Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lappi
28. pro 2008

ahojky
takze po delsi dobe...na eshopu stale pracujeme, ale budu rada, kdyz mi napisete, co byste tam chtely od Barry M najit 😉 a proste se klidne rozepiste 😀

veruli2
28. pro 2008

lappi: nejak se nechytám jaký eshop?

lappi
28. pro 2008

veruli2: no, budeme otvirat eshop s produkty Barry M 🙂 mame predbeznou objednavku, ale jeste jsme se chteli zeptat dam a mladych zen, co tam chteji mit (ze zacatku nebude komplet cely sortiment!)

lendy1
28. pro 2008

veru: český e-shop s BarryM

lappi, no jednoznačně Dazzle Dust, ale já už své oblíbené barvičky od Barry mám 🙂 , líbí se mi i ty jejich kosmetický taštičky

veruli2
28. pro 2008

Tak určitě Duzzle Dust pigmenty, štětce, ty jejich linky na oči, laky na nehty.

veruli2
28. pro 2008

Teda to se tady jako bude mít 😀 mám velikánskou radost

lucenek
28. pro 2008

lappi símtě HLAVNĚ:
pro mě, sisstin, lendy1, veruli, simču tak 50% slevy...natrvalo 😀 😀 😀

tak aspon teda 20% ju? 😀

veruli2
28. pro 2008

tož my budem věrné zákaznice 🙂

lappi
28. pro 2008

tak samozrejme jsou nachystane vernostni slevy 😉 bez toho to ani nejde... a pokud to nejak pujde, tak se casem pokusime pripojit i jine znacky 😉

veruli2
28. pro 2008

lappi: jůů to bude žasné. a kdy ten den D přibližně nastane?? My se budeme těšit a určitě utrácet. Pak časem třeba NYX a MAC? 🙂 jsem otravná vím 😝

lappi
28. pro 2008

tak s NYX ani MAC si nejsem jista... ☹ radi bychom sli jinym smerem a duvody taky zminime
no, radi bychom to stihli do konce ledna, ale to by muselo jit vse hladce 😉

veruli2
28. pro 2008

jůjky to s tedy budeme těšit co to bude 🙂

lendy1
29. pro 2008

Tak NYX zase dneska nic,už mě to štve, kde se to tak dlouho fláká 😠

Přišli kabuki štětečky, jsou krásně jemný, ale překvapilo mě, že jsem docala malý, jsem si je představovala jako velký štětec na pudr. A ten mini je teda opravdu mini, tak do kosmetický taštičky do kabelky.

Veru, přišel mi i ten Kit, ale musím to prozkoumat, co je na co, každopádně jsou to opravdu maličké vzorečky v kelímkách na odsypky. Absolutně jsem netrefila odstíny, takže je vše hooodně světlé a jakoby do žluta, tvářenka je taky děsně světlá. I když jsem na PC vybrala tmavší a světlejší odstíny, abych to popř. namíchala, tak v reálu to je úplně něco jiného.

veruli2
29. pro 2008

tak mi pak leni písni jaky mas odstiny toho Kit 🙂 mozna to zkusim uvidim

to je škoda že to nedošlo ☹ aby to někdo nevykrad. Dneska jsme koukala, banka dnes odecetla vsechny prikazy tak to tam behem dneska mas.

me dneska s ameriky dorazily trička 🙂 což jsem moooc rada

lendy1
29. pro 2008

veru, podle mě ty NYX jsou někde na poště, když ještě někomu nedorazili ani balíčky objednané 25.11.

Barvy pak písnu, ale maximálně vyzkouším jen tu tvářenku, i když ta je taky dost světlá 😖

Jedna platba mi od tebe přišla, ta druhá tam bude asi odpoledne. Díky.

veruli2
29. pro 2008

až ti tam dorazí, napiš at vím, že je to o.k.

je to škoda s tema nyxama. uvidime jak se pošta pospíší

lucenek
29. pro 2008

tak koukám že nic..jen štetky jsem zvědavá když jsou tak mini jestli úplně mini mini 😀

lendy1
29. pro 2008

luci, je fakt mini, mini 😒 , asi počítají, že to je prostě jen na cesty k minerál. make-upu.
Ten "velký" kabuki bude na minerální make-up dobrý-má to to přesně ten tvar a jemný štětinky.

luci, chceš ty kabuki poslat ještě dnes, nebo mám počkat až dojdou balíčky z NYX? Máš tam Glitter od the go- So pretty, jinak už by to mělo být vše u tebe a ty lednový jsem ještě neobjednala 😔 . Vrhnu se na to ještě tento týden a odečtu ti od těch lednových NYX ty holografy 😉

lucenek
29. pro 2008

leni pošli s nyxama na ten so pretty tak nespěchám takže počkám leni nehoň se
jo k minerálnímu makeupu dělá ho i vichy ale cena taky sekec 590Kč 😝

simour1
29. pro 2008

ahojky všem,jak žijete?
Leníku,jsi tady?Mrkla jsem jen zběžně na E-bay a tam za 3 hoďky končí v kosmě na str. 2 ten Fluidline od Mac,po kterým tolik prahnu.Stojí 10 asi doláčů.Nemohla by jsi mi ho tam čistě náhodou koupit? 😵 Já bych Ti okamžitě poslala prašule.Synovec mi chce vysvětlit,jak si zařídit paypall,ale zatím jsem se k tomu nedostala ☹ prosím moc,písni.
luci,s tou slevou souhlas na Barry M-klidně beru i na cokoliv jinýho 😀

simour1
29. pro 2008

Leni,tak změna-až terazky jsem zjistila,že to není černá,ale stříbrná barva,a to neee 😒 Tak se nezlob,že otravuju.Ale omrknu to ještě na dalších stránkách. 😵

lendy1
29. pro 2008

simi, já se večer mrknu na e-bay, jestli tam něco nebude za dobrou cenu. Koukala jsi i na UK? Tam je levnější pošta, objednávám tam raději než na US.

Ještě máš u mě 184,-Kč za ty holografy, tak si něco vyber třeba od Nyx nebo ti vezmu ty linky a odečtu to od toho, jo?

veruli2
29. pro 2008

tak dneska jsem dostala opozdeny darek k vanocum, vybrala jsme si v sephore tu urban decay a meli slevu 30 % tak to vyšlo něco přes 400 🙂 z 590,. tak jsem zvedava.

sis můžu ti poslat tu moji podkladovku manhattan ve vankovce taky nebyla

lendy1
29. pro 2008

veru, super cena, dej pak vědět, jaká UD je 😉

veruli2
29. pro 2008

jasný zítra vyzkouším

lendy1
29. pro 2008
lendy1
29. pro 2008

a tahle fialková by se líbila mě 😵 :
http://cgi.ebay.com/MAC-Fluidline-Eyeliner-Gel-...

lucenek
29. pro 2008

leni co to je ty fluidy????? 😲

veruli2
29. pro 2008

leni: máš fakt super vkus, vypadá to dost dobře 🙂 i je jedna taková zelenomodrá ta je taky moc pěkná

lendy1
29. pro 2008

veru, jj, vím která, ten MAC má vážně pěkný barvičky 😵

luci, to jsou gelový linky. Mám od E. Arden z Jahody-takové bronzovo-hnědé, už jsem tu o nich psala. Já jsem střevo na linky-tužka za chvilku není vidět, s fixem to neumím, to zavání vypíchnutím oka a tekutý mi vůbec nejdou-to není rovný ani omylem. Ale tyhle gelovky...no bájo...linky rovný jak pravítko, tenký, tlustý...díky té konzistenci si to namaluješ přesně jako potřebuješ a ta barvička je i taková akorát, takže jsem s nimi maximálně spokojená a linky si teď dělám denně. Jo, teda asi taky velkou zásluhu na tom má ten ultra tenký a plochý štěteček, co byl k tomu.