O čem sníte Vy?

ladek
24. dub 2008

Ahoj holky 🙂 Tak je skoro konec dne 😉 Manzel spi,nase zlaticko take a ja tak premyslim co bych dela mit tak den jen pro sebe 😉 Kadernice 😀 solarko 😎 .......................... a jak je to u Vas 😉

iffka2002
24. dub 2008

by som spala do dvanastej, potom sla len tak SAMA bez kocika von medzi ludi, na pizzu, by som sa len tak poflakovala, vecer by som si urobila dvojhodinovy kupel, vecer by som sla do kina.. ach jaj.. 😵 no mozem snivat dalej..

pacna
25. dub 2008

spala by som dlllho potom vyrazila do mesta ku kadernicke 🙂 na dobry obed na zmrzkua večer kupel s kopou peny a super hudbou 🙂 a plnu penazenku k tomu 😎
snivajte s nami 😖

angua27
25. dub 2008

mne by úplne stačilo 6 hodín nerušeného spánku. to je momentálne môj najväčší sen. 😎 😀

alionuska
25. dub 2008

A moj sen je,aby bolo vsetko tak ako teraz.Aby som sa rano mohla zobudzat pri mojej milovanej Alenke a aby som navzdy citila jej lasku a lasku jej tatina.Nic ma v zivote nerobi statsnejsou... 🙂

nensy
25. dub 2008

no tak to já taky sním že když budu doma sama tak se naložím do vany dojdem na véču a skončí to tak že když máme hlídání tak celý den uklízím a večer padnu na zadek 🙂

elise
25. dub 2008
holly1
25. dub 2008

alionuska, to je pěkné!! 🙂 🙂

ivka19
25. dub 2008

...aby sme vzdy boli takato stastna rodinka ako doteraz 🙂

sylvar
25. dub 2008

pro sebe: aspoň 8 hodin spánku, bez buzení po 2 hodinách, v peněžence hodně korunek 😀 , aby bylo sluníčko 😵 , zdraví pro všechny kolem nás, Sofi aby byla šťastná a spokojená, co víc si člověk může přát než spokojeného mrňouska 🙂

ale teď hlavně,ať už jsme na dovolené u moře, je to až v září a připadá mi, že je to za strašně dlouho 😉

susik77
25. dub 2008

neruseny spanok v noci, tak hodka a pol po obede, potom kavicka, vecer sem-tam kino 🙂
potom aby mi mala vedela povedat, ked place, co ju trapi 😔

marinka
25. dub 2008

jéé - tak já sním o tom, že se vyspím bez přerušení celou noc, tak do osmi, manžel se bude celý den starat o malou a ještě mi donese snídani do postele, třeba nějaký koláč nebo loupáčky 😀, pak půjdu na nákupy do města a koupím si spoustu super oblečků, zajdu na pizzu s kamarádkou, odpoledne si půjdu zacvičit, pak na solárko a na masáž a večer bude hlídat babička a zajdeme si s manžou na romantickou véču a do kina 😵 😵

alionuska
25. dub 2008

Holly 😉

nasticka
25. dub 2008

já v současnosti asi nejvíc sním o tom, aby u nás vládla stále taková pohoda jako teď 😵 ...hehe a v neposlední řadě, aby si manžel konečně vyléčil rýmičku a byl z něj zase chlap 😀 no a poslední tajné přání mám, aby si naši psi uvědomili, že mám jen jedny nervy a že žrádlo není smyslem jejich života 😀 😀 😀 😀 😀
jinak jsem moooc spokojená a být jeden den o samotě, bez té mojí nedobré bandy, bych si ani neuměla představit 😅

astrane
25. dub 2008

Mít celej den pro sebe,tak se dosyta vyspím,zajdu ke kadeřnici(tam jsem už roky nebyla) a na nákupy-doplnit šatník sobě,dětem a manželovi.Taky bych chtěla mít na ty nákupy v paněžence hodně peněz.Pak bych přišla domů a tam by čekal manžel,uvařená večeře a strašně hodný naše děti...

janulka7
25. dub 2008

moct mat este jedno babetko. a konecne pocut od lekara ze je vsetko o.k. a netreba sa nicoho obavat. ze to tentokrat nedopadne ako naposledy. ☹
a k tomu vidiet moju pronceznu ako jej ziaria ocka lebo bude mat surodenca.

alionuska
26. dub 2008

Tak mam s janulkou rovnaky sen... ☹ Okrem toho,ktory som tu uz napisala. 🙂

zuzkafuny
26. dub 2008

Ja by som na vlastné oči chcela vidieť veľryby... to je môj sen najväčší 🙂

liliandax
26. dub 2008

zuzka - sla by som sa kuknut s tebou 😉

aponchie
26. dub 2008

chtela bych plavat s delfiny..

aponchie
26. dub 2008

a dalsi tajne prani a sny 😵

julia225
27. dub 2008

moj sen je zit pri mori, kde je teploooooooooo....

dagina
27. dub 2008

.... nejen sním, ale i přeji si pevné zdraví pro (nejen) všechny blízké.....

moncika15
27. dub 2008

...aby som nasla na teste // ☹ ...

majina
27. dub 2008

aby jsem se nezbláznila z té maturity co mě už ani né za měsíc čeká, potom už jen to rozpepení obálek na vysokou a všude napsáno "přijata" 😀 Jinak toho jéééééé..... člověk by musel být miliardář 😀 😖 ☹ 😀

nobody
27. dub 2008

abych zařídil v životě, co mám zařídit (anebo co si myslím, že mám zařídit)abych dodělal vš, ab mě nevyhodili z práce 🙂

zdraví je jasný, štěstí se drží zdraví a naopak