Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
12. pro 2008

tak jsem ted tři hodiny cajdala v dešti, a Tygr si spokojeně chrupal 😠 😅 jinak pearl, skypink a beanie..mělo to úspěch 😀 😀 😀

lucenek
12. pro 2008

teri to tní zajímavě ta kombinace foto si neudělala?????

sisstin
autor
12. pro 2008

lucenek: ne..páč mi to nejde..valim do fitka..pa 🙂

lucenek
12. pro 2008

mno aspon nejsem sama komu nejdou oči dobře vyfotit 😀
tak čauec

yenn
12. pro 2008

holky ja vas obdivuju, ja to dokazete kombinovat....me to nejak nejde, prijde mi ze toho tam mam pak uz moc

simour1
12. pro 2008

holky,díky za přání 🙂
siss,tak to jsme na tom doost podobně-my dnes řešili s manželem rozchod,probečela jsem celý dopoledne ☹ Ale pevně doufám,.že krizi ustojíme,kdo ji občas nemívá.Jsme spolu teprve krátce a moooc ho miluji.
S tím srazem to není špatnej nápad...veru,jela bych s tebou,sama bych se ztratila v Praze 😀
teda ty Tvoje fotečky jsou moc hezký,veru,jsi šikula a barvičky nádherný 😝

veruli2
12. pro 2008

ahoj sim: taky se pridávám k přáníčku k dnešnímu svátku. Určitě bych jsme jeli spolu, nebo se můžem sejít někde na nečisto 🙂

lucenek
12. pro 2008

mno jo vy dvě skoro brˇnandy
teda co těm chlapům jebe že se chtěj rpozcházet?????

lucenek
12. pro 2008

holky a co tak dojet do ostravy na Stodolní 😀 😀 😀
jsou tu levné vysokoškolské koleje na nocleh a luxusní 😵 nové 😉

lendy1
12. pro 2008

tak já dodatečně přeju vše NEJ...LUCENEK k včerejším narozeninám a zítřejšímu svátku 🙂

a samozřejmě SIMOUR též všechno nejlepší k dnešnímu svátku 🙂

YENN, děkuji za peníze, jsi to nějak zaokrouhlila nahoru 😀

dle mě ty chlapi blbnou z předvánočního stresu 😝

co se týká balíčků: holografy a NYX.
Tak ty hologryfy-počkám ještě příští týden, ta prodávající prostě není schopná mi odepsat, tak se to dá udělat prý nějak přez paypal (musím to teda ještě přesně zjistit co a jak). Jde jí napsat přez paypal, aby mi písla, kdy to poslala a od té doby, co to přez paypal napíšu, tak pak plyne nějaká 20-denní lhůta proto, abych mohla paypal požádat o vrácení peněz. Pevně ale doufám, že holografy dojdou.
U NYX tomu věřím víc, že to určitě dojde, nevěřím tomu, že by to někdo ukradl, jsou to 4 balíky a ne tak malé, že by to někdo strčil do kapsy či pod svetr a otevřít taky jen tak nejdou, k tomu je potřeba fakt nůž, jen tak to otevřít nejde. Navíc tam to bude těch 14dní u prvních 2balíků až příští týden.
Dneska jsem volala na celní poštu do Prahy. Chtěla jsem vědět, jak to vlastně je teď po tom 1.12. Protože v TV říkali, že ty zásilky menší hodnoty (do 150EUR) nemusí jít přez celnici, ale rovnou k adresátovi. Ale jak mi dnes potvrdila paní z celnice, tak to tak není. Přez celnici musí jít vše a oni to tam pak třídí podle výše hodnoty balíčku. Takže v podstatě je to úplně stejný systém jako byl, akorát se zvýšila ta hodnota, jinak vše při starém. Jim to prý trvá pár dnů, když se to k nim dostane a ihned to předávají poště. Přiznala teda, že tam toho chodí pořád strašně moc.
Pak jsem volala na info linku pošty. Bohužel tyhle zásilky z ciziny se nedají dohledat, ale nevěřím tomu, že by se to ztratilo nebo, že by mi to pošťačka nevzala. S pošťačkou jsem velmi zadobře, zkusím se ji ještě v pondělí zeptat, jestli tady nemají něco někde zahrabaný pro mě. Jsou to vše balíčky větších rozměrů, takže to by mohli nějak najít.
Tak holky prosím o trpělivost, ale fakt už nevím, co bych mohla udělat...

lucenek
12. pro 2008

leni děkuji za přání a za zprávy ohledně balíčků, to není tvoje vina, tak my budem čekat s tebou ju????

yenn
12. pro 2008

Leni, zaokrouhlovat to dolu by bylo ode mne fakt hnusne 😀

lendy1
12. pro 2008

yenn 😀
ty joooooo, gratuji k dalšímu mrňouskovi 😵

yenn
12. pro 2008

diky moc 😵

simour1
12. pro 2008

opět díky za přání.
Leni,Tobě nic nevyčítáme,naopak,jsme ti moc vděčný za ochotu,máš kvůli nám takový starosti. 🙂
yenn,gratuluji k těhu,ať jste oba(obě) zdraví(é)
siss:Tobě písnu IP
veru:Klíďo můžem dát kafíčko někde 🙂 Máte v Rous. nějaký dobrý posezeníčko? Já byla párkrát v Uni clubu,ale ten už asi nefaká? 😀 Příští týden jde manžel na glgačku do nějakýho Pendolína-nevím,jestli to píšu správně. 🙂

olise69
12. pro 2008

baby, tie NYXy idú asi pešo po vlastnej osi. A nejdú ani cez Slovensko, lebo sa u mňa ešte nezastavili. Možná opačným smerom 😒 😒

lendy1
12. pro 2008

olise 😀 😀 😀

lucenek
12. pro 2008

olise 😀 😀 😀
možná zamrzli v rakousku při sněhové kalamitě 😀

simour1
12. pro 2008

lucenek: tak s manželem jsme si vše vyříkali-teda spíš jsem mlela já 😀 Přijela tchýně na víkend,tak snad nás to zase spojí dohromady,vypadá to,že už je vše O.K. Myslíš,že ta Stodolní v Ostravě je bezpečná?No tak,já už téměř patřím do středního věku,takže pro mě asi bezpečná by byla,že? 😀 😀 😀
holky,oni nás chtějí s těma nyxama asi překvapit až těsně před Štědrým dnem...nebo nám připravili pozdní dárečky až na Nový rok 😀 Já myslím,že to přijde určo do Vánoc 😉

lucenek
12. pro 2008

sim hodně se stodolní změnila dost cajtů...uroven zkulturnění....fakt ono spíš je problémy kam jít pařitv tom množství klubů

olise69
12. pro 2008

sim- len aby neprišli na rusínsky štedry deň- ten je až po našich Vianociach. Vieš, pre Ameriku je východ jak vychod.

lendy1
12. pro 2008

olise, ty dneska perlíš 😀 😀 😀

simour1
12. pro 2008

olise je v dooost dobré náladě dnes 😀 to jsem potřebovala po dnešním stresu jako sůůůůl
luci,to věřím.Párkrát jsem to viděla v tv a fakt jako mazec kolik tam těch klubů je ... a všichni se uživí,že 😨

lendy1
12. pro 2008

tak já zase koukám na e-bay...chtěla bych moc nějakou sadu štětečků. MAC a BOBBI BROWN je fakt na mě moc...ale našla jsem tam toto...hledala jsem spíš přírodní štětečky:

toto je vážný kandidát na příští měsíc 😀
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

http://cgi.ebay.co.uk/34pcs-Pro-Studio-GOAT-HAI...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

jakoubka
12. pro 2008

Leni-ty máš na super věci čich 😉

Sim-všechno nejlepší k svátku 😉

Yenn-gratuluji k mimišku 😉

Olise- 😀 😀

Tak to já jdu asik zapařit zítra,nejdřív asi na punče a pak někam trsnout. 😀

veruli2
12. pro 2008

sim: urcitě Uni club frčí,ale jmenuje se El toro, ten příští týden budu mít hafo náročněj,ale co třeba mezi svátkama??? 🙂 ráda bych tě poznala.

leni: už na nic nekoukej, jen slintám a nemůžu všechno utratit za čminky? na to nejsem dost hezká 😀 😀

veruli2
12. pro 2008

by mi stačilo i to za těch 5 liber 😀 to už snad není ani závislost 😅 to je šílené magorství

olise69
12. pro 2008

dnes mám dobrý deň- po skúške, a učím sa na zajtrajšiu- takže mi to ide 😉

olise69
12. pro 2008

a ešte vás sprdnem v takúto pokročilú hodinu: čo tak vziať aj nejakú staršiu dorastenku? 😎 😎 😎 😎 😎

veruli2
12. pro 2008

😕