Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
26. lis 2008

Jsem debil, fakt, tak to asi neobjednám protože nejsem schopná si zařídit větší limit na kartě a jelikož jsem si vybrala peníze v hotovosti kartou, tak mi to už asi nepůjde s tou kartou do konce týdne obchodovat...ach jo...

simour1
26. lis 2008

Leni,ty jsi snad celá ze zlata,ne? 🙂 Budu se snažit zaplatit Ti to co nejdřív. a díky za ochotu s počkáním peněz 🙂

simour1
26. lis 2008

Aha,tak se nedá nic dělat.Třeba tam i v tom prosinci nějaká sleva bude,možná teď chtějí jen nalákat co nejvíc zákazníků.Já nevím,nechodím na ty stránky dlouho.

maja26
26. lis 2008

Díky simour já si to vždycky protáhnu až na spánky 🙂 o té bradě vím,ale to stěma spá kama a ten trojuhelník jsem nevěděla,stejně mi to bude muset lucenek ukázet ať to vydím 😀

lendy1
26. lis 2008

tak jsem to zkusila a jednu objednávku to vzalo 🙂 tak uvidíme, co ty další...

maja26
26. lis 2008

teda zkoušela jsem se namalovat těma nyxama,ale tak jak ta holka na youtube to nebudu asi nikdy umět 😕 potřebuju k tomu ty štětce kvalitní bez toho to je asi na prd.

sisstin
autor
26. lis 2008

lendy: super, jsi moc hodna..ja budu mít prašule okolo 12.týho...ale nespěcham na to..tak klidně objednej holkam nejdřív 😉

veruli2
26. lis 2008

Leni,ale pokud vybíráš tak máš limit na výběr, ale převody by měly jít normálka

simour1
26. lis 2008

maja: to zvladnete,holky,levou zadni 🙂

pekkra
26. lis 2008

Leni jsi zlato. Jinak ti můžu tu mojí objednávku zaplatit hned 😉

lucenek
26. lis 2008

holky luxuxs kombinace mám na sobě chrome panic a antique...zkusím vyfotit 😉

lucenek
26. lis 2008

no tak nafotit nejde ☹ ale fakt to zkustě zejména na hnědé nebo hnědozelené oči....

sisstin
autor
26. lis 2008

a co to je za barvy? Ty neznam vůbec 😕

lucenek
26. lis 2008

sis panic taková bílo žluo béžová...no prostě světlá dovnitř koutku a pod obočí a zbytek vystínoaný antique taková jemně olivově zelenkavá.....fakt bomba se na sebe furt čumčím..i hanymu se líbí.....

lendy1
26. lis 2008

veru, to jo, ale myslím, že to banka bere prostě jako transakci kartou, protože na tom Cherry musím zadat údaje o kartě, takže je to taky vlastně transakce kartou ne převod. Ach jo...
Jen ještě vím, že je nějaký limit na platby v obchodě kartou a pak ještě ten samý limit mám na výběr v bankomatu, tak možná by to vlastně šlo...

pekkra, já to tak budu muset nějak propočítat, jak je tam ta sleva...

lucenek
26. lis 2008

leni navrhuju tě na kosmetickýho oskara 😀 😀 😀

veruli2
26. lis 2008

Velká změna do Vídně jedu už tento pátek ... takže kdo co chce napište mi to do IP i s číslem mobilu ať se Vám mohu ozvat z Vídně.

veruli2
26. lis 2008

leni, jedině si změnit ten limit na poště... ale to už tak chodím půl roku to měnit vidím frontu a utíkám radši pryč 🙂

sisstin
autor
26. lis 2008

holky...máte ještě nějaký tipy na kombinace? Mně přijde, že se maluju furt růžově 😕 😅

maja26
26. lis 2008

tak ty lime pigment mě teda udělaly radůstku moc se mi líbí zkusila jsem je tak jsem dala fotku do albíčka no není to dokonalé,ale lepší jak drátem do oka 😀

sisstin
autor
26. lis 2008

maja: jj..to je pěkný 😉

maja26
26. lis 2008

sis díky,zítra vyskouším tu fanta na tu jsem taky zvědavá ty baby pink a pearl jsou dost světlé tak přes den dobrý.Akurát by mě zajímalo jakým štětečkem to nanášýte zdá se mi ten otvor dost uzky když tam toho bude míň 😕

lucenek
26. lis 2008

majo to jsou ty nyx 1 a 2 co má odkaz někde lendy ho házela když jedeš pár stran dozadu

maja26
26. lis 2008

to jsou z oficiláních stránek nyx?

maja26
26. lis 2008

ty první dva?

já vím já sem uplný dement,ale co nadělám 😕

sisstin
autor
26. lis 2008

maja: no já mám origioš nyxy..a sypu to do víčka..u chromů jen nabereš a jdeš 😉 pearl používám jen pod obočí..tak baby pink je super k beanie 😉 fanta je hodně červená..až růžova 😉

maja26
26. lis 2008

mě se ty první dva štětce zdají dost velké tak nevím jestli myslíte ty

sisstin
autor
26. lis 2008

maja: brush number1..a number2...ne ty první dva na stránce 😅

maja26
26. lis 2008

ahá 😀

sisstin
autor
26. lis 2008

maja: s těma štětcema to je fakt znát...já to předtim matlala takovým debilním...a nešlo to..já mám z atim jenom tyhle dva..a ted jsem si objednala ten smokie..na kouřový líčení..a asi budu ještě chtít ten smudge..a takovej ten hranatej zkosenej 😕