Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
25. srp 2008
veruli2
25. srp 2008

sisstin: dej pak vědět jak jsi dopadla, jelikož u mě fakt katastrofa ☹

sisstin
autor
25. srp 2008

veruli: no, jelikož tam píšou, že je to na všechny části těla..tak na očích to asi moc držet nebude 😕 a nebo pod obočí fakt dát hodně vazelíny, aby to drželo 😕

veruli2
25. srp 2008

Mě zklamala ta barva. Pěkná červená se třpytkama a je to nevýrazný jen se všude válí třpytky 😀 anebo jsem neschopna 😀

sisstin
autor
25. srp 2008

no jsem na to zvědavá teda 😕 ale kam to budu nosit, už takhle s těma Nyxáčema přes den dost svítim 😅

veruli2
25. srp 2008

Nejspíš na nějaký akce. Fakt se mi to nelíbí a nejspíš to prodám. Ale Nyx jsou fakt super dneska jsem dávala světle růžovou s fialovou a vypadalo to dost dobře. Trošku jsem změnila styl nalíčení a hned si toho v práci všimli 🙂

sisstin
autor
25. srp 2008

veruli: když já už na žádný akce nechodim 😢 😢 😢 😢 😢

veruli2
25. srp 2008

sisstin tak to je blbý, taky už skoro nikam nechodím 🙂 takže jsme na tom obě stejně.

veruli2
25. srp 2008

sisstin: máš i nějaký pigmenty mac?

sisstin
autor
25. srp 2008

mně se nejvíc líbí ta růžová s černou..nebo růžová s rust odstínem 😀

veruli2
25. srp 2008

jsem zatížená na tyrkysovou, ale u nyx tyrkysová je normální tmavě modrá, tak budu muset koupit nějaký světlejší odstín.

sisstin
autor
25. srp 2008

já v těch modrejch odstínech vypadám jak šlapka 🤐 😅 😅 😅 😅

veruli2
25. srp 2008

fakt? tak kdoví jak v tom vypadam 🙂 líbí se mi odstín purple,ale je dost světlý ten bych snesla trošku tmavší 🙂 jsem náročná,že?

sisstin
autor
25. srp 2008

no mně celkově všechny ty růžový přijdou dost světlý 😕

veruli2
25. srp 2008

tady ta holčina je úžasná, až na některý kreace, který jsou přehnaný 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=umXxYYcjiwc
lendy1
25. srp 2008

siss, mě co přišla teď růžová z Gosh, tak je to přesně ten odstín, co jsem chtěla-pěkná jemná a zároveň výrazná růžová 😵

veruli2
26. srp 2008

Nevím jestli je to hodně nebo málo dát 200,- za zlatý linky od Nyxu?

lendy1
26. srp 2008

veruli, to bych nedala. Dermacol má moc pěkné linky se třpytkama - mám doma hnědé a vypadá to pěkně-není to nijak s těmi třpytkami přehnané a stojí to určitě míň než 200,-Kč 🙂
a taky jsem viděla zlaté, stříbrné od Avonu asi za 70,-Kč, měla jsem možnost je vyzkoušet a ty zlaté jsou moc pěkné, ale na běžné nošení asi nee a jelikož nikam nechodím jen sedím doma, tak nic, no...

veruli2
26. srp 2008

Lendy, díky moc 🙂 budu muset vyrazit do města, ale nějak nevím, v který drogerce Dermacol sehnat. Hnědou barvu mám ráda i díky mým hnědozeleným očím 🙂 Měl Dermacol i do zelena ty linky? A jsou tekutý?

lendy1
26. srp 2008

veru, jsou to tekuté, ale s takovým tím pevnějším štětečkem, jsou to ty první:
http://www.dermacol.cz/dc/katalog/html_cz/oci_l...
u nás mají Dermacol ve Schlekru (nebo jak se to jmenuje 😝 )
jo a s Barry M to vypadá darebně, mi to nechtějí poslat za ty bezva ceny do ČR. Maximálně je objednát přímo z jejich stránek za 4,5libry a to je docela dost+ když se k tomu přidá i poštovné 😖 Zkusím ještě někde popátrat...

sisstin
autor
26. srp 2008

já vůbec s tekutejma linkama neumim, mám to křivý..a stejně mám na to malý víčka 😔

veruli2
26. srp 2008

lendy: ty jsou nádherný 🙂 ty stříbrné nebo jaké to jsou ty musí být úžasné. Tady v Brně jsem Dermacol skoro nikde nepotkala ani Gosh. Dermacol občas mají v DM a to jenom třeba make-up nebo pudr. Toď vše.
Ach jo ☹ škoda Barry M mají tak úžasné barvičky.

sisstin: dneska jsem si za 50 na zkoušku pořídila v DM jejich linky značku S-he v hnědé barvě. Vypadá to dobře, ale také s tím neumím zacházet... takže dneska bude pokoušecí večer 🙂)

sisstin
autor
26. srp 2008

já měla kdysi nějaký od Avonu..a fakt jsem vypadala příšerně 😅 😅 😅 😅 jinak se značkou s-he mám teda blbý zkušenosti 😕 ale na linky to asi stačí 😉

veruli2
26. srp 2008

Jak to? Občas si od nich koupím nějaký barevný lak na nehty a zatím teda dobrý. Jinak jsem ulítla na Bourjois. To miluju, no ale teďka s těma pigmentama...jak jsem je objevila toužím po nich 🙂

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: no tak laky asi taky ujdou..to nevim, nosím geláče..ale teda oční stíny jsou děsný 🤐 ty má kámoška..ty Borjois..teda takovou zlatou..sice se třpytí..ale teda vůbec není vidět..ale to asi záleží na odstínu a jak jsi zvyklá se líčit..já docela výrazně 😕

sisstin
autor
26. srp 2008

holky..já budu mít asi dneska už ty glitry..tak jsem fakt zvědavá...jdu cvičit..tak až přijdu domů, než se odlíčim..tak to zkusim 😝

veruli2
26. srp 2008

sisstin: taky se líčím výrazněji,ale jestli jsi koukala na to videjko co je tady ode mne odkaz, tak ta holka fakt super,ale někdy fakt přehnaný. Gelový nehty jsem měla, ale už nemám 🙂 teď o ně pečuju p-shine a nějaký láček pěkný a jsem spokojená. Byla jsem moc líná chodit to doplňovat a sedět tam hodinku a půl a teď jdu místo toho radši cvičit 🙂 a nebo jsem zalezlá celý den v práci a makám a mákam a mákam. Dneska jsem si dala oddechový den ( asi i proto, ze tu z těch nejvyšších nikdo nejni ) 🙂

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: no když jsem makala, tak jsem chodila na nehty jen za 6-8tejndů..páč fakt nebyl čas..ale ted jak je, tak chodim každý tři..páč i po tom porodu se mi nějak zbláznily hormony..a nehty..moje vlastní pod gelem se drolí občas 🤐 jinak bez nich nemůžu žít..to radši oželim NYxy 😅

veruli2
26. srp 2008

sisstin: teda ty jsi dobrá 🙂 no taky jsem chodila po 6 týdnech a to už vypadalo příšerně, jelikož mě to docela roste. Ale zase se mě to líbilo, že s tim už nebyla žádná práce, to je obrovský plus gelovek 🙂 Teď si jdu ještě objednat nějaký Nyxy za 60,- Kč 🙂

veruli2
26. srp 2008

Nevím jaký odstíny ☹