Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

zvizatinka
9. únor 2008

No to jo, ale stejne, zlato je zlato..... 😉 😀 takze at se manza pochlapi a koupi poradnej sperk, aby vydrzel nadosmrti a jeste dyl 😀 😎

lendy1
9. únor 2008

tak holky:

markytkaaa, já jsem jich během pár minut pár prodala na Aukru, hlavně 2 modrý, co vím, že nebudu používat, dá se tam koupit jakýkoliv odstín, ale cena trochu vyšší 😝

já mám celou sadu 24 a jsem ráda, jelikož některé odstíny, které nebyli v té menší jsou super!!!! Za celou sadu jsem dala 1.000,-Kč s dopravou a s provizí pro holčinu, co mi to kupuje...a to jsem jich už asi 4 prodala na tom Aukru, takže se mi skoro 400,-Kč vrátilo zpět...

a pár triků: odsypu si pár pigmentů do víčka, zašmrdlám štětečkem a je to, je fakt, že poprvé jsem byla od toho celá, ale stačilo lehce nanést make-up na ty místa, kde byli pigmenty nedopatřením a bylo to pryč.
pak taky někdo doporučoval to dělat mokrým štětečkem - vyzkouším zítra.

včera jsem si dala trochu víc výrazné barvičky - takovou korálovou s hnědou a naprosto fantastická kombinace k mojim modro-zeleným očím.
dnes mám zelenkavou s kombinací béžové a je to takové jemné-super.

vazelína: dnes jsem použila opravdu mikrokousek a je to o mnoho lepší hlavně co se týká nanášení.

a mám objednán štěteček přímo od Nyx, tak uvidím, jestli to bude trochu změna. Štěteček stojí 199,-Kč a pak jsem rovnou objednala 2 lesky na pusy, který jsou prý taky skvělý.

Musím ale říct, že jsem z Nyxu maximálně paf, pořád na to musím koukat a vymýšlím kombinace, ty pigmenty jsou fakt nádherný 😵

sisstin
autor
9. únor 2008

tak já zkusim do toho víčka..nebo trošku nasypat na papír 😕 akorát mně to jde blbě pryč i z těch štětečků 😖 jinak drží fáááákt fest..vydržely i muchlování s MP 😀 😅

sisstin
autor
9. únor 2008

lendy: od koho to bereš? Můžeš dát kontakt? 😉 Jestli to není tajné 😝

noangel
9. únor 2008

ahoj, me jste sice nezblbly do pigmentu ale objednala jsem si dvoje stiny a jsou uzasny a tak za tyden se chystam objednat na ebay tvarenky a naky stetce pokud chcete muzete se pridat

je to za trest byt na materske a mit cas tam porad smejdit 🙂

sisstin
autor
9. únor 2008

noangel: to mi povídej..právě jsem si objednala minisukni 😔 😅

lendy1
9. únor 2008

siss, no beru to od jedné holčiny z té diskuze na Aukru (ta co tam fotí ty krááásné fotky), už jsem od ní kupovala dřív řasenku YSL (mimochodem, nejlepší jakou jsem kdy měla) a nějaké serepetičky a teď ty NYX...ona to taky bere od někoho z Ameriky...ale vše je za super ceny a je to tu v ČR rychle...vůbec mě netrápí, že si k tomu připočítá něco i pro sebe, jelikož já jsem antitalent na posílání z ciziny a taky bych měla strach...navíc mi vždy perfekteně poradí co je dobrý a co nee...
jestli chceš, můžu ti na ni dát e-mail přez IP a klidně řekni, že máš kontakt ode mě 😉

sisstin
autor
9. únor 2008

lendy: super..díky 😉

noangel
9. únor 2008

sisstin: potrebujes prece motivaci na hubnuti ne 😉 co lepsiho nez minisukni
jeste sem to nikomu nepriznala, ale koupila jsme si jeansy ktery hodlam oblict po porodu, kdyby to vedel manzel.......

markytkaaa
9. únor 2008

jj, neschopenka nebo mateřská je hrob 😀
já jsem se zase zakoukala do boží teplákovky ... páč mám dojem, že po porodu se do ničeho jinýho nevejdu 🙂 ale když budu hezky nalíčená, tak to třeba nebude tak hrozný 😀

sisstin
autor
9. únor 2008

noangel: no to bych si musela koupit vel.34...ale tahle je 36..ta mi bude 😅

už přemejšlim, jak se zejtra namaluju 😅

sisstin
autor
9. únor 2008

já už fakt musim brzdit..páč jsem věčně v minusu 😔

lendy1
9. únor 2008

siss 😀 jsem si už teď na ráno připravila, jaké kombinace zítra vyzkouším 😀
jak ti to jde dolů? bez potíží?

sisstin
autor
9. únor 2008

lendy:jj..mám odličovač od L ´orealu 😖 akorát se furt třpytim i po nakrémování 😅

noangel
9. únor 2008

markytkaaa: nojo jenze ja jsem teprv prvni tyden na materske a uz se blizim cervenym cislum na ucte 🙂 sem se citila tak provinile ze jsem objednala i manzelovi tricko aby nerek 😎

zanett
10. únor 2008

Ja si zase minuly tyden koupila tri lahvicky ocnich stinu a tvarenku - jsou na bazi mineralniho makeupu, ktery jsme uz nekde diskutovaly s lendy 😉 . Ja teda stiny moc nepouzivam (resp. pouzivam, ale takovy prirodni barvy, pac do prace nemuzu prijit vyraznejsi nalicena, ale pac me sef soustave toci a ta prace stoji za starou belu, tak jsem si objednala peknej ruzovej, zelenej a zelenohnedej stin....vcera jsem je vyzkousela a jsou krasny...I ta tvarenka je super...mela jsem zalusk na alespon dalsi dve barvy stinu a mozna jeste dalsi odstin tvarenky, ale to bych se asi nedoplatila...tak snad priste...a presne jak sisstin; uz premyslim, cim se nalicim dalsi den...a sef mi muze... 😎

sisstin
autor
10. únor 2008

zejtra zkusím nějakou růžovou kombinaci 😝

lendy1
10. únor 2008

zanett, ta tvářenka a stíny jsou na stejném principu jako minerální make-up? Taky tak lehoučké a super nanášení? do toho bych šla, hlavně do té tvářenky...a jakou máš značku?

tak nyx-se musím pochlubit, zlepčuji se každým dnem 😀 dneska už mi to nanášení šlo lépe a trošišku mokřejší štěteček je fajn, pak to moc nelítá kolem...a vůbec jsem netušila, že mi budou slušit i stíny do fialova 😵

zanett
10. únor 2008

lendy, jo jo, jsou na stejne bazi jako mineralni makeup. Mam je od Elemental Beauty, mrkni na http://www.elementalbeauty.co.uk/. Ten design je takovy kvetinovy...ne primo muj typ (ja jsem pro ciste, jednoduche linie), ale kdyz mi prisly ty stiny v tech krasnych malych lahvickach, tak jsem z nich mela strasnou radost (mozna vetsi z tech lahvicek, nez ze samotnych barev 😅 ),mrkni na
http://www.elementalbeauty.co.uk/p/category/070...

..ty lahvicky jsou presne takovy, nejdriv jsem myslela, ze se tam toho samotnyho stinu moc nevejde, ale ve skutenosti je toho dost, takze to asi vydrzi...

No a ten blusher mam ve sklenenem kelimku, vypada to moc pekne..

Akorat je treba ty stiny nanaset steteckem (ne aplikatorem), protoze ten stetecek je nanese rovnomerne... 😉 Ja to nejdriv zkusila aplikatorem a vypadala jsem jako Marfusa 😀

lendy1
10. únor 2008

no ty lahvičky jsou fakt kouzelný 😵 no musím mrknout, jestli to mají na e-bay a do té tvářenky asi půjdu, jen vybrat nějaký fajn odstín...docela se mi líbí Antique Rose nebo Sorbet...no, jdu pátrat... 😀

sisstin
autor
10. únor 2008

fakt krásný...zejtra zkusim navlhčeným štětečkem 😀

lendy1
10. únor 2008

siss, pro inspiraci:
http://www.newforum.cz/makeupbox/viewforum.php?f=1

holčiny tam postupně budou vkládat fota, takže to bude super - vše při jednom... 😉

zanett, se picnu fakt, proč spousta hezkých věcí není tady v ČR k sehnání 😠 ? a na e-bay jsem to taky nenašla, ach jo 😒 ještě zkusím anglický e-bay...

sisstin
autor
11. únor 2008

tak jsem to zkusila do víčka..a super 😉 už mi to nepadalo..dneska mám korálově-hnědou kombinaci 😀

kupinka
11. únor 2008

Ségra si včera objednala na aukru ty modré,tak uvidím a kdyžtak jdu taky do toho...bez poštovného 140,- dá se ta cena???

sisstin
autor
11. únor 2008

lendy: super odkaz 😉

sisstin
autor
11. únor 2008

kupi: no na aukru je to drahý..si vem, že mě vyšlo 20 na ani ne 400 Kč 😕

kupinka
11. únor 2008

Ty bláho...tak přes co je to nejlepší???To jí nebudu radši ani říkat 😀 😀 😀

sisstin
autor
11. únor 2008

kupi: já to mám přes ebay..ale zase se pak účtuje poštovný do CR a pojištění..takže celková cena 720..ale to se stejně vyplatí 😉

jinak lendy bere od jedný holčiny..a pak paní na MMB taky prodává 😉

kupinka
11. únor 2008

Díky Siss,mrknu na to MMB 😉

sisstin
autor
11. únor 2008

ted se mi to podařilo nafotit líp 😉