš poradit 🙂
Holky,kde se nám ztratila sisstin? 🙂 Že ona to táhne od Štědrýho dne ve vínovém opojení 😀

lucenek
2. led 2009

lendy a tchýně spokojená??? 😀

simour1
2. led 2009

ty tchýně !!! 😀 😠

minda
2. led 2009

Hezký večer!
Lendy, peníze za objednávku Nyx jsem právě poslala, takže předpokládám v út-st by měly být u Tebe.
A do IP posílám objednávku na Lush.
Děkuji !

lendy1
2. led 2009

holky, já na to mrknu a písnu všem do IP, teď musím udělat něco jiného a pak se na to vrhnu.

No, vůbec bych se nedivila tomu, kdyby tchyně v tom Lush sprcháči koupala toho svého čoklíka. Jako den po Vánocích nám posílala forky psa ve slunečních brýlých a ještě mu nasadila klobouček, tak bude vyfešákovaný na léto 😀

a teď jsem se zase nas..., koukla jsem na nový ceník ČP a ty idioti ne že jen zvýšili poplatek za balíčky, ale i změnili rozměry, takže to, co jsem doteď v pohodě posílala jako doporučený dopis za 34-37,-Kč budu teď posílat za minimálně 43,-Kč jako balík a balíčkáři se z toho asi podělají, když budou vozit autem milion mrňavých balíčků 😝

yenn
2. led 2009

posta me taky nasrala, uz tak ty ceny byly dost vysoko 😒

lucenek
2. led 2009

leni doporuč tchýni eshop www.doggystyle.cz tam je milion stylových oblečků a ty ceny...maras 😀
já tam nany koupila růžovou kombi s kapuckou 😀 ale už je prodaná 😀

lendy1
2. led 2009

lucenek, to by ji švihlo z těch cen, ona mu raději spíchne něco doma 😀

Jsem si otevřela Lambrusco a jdu na ty IP s Lush 🙂

lucenek
2. led 2009

ahá sem myslela že by i koupila když má trendy sluneční brýle a tak 😀

simour1
2. led 2009

lendy 😀 😀 😀 Tvoje tchýně jasně vede!!! 😀

lappi
2. led 2009

s Barry M zkuste vydrzet 😉 treba budete prekvapene 😀

simour1
2. led 2009

lappi 😵 😝 😅

lucenek
3. led 2009

lappi jak dlouho a budete posílat i na dobírku????

veruli2
3. led 2009

tak vidím,že se tu všechny těšíme na barry 🙂

lendy1
3. led 2009

veru, jsi tu ještě?
Ty Guess trička odpovídají našim velikostem nebo si mám vzít raději větší? Já jsem to doma poměřovala a nejsem z toho moudrá ani omylem 😝 A nevím, jestli jsou jako Roxy (taková tenká bavlna) nebo jestli ty Guess jsou trošku elastický.

veruli2
3. led 2009

jo heled kupuju si velikost L a úplně v pohodě. Se to natáhne, je to tenší bavlna, ale zase jak která počkej zkusim ti sem hodit nějaký odkaz.

veruli2
3. led 2009
veruli2
3. led 2009

a jestli si kupujes velikost M tak to ti v pohodě bude, stejně tak i u dalších velikosti

třeba např. Roxy mám jedno je to silnější bavlna a je to XL a je mi velký v rameně a i teď celkově, druhý mám L a je to tenší bavlna a je mi akorát

lendy1
3. led 2009

veru díky, tak já si vezmu toto v L, budu přihazovat na poslední chvíli, tak uvidíme, jak to dopadne...
http://www.aukro.cz/item516591636_novinka_cerve...

veruli2
3. led 2009

leni jasný hele napisu ti neco di IP

veruli2
3. led 2009

nebude ti L velký???