Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

makelka
20. led 2009

Siss pěkný 😵 😵 😵 Já bych možná šla s tou růžovou od toho vnějšího koutku víc nahoru k obočí, ne tak do strany 😉 Ale jinak super 🙂

sisstin
autor
20. led 2009

makel: já jsem to šmrdlala tim smokie..tak to moc nejde korigovat 😅

makelka
20. led 2009

smokie je ten na kouřový stíny? 😕

sisstin
autor
20. led 2009

makel:jj 😉 tu růžovo jsem pak rozpatlala, aby tam nebyla tak vidět ta hranice... 😉

makelka
20. led 2009

Já si tam dneska zkoušela dát lepící pásku, aby to mělo tvar 😀 😀 😀 😀 Jak to ukazovala ta holka na youtube 😀 A pak jsem to teprv rozšmrdlala, nemám ten smokie štětec, ale trochu se mi to taky podařilo 😉

veruli2
20. led 2009

mak: večer to musím zkouknout 🙂 ted nějak nestíhám

sisstin
autor
20. led 2009

makel: máš to pěkný, moc..akorát vůbec není vidět, jak se to třpytí.. 😖

makelka
20. led 2009

No já to právě neumím vyfotit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 už jsem to dneska zkoušela na milion způsobů a prostě to nejde 😠 jak to dlěáš?

sisstin
autor
20. led 2009

makel: no já to ted fotim mobilem s bleskem, a jde mi to teda stokrát líp než fotákem 😕

makelka
20. led 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
Na téhle to jde vidět aspoň trošku 😉

yenn
20. led 2009

Mak, diky za pochvalu 😵 Mas to moc krasne, muzes si dovolit uplne jine barvy nez ja. Ty si malujes nejrdiv rasy a pak stiny?

Sis, Ty mas odvahu 😅

yenn
20. led 2009

jo Siss, uz dlouho Ti chci rict a vzdycky na to zapomenu 😅 Strasne se mi libi tvuj tvar oboci, bozi! Ja mam oboci uplne o nicem, ani mi toho tam moc neroste, tak to nemam jak vytvarovat...chtela bych taky takovy oblouk nahoru a pak dolu, ale neni z ceho 😅

makelka
20. led 2009

Yenn ne, jen to líčení většinou zkouším až během dne a to už si řasy neodličuju 😅

veruli2
20. led 2009

Leni: máš doma ještě ten MAC Violet?? Je to super fialková a mamča by ji taky chtěla 🙂

veruli2
20. led 2009

Jinak děkuji moc za balík 🙂 jen nevím na co je ta velká růžová smrdící koule 😵

sisstin
autor
20. led 2009

yenn: no díky, jsem ráda, že mi nakonec nějak narostlo, páč v pubertě jsem měla u kořene asi tři chloupky a zbytek vyrvanej..a domalovanej okouzlující černou čárkou 😅 😅 😅 😅 ale všechno mi dorostlo..díky bohu...takže to, co jde nahoru vůbec netrhám, to mám tak přirozeně...a pak, co kleslá..to trošku koriguju...ale uplně jedno jak druhý není..na fotkách to vidim, že to není stopro stejný 😕

lendy1
20. led 2009

veru, jaká smrdící koule 😀 ? Je to takový hodně růžový a jako s konfetama? Asi jo...tak to je balistik do vany 😉

Tu violet mám jen už jen v tom mini MAC, chtěla jse zkusit odsypat, kolik toho bude a když tak hodit na Aukro, jenže nemám už kelímky. Tak až přijdou, tak to zkusím, kolik toho bude a když tak to nechám tobě, jo?

veruli2
20. led 2009

jo to je ono s kofetama... smrdí to tedy děsně 🙂 i máti říkala, že je to děs, hehe ale jestli potom budu krásnější budiž 🙂 to se dává do vany? či co s tím?

no tak uvidis, jak ti to vyjde.. jinak ji asi budu muset podarovat tu svoji 🙄 bééé 😝

yenn
20. led 2009

Lendy, tak magnaminty naprosto bozi 😵 😵 😵 Az budu objednavat priste, urcite vezmu jednu i pro mamku.
A hodne nadsena jsem z buffy, presne neco takoveho jsem potrebovala, ja jsem porad vysusena a lina se necim mazat, tohle je presne pro me...uz jsem si vyhlidla dalsi kondiconer, tentokrat bez peelingu 😵 Ashimmy jsem si dala na ruky a ted k nim porad cucham 😀 Nejdriv mi to moc nevonelo, ale po par hodinach super

yenn
20. led 2009

Ceru, normalne si to hodis do vany, ono to tak srandovne vysumi a mas vonavou vodu.....ve tvem pripade smradlavou teda 😀 Ale ja si spis myslim ze prehanis 😀

yenn
20. led 2009

Ne Ceru ale Veru 😅

Jo Leni, santu se mi nepodaroli moc naporcovat, je dost tuhy chlapec 😀 Takze jsem mu urezala jen hlavicku a priste si tam hodim cely zbytek, to bude neco 😵

veruli2
20. led 2009

yenn: 😀 😀 😀 ty ale ono to fakt divně smrdí/voní fakt nevím k čemu to přirovnat...... nechci nikoho urazit ( tu vůni přikládám ke svému stavu ....který ted mám ) ale voní mě to jak prášek na praní 😅

yenn
20. led 2009

Veru, jiny stav? 😕

veruli2
20. led 2009

no jen takový týdenní 🙂 naštěstí ne devítiměsíční 😀

lucenek
20. led 2009

yenn provokaterko 😀

veruli2
20. led 2009

Leni co vlastně ty umělý řásky???

lendy1
20. led 2009

veru, řasy ještě nedošli 😖

yenn, tak to jsem ráda, že jsi spokojená 🙂

veruli2
20. led 2009

jinak american cream voní úžasně se těším až to dám na vlasy no a mask of magnamity to teda taky trocha smrdí 😅

veruli2
20. led 2009

to je škoda že to nedošlo

lendy1
20. led 2009

veru, ty máš teda nos 😀 Musíš si říct, že ta maska voní po mátě 😵