Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
6. led 2009

no jo byl ve spamu 😅

veruli2
6. led 2009

ten dojde hned 🙂

veruli2
6. led 2009

no vidíš

lendy1
6. led 2009

luci, tak kde jsi 😕

simour1
6. led 2009

veru,ty jsi se ptala,za kolik?Myslíš jako tu trvču za kolik jsem dělala?Za 250,-
luci,jj,už jsem to omrkla,že je černý.
jdu mrknout na ten profil,co že to je.

simour1
6. led 2009

Verumteda Tebe jsem si představovala úplně jinou,na té fotce vystřižené to klame jako hrom,jsi kočka.
Leni,ty vypadáš jak Monika z přátel normálně 🙂

veruli2
6. led 2009

ja si rikala koho mi lenča připomíná 🙂

to si delas sim srandu, tak ´malo??? bééé ci taky

jo ale skutecnost je taky jiná 🙂 toto je divná fotka,ale možná nějaký dohodím časme

tak šup děvčata kde jste?

lendy1
6. led 2009

to nejsem já, to je předělaná fotka v Taazu-si tam můžete vyzkoušet všechny možný účesy a barvy vlasů, komplet líčení - no super zábava, ale tohle se mi povedlo a je mi to nejvíc podobný 😀 Nemám v PC žádnou normální fotku 😔

veruli2
6. led 2009

a jo leni ale super vypadas tam dost dobře 🙂

lendy1
6. led 2009

musím tam přijít na to, jak se tam hledá a komunikuje a tak. A proč mi každá zpráva chodí i na mail?
A jak to udělám, aby něco viděli klidně všichni a něco jen přátelé? A ty zprávy jdou taky jen přátelům nebo to vidí každý?

veruli2
6. led 2009

nahoře vpravo je nastaveni tam si to vsechno předelas dala jsem jen pridanipratel do mailu a jinak jsem vse dala ne

lucenek
6. led 2009

já to jen aktivovala takže jdu na to

lendy1
6. led 2009

by mě zajímalo, který blázen si koupí toto: půl litru krému za 40litrů 😝 :
http://cz.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...

včera jsem o tomto zázračném krému četla v časopise a žy bych si ho musela za každou cenu pořídit, to teda ani náhodou. Prý se nenanáší jako klasické krémy, ale musí se rozetřít v dlaních (tím se uvolní některé látky obsažené v krému) a pak nanést na pleť. Asi reklamní trik nebo co, aby čověk toho drahýho krému spotřeboval ještě víc, když mu toho zůstane víc na rukách než na pleti 😝

lucenek
6. led 2009

jak vás najdu????

lendy1
6. led 2009

jo luci, to nevím...klikni na odkaz od veru-nahoře a pak najdeš mě a já jsem tam našla ještě simču 😀

lucenek
6. led 2009

tak mám tam jen tebe ostatní zítra padaj mii oči
pá holky a brou 😉

lendy1
7. led 2009

holky díky za poslání peněz od:

swead
minda
lucenek
simour

všechny balíčky s NYX jsou objednaný, tak doufám, že začnou příští týden chodit.

simour1
7. led 2009

ahojte,
já už večer taky padala únavou,tak doplním vše dnes.Doufám,že najdu aspoň 1 trochu normální fotku.
Leni,není zač s penězma,jsem myslela,že Ti přijdou dřív.Ale hlavně že přišly. 🙂

lendy1
7. led 2009

simi, jo, peníze přišli myslím už v pondělí 😉

A teď dorazili ty gelové linky MAC a nevěřila jsem svým očím, když mi dávala pošťačka 2 balíky z Cherry objednáne minulý týden 😲 Písnu těm, co jim to přišlo do IP, až to vybalím.

lendy1
7. led 2009

luci, se picnu, přišel ti NYX a já už ti ráno poslala balíček.

simi, přišlo ti vše i ten štětetček na ty linky a je to přesně ten pravý na ně, takže ti to pošlu dohromady: linky MAC a NYX

a ostatním písnu IP

simour1
7. led 2009

Leni,super,díky.A ty linky,myslíš,přijdou kdy?Jen se ptám,nespěchá to....i když asi umřu,jestli to nebudu mít brzo doma 😀 😝 😵 😀 Ne,srandičky. 😵

simour1
7. led 2009

Jsem totálně vymaštěná...právě si znovu čtu,co jsi psala,že už máš i linky,tak to je supeeeer. 🙂

lendy1
7. led 2009

ty linky vypadají fakt dobře 😵

veru a co balíček? Dneska by měl dorazit, jsem koukala na sledování a psalo to, že je dnes doručován 😉

lucenek
7. led 2009

jé leni neva tak to přihod pak k lush co ti dojde koncem týdne 😉
valim na poštu střelila jsem ruční mixér a emitex podložku do kočáru 😀

jakoubka
7. led 2009

Leni-penízky za chromy jsem ti posíla až včera,nevadí?Dřív jsem se do města nedostala 😒

lendy1
7. led 2009

jakoubka, neva, oni se stejně na Cherry zase nějak zasekli a další balíčky mi vyexpedovali až včera 😖

luci, no nevim, nevim, s tím Lush, četla jsi, co jsem psala včera, co mi zase napsali 😠 ? Pro jistotu asi zítra cinknu na český DHL, jestli by mi řekli podle jména, zda mi jde přez ně balíček.

veruli2
7. led 2009

Ahoj Leni, babička hlásila že to dneska dorazilo. Děkuju moc 😀

lucenek
7. led 2009

nečetla du to přečíst 😲

lucenek
7. led 2009

hm leni to je divné....s tím balíkem no uvidíme co se vyvrbí třeba dojde