Objednávání přes babyportal.cz - Vaše zkušenosti?

susik77
21. dub 2008

Ahoj, asi pred 3 tydny jsem si objednala golfky pres babyportal a jsem vrcholne nespokojena 😠
Nejprve mi zapomneli napsat nebo spatne odeslali potvrzovaci e-mail, kdy je dostanu.po 8 dnech cekani jsem tam zavolala a rekli mi, ze e-mail byl odeslany kolem 8.4.-ani nevedeli presne kdy 😒
potom mi rekli, ze v cene je prebal. taska-nasledne za 10 minut mi zavolali, ze to maji spatne na strance, ze taska v cene neni, ale ze mi ji teda prodaji za 500 kc, misto 1200 kc. a dnes mi je meli dorucit-alespon mi to tak rekli ve ctvrtek-musela jsem zrusit jednu akci-dlouho naplanovanou. Dnes jsem cekala, ze mi jejich kuryr zavola a cele dopol. nic. Odpoledne jsem tam volala, co je s objednavkou a za 5 minut mi poslali e-mail, ze mi to dnes posilaji a dostanu to zitra 😒
Tak po teto zkusenosti si tam uz nic neobjednam 😠
A jake mate vy zkusenosti?

majklina
2. črc 2009

Obchod si svým jednáním dělá tak špatnou reklamu, že bych se nedivila kdyby skončil.
Co musím ale uznat byla velká informovanost prodavače na pobočce (někdy v květnu)
Věděl o kočárku snad uplně všechno, byl ochotný a opravdu nám s výběrem pomohl.
Zbytek byl bohužel katastrofální. Recenze na heureka.cz jsou toho dokladem.
Máte pravdu, že na menší položky možná reagovat vrácením pěněz nebudou a objednávající to možná ani nebudou chtít řešit. Buh ví kolik takových zákazníků mají 😲 😲 😲
Přitom by stačilo kdyby na webu měli pravdivé informace o dostupnosti zboží a reagovali alespoň na emaily.

quinny
2. črc 2009

majkli tak gratulka k vrácení penízků, určitě dobře pořídíte jinde. 😉

jako komunikace je v lidské společnosti základ, takže jinak můžou být dobří jak chtějí, ale pokud nejsou schopní se se zákazníky domluvit, tak neuspějí 😝

gretka31
15. črc 2009

Ahoj, jen se pridavam k rade nespokojenych,kolegove z prace mi tam na rozlucku objednali velmi drahy kojici polstar, ktery nedorazil, bude to mesic, linka nedostupna, na e-maily nikdo nereaguje, nevim co s tim, zkousim ted pres Majklinu sehnat telefon na majitele, je to prinejmensim velice neseriozni jednani, a obavat se opravnene lze i nejhorsiho, tj.nevraceni penez...Uvidime jak to dopadne, mam mesic do porodu tak bych to rada vyresila do te doby..jen tedy VAROVANI vsem, neobjednavejte si pres tento obchod,je to risk!!!!!