Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
30. pro 2008

jen jestli to nejsou fake..ale to by lenka poznala

lendy1
30. pro 2008

fake to nejsou, tohle se nepadělá, ale může mi prodat jen jeden ten set.

Prodej na e-bay má takové své zvláštní specifika pro ty, co tam začínají prodávat nebo ještě nedosáhli na vyšší level pro prodej, takže i když toho má několik ks, tak to musí prodávat jen po 1ks a jakmile to prodá, může vystavit další.

Ale asi si nechám zajít chuť 😀

simi, písla jsem ti kvůli těm linkám, cena nakonec byla víc než dobrá 🙂

flumina
30. pro 2008

Ahoj Leni, mohla bych se teda přidat k těm objednávkám na Nyx taky? Večer, jak na to bude klid, tak bych ti to poslala.

A Lush bych chtěla taky! Měla jsem v UK kamarádku, která mi to vždycky posílala, ale už je skoro rok v ČR a tady je to strašně předražené... 😒 😠

lendy1
30. pro 2008

flumina, jasně, písni mi pak IP 😉

veruli2
30. pro 2008

hlásím, že zkouška UD proběhne zítra 🙂

minda
30. pro 2008

Lendy, díky za info, ostatní v IP.

lendy1
30. pro 2008

Verčo, to hned prubneš na Silvestra, jo 😀

minda, díky 😉

veruli2
30. pro 2008

leni jasny 🙂 budu dlouho vzhůru tak jsem zvědavá jaký bude výsledek 🙂

veruli2
30. pro 2008

už jsem se k tomu focení nedostala jsem mela mensi krizi dneska
ale na rajce jeste hodim jedno líčení

mihapiha
30. pro 2008

Lendy, děkuji moc za kabuki, ten je krásně jemný, a to mám ten větší a je to fakt mrnous,ale strasně príjemný. budu ho asi používat na normoš pudr, jelikož minerál nemám.

lendy1
30. pro 2008

mihapiha, není zač 😉 Na pudr bude super, já mám ten obyč. Nyxový na pudr a pořád z toho lítají ty štětiny 😝 , asi brzy poletí celej, ale do koše.

veru, tak peníze v pořádku dorazili odpoledne. Díky.

mihapiha
30. pro 2008

pořád uvažuji, zda se nakonec k vám nepřidám i s tím Lushem, do 15.1 mám napsat,když tak, že? na Lush. uk se platí kartou, a já když není paypal, tak mi to muž prostě přes kartu nedovolí platit., jedině bych si musela zřídit zvlášt kartu na platby do zahraničí... tak popřemýšlím a když tak napíšu...

veruli2
30. pro 2008

leni to jsem moc ráda, nechápu co to bylo za čachry 🙂

flumina
30. pro 2008

Leni, objednávku na Nyx máš v IP a s tím Lushem se Ti pak taky ozvu, zatím moc díky 😉

jakoubka
31. pro 2008

Leni-dnes my došli Ff jsou božííííííííííííí 😉 Hlavně Razzle 😉 Děkuji moc.

lucenek
31. pro 2008

jak vyfot razzle i na očích sím 😉

sisstin
autor
31. pro 2008

tak já mám dneska white, silver, black..do kouřova...a stříbrný a bílý třpytky..ale opět to vůbec nejde vyfotit 😠

verul: ta báze přišla, ale než jsem stihla dojet vejtahem dolů, tak už jsem měla samozřejmě jenom lísteček ☹

jakoubka
31. pro 2008

Lucenek-tak jsou v albu. 😉 Na očích vyfotím později a někam půjdu 😉

sisstin
autor
31. pro 2008

jakoubka: supiš 😵

lucenek
31. pro 2008

hmm ty jsou teda krásnéééééé 😵
sis kopni je do prdele na poště

sisstin
autor
31. pro 2008

já se půjdu asi dneska zakopat cela..jdu někam ven, pa 😖

lucenek
31. pro 2008

čemu? blbá nálada?

lendy1
31. pro 2008

ta Razzle je úžasná-krásná růžová se zlatou...lituji, že jsem si ji taky nevzala 😒

až dneska přijde manžel domů, tak napíše na Cherry, protože už mě s..., kde jsou ty 2 balíčky 😠
Jako pár holkám pořád ještě nedorazili ani balíčky objednané koncem listopadu, ale už mi to přijde divný, kde to je.
26.12. jsem si objednávala něco z US a dnes to tu je a z Cherry se to někde fláká už skoro měsíc 😝

simour1
31. pro 2008

Leni,opět jsem ti moc moc vděčná,fakt moc díky.Peníze už jsou na cestě na Tvůj účet. 🙂
Ta cena je neskutečná za ty linky,fakt jsi poklad 🙂

jakoubka
31. pro 2008

Sis-a ta nebular sweetie-je taky krásně růžová s šedými odlesky 😉

simour1
31. pro 2008

siss,nevím,kde se toulá ta Tvoje tužka,ještě ke mně nedorazila.Asi zas bordel na poště,že? 😒
Tak jdete někam pařit dnes?Já jsem pařila včera,dnes mám bolehlav jak blázen. 😀

sisstin
autor
31. pro 2008

simour: tobě ještě nepřišla? 😲 😲 😲 😲

já si koupila kyblík v KFC..takže mastný zaklad položen a už jsem si otevřela víno 😀

simour1
31. pro 2008

siss,fakt ji nemám,to bych Ti hnedka písla,kdyby jo.
Teda já jsem dnes ukluhnila kuřecí prsa v srnčím hčbetu proložený šunkou,sýrem,paprikou,smaž. vajíčkama a je to mňamka jak prase.Taky by to chtělo vínečko terazky 😀

sisstin
autor
31. pro 2008

simour: tak to je asi v prdeli, páč jsem to poslala normálně jako dopis..a nemam k tomu žádnej lístek 🙄

simour1
31. pro 2008

siss,tak to by mě mrzelo ☹ Ale třeba to ještě dorazí.Dneska mi teda donesla pošťačka dopor. balíček,tak jsem myslela,že mi dá i tu tužku a ono nic.Mohlo se to někde zapomenout na poště a přijde to opožděně 🙂