Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
9. led 2009

veru a jaký máš? černý?

simi, to jsem ráda, že jsi spokojená. Ty linky jsou fakt skvělý a kam se hrabe tužka a spol. 😀
na e-bay mají od nějaké značky GO i jiné barvy: stříbrnou, zlatou, zelenou...a cca za 2libry + pošta.

ta fialová od BB je krásná, ale ta cena 😝

já už dneska asi podvacátý koukám na tuto sadu, je jedna jediná poslední, na e-bay nikde jinde není a pořád nevím jestli jo nebo ne... 😒
http://cgi.ebay.co.uk/MUGU-3-Gel-Eyeliner-Gel-s...

veruli2
9. led 2009

Leni vem si ji! Pak budeš litovat.

JJ mám tu fluidline černou.

lendy1
9. led 2009

tak už tam ta sada není 😀
Veru, já mám ráda, když se někdo rozhodne za mě-jsem typická Váha 😀

simour1
9. led 2009

Jé,Veru,ty máš taky ty linky?Jsou super,že?Teď jsem s nima poprvé nalíčená a paráda.
Leni,tak to mě mrzí,že Ti ty linky někdo vyfoukl.Ale já Ti věřím,ty zase něco vyšmíruješ 😀 😀 😀 Kdyby jsi natrefila na balení po několika kusech hnědé,tm. zelené (možná i ta fialová by nebyla špatná pro mě),tak klíďo Ti to cálnu rovnou s Lush. 🙂

simour1
9. led 2009

Jinak chromy Geisha jsou fakt krásný,siss měla pravdu...tímto ji zdravím 🙂 Akorát si je nesmím dát do vnitř. koutku-pak vypadám jak ubrečená,ale jinak mooc hezký. 🙂

lendy1
9. led 2009

simi, ta sada linek už není, protože jsem neodolala a koupila ji 😀 Akorát nevyužiji tu hnědou, tu už mám.

veruli2
9. led 2009

JJ sim jsou bezvadný ty linky. Krásně nalíčená pak jsi 🙂

Leni bezva

simour1
9. led 2009

Teda Leňulo,ty umíš napínat 🙂 Hnědou beru,pokud ji máš volnou 😝

flumina
9. led 2009

Leni, zrovna jsem Ti chtěla psát IPko jestli prašule dorazily, ale koukla jsem a stránku zpět píšeš že jo, tak to je fajn! Akorát teď nevím ten Lush, asi jsem to datum objednávky přošvihla, že? ☹ 😉

veruli2
9. led 2009

Leni?

lendy1
9. led 2009

flumina, ještě budu objednávat, ale už to bude bez dárků, jestli to neva 😉

veru, copak? Budu tu zase chvilku vysedávat po večeři-dneska máme sushi-mňam, to se zase nacpu 😵

flumina
9. led 2009

Len, to vůbec neva, tak já jdu prošmejdit ty jejich stránky co by se mi tak ještě hodilo, akorát mi pak dej vědět nějaké datum do kdy to chceš, díky 😉

lucenek
9. led 2009

Holky ty kabuki nemaj chybu naprosto..staré jsem podarovala neteři...učí se za kosmetičku.... 😀

lendy1
9. led 2009

a já ten kabuki nemám ☹

flumina, písni mi to do IP, datum nevím, asi konec příštího týdne. Jak přijde rodiček...

lendy1
9. led 2009

rodičák 😀

lucenek
9. led 2009

leni je to fakt jiná dimenze...opravdu jen se musím poptat žanett na údržbu...ty klasiky umělé jsem prala v šamponu..ty kabuki nevim

lendy1
9. led 2009

luci, to bude stejný...

jako je jemnější a hodně hustý jo?

lucenek
9. led 2009

jo škoda že sis tím mým kabuki nepřejela aspon po tváři...jemný extra a hustý fakt jemný vlas těsně u sebe, mín pudr...lépe nanáší jak tuhý tak sypky pudr, celkové to líčení vypadá přirozeněji

lendy1
9. led 2009

tak jo, jsi mě přesvědčila, objednám si ho i pro sebe 😀

lucenek
9. led 2009

ježiš píšu jako tatar 😀 , méně pudru......
já nelituju....opravdu jsem z kabuki nadšená 😵
prej se zvedá nějak rodičák, nebo mateřská???

lendy1
9. led 2009

mateřská, ale jen pokud jsi brala cca 25tis a víc 😝

lucenek
9. led 2009

jo tak to jo...sem myslela že mě překvapí rodičákem já mateřinu měla hooodně slušnou, ale už mi to skončilo, ještě mi ted proplácí dovču a padám tak o 8 tis dolů 😖

veruli2
9. led 2009

leni, dá se sehnat na ebay nejaka slusná taška?

lendy1
9. led 2009

luci, ale mě přijde, že čím míň peněz mám, tím víc utrácím 😅
Když jsem chodila do práce, tak jsem tolik neutrácela jako teď 😝

lendy1
9. led 2009

veru, až se začnu hrabat na e-bay v hadrech a kabelách, tak to bude konec 😀

Určite dá, záleží, co sháníš. Tam seženeš vše i originál LV

lucenek
9. led 2009

leni..mno já vydělala d¨fakt dost ale šlo to do reko bytu, zvládli jsem bez půlčky či hypotéky....člověk jak si zvykne na ten standart..tak pak je to horší..ale co...no....nějak bylo nějak bude 😉

veruli2
9. led 2009

me by stačil origoš guess 😀 😀 😀

lucenek
9. led 2009

veru vůbec nejsi náročná ale guess je taky můj styl neo i sisley 😉

lendy1
9. led 2009

veru, no je jasný, že když budu mít 2 trička + doplňky, že potřebuji taky Guess kabelku 😀
Je tam toho strašně moc, desítky stránek...
Máš nějakou představu? Barvu, velikost, hodně zdobená, málo...

veruli2
9. led 2009

jo leni mati by chtela z ebay laček tady ten OPI Nail Polish OPI DONT TOY WITH ME

jen nemůžu zkopírovat stránku... něco tak do 200 i s dopravou.. jen se v ebay jeste moc nevyznam